Piotr Grzesik

W Patronite od 29.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Cześć. Mam na imię PIotrek :) Od zawsze lubię podróże, zwiedzanie to moja pasja. Zawsze mnie nosiło do zwiedzania. Odkrywam ciekawe miejsca na weekend czy też na dłuższy wyjazd. Zajmuję się fotografią i prowadzę (dumnie brzmi) kanał o podróżach.

O Autorze

Cześć!

„Kto podróżuje, ten dwa razy żyje” / Hans Christian Andersen.


Od zawsze lubię podróże, zwiedzanie to moja pasja. Staram się odkrywać ciekawe miejsca na weekend czy też na dłuższy wyjazd w góry czy morze.

 

 

Planuję kolejne wyjazdy, nagrywanie ciekawych materiałów na bloga podróżniczego. Chcę dotrzeć do najciekawszych zakątków Europy. Nie mam określonego celu, chce pokazać co można zwiedzić i zobaczyć za niewielkie pieniądze w Polsce i w Europie.

Zapraszam na mojego bloga podróżniczego:

Materiały do vloga były realizowane na ziemi w całości z komórki.

Jeśli podoba Ci się mój pomysł, zostań moim moim Patronem! Wielkie dzięki!

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika