W Patronite od 22.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
5 łącznie
Hej! Jestem Vison. Czym się zajmuję? Więc jestem twórcą dodatków do symulatora autobusu OMSI 2, fascynuje mnie też technologia. Nagrywam serie z gier sensacyjnych czy symulatorów oraz dzielę się swoją pasję z ludźmi na kanale Youtube! Zapraszam serdecznie!

O Autorze

Hej!

Jestem Vison. Czym się zajmuję? Więc jestem twórcą dodatków do symulatora autobusu OMSI 2, fascynuje mnie też technologia. informatyka a także fotografia. Mam też swój kanał YouTube gdzie prowadzę serie z różnego rodzaju gier, tworzę też poradniki czy recenzuje ciekawe technologiczne produkty. Spójrz!

Link do mojego kanału: LINK

Recenzje tworzę w amatorskiej formie wideobloga gdzie opowiadam o wadach i zaletach danego produktu. Wiadomo najlepsze jest szczere przesłanie bez reżyserki. Liczą się treść i słowa! Myślę, że nie jedną osobę zaciekawi moja działalność oraz wciągnie pogadanka o starych procesorach, grach czy innych sprzętach, albo ktoś chciałby po prostu zobaczyć jakiś test lub recenzję technologicznego gadżetu np. głośnika bluetooth, słuchawek czy klawiatury :D

Oprócz recenzji znajdziesz też serie z gier sensacyjnych, symulatorów czy innych ;)

Warto wspomnieć też o mojej stronie internetowej gdzie dzielę się na bieżąco swoimi projektami, nowinkami czy publikuję inne ciekawe informacje ;): "Moja strona"

Fajnie jakbyś wszedł też na mój serwer discord! Czeka tam na ciebie dużo atrakcji i dodatkowe bonusy: "Discord"

Fajnie jakbyś dorzucił swoje wsparcie na rozwój mojego zainteresowania a może forma mojego przedstawiania różnego rodzaju elektroniki czy nowinek ze świata technologii oraz nagrywania serii z różnego rodzaju gier spodoba się Tobie! Jeśli chcesz docenić moją pracę jako twórca dodatków do symulatora autobusów OMSI 2 to również możesz mnie tutaj wesprzeć :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
LBRSM
LBRSM
Próg: 5 zł