Weed Week

W Patronite od 06.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2146

Liczba Patronów: 2313

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
50 miesięcznie
5 928 łącznie
WeedWeek czyli jedyny taki program w Polsce, który co środę o godzinie 14:00 przedstawia wam najświeższe i najciekawsze wiadomości ze świata konopi.

O Autorze

Witam kochany Cannafanie ;)

Jestem MOPS, czyli prowadzący, twórca, montażysta, dzwiękowiec i autor programu WeedWeek - jedynego takiego programu w Polsce, który w każdą ŚRODĘ o godzinie 14:00 przedstawia najciekawsze informacje ze świata konopi. Nowinki, ciekawostki z kultury konopnej w luźnej i dynamicznej formie, okraszone niemałą dawką humoru:)

Od X lat tworzę muzykę, wydawaną przez Stoprocent pod wyżej wspomnianym pseudonimem.

Wraz z przyjaciółmi współtworzę portal CannabisNews - jeden z największych portali informacyjnych w tematyce konopnej w Polsce. Współpracujemy ściśle z organizacjami pozarządowymi, lekarzami, prawnikami czy pacjentami.

Mamy na swoim koncie wywiady z takimi osobistościami jak Zbigniew Wodecki, Robert Makłowicz czy prof. Jerzy Vetulani.

Kanał WeedWeek, oprócz dostarczania Tobie rozrywki, ma na celu edukować i informować ludzi na temat konopi. Pragnę 'odczarować' te roślinę, która była demonizowana przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Konopie były niegdyś uprawiane w całej Polsce, nasze Babcie gotowały z niej konopiotkę a przysłowiowy Filip wyskakiwał z nich uciekając przed myśliwymi. 

A co to jest ta konopiotka? Skąd się wzięło powiedzenie wyskoczyć jak Filip z konopi? Jak rozwija się branża konopna w Polsce i na świecie? Gdzie szukać informacji na temat medycznych właściwości konopi?

Na te oraz wiele więcej pytań znajdziesz odpowiedź w każdą środę o 14:00 na kanale WeedWeek!

Będę bardzo wdzięczny jeżeli zdecydujesz się dołączyć do grona moich patronów!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Paweł Adamczuk
Paweł Adamczuk
Próg: 25 zł
Damian Lipka
Damian Lipka
Próg: 25 zł
Mateusz Bałdyga
Mateusz Bałdyga
Próg: 25 zł
ŚCMK Clinicanna
ŚCMK Clinicanna
Próg: 102 zł