W Patronite od 14.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2445

Liczba Patronów: 2142

Zostań Patronem
1 patron
8 miesięcznie
212 łącznie

Próg marzycielski...

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 992 zł

brakuje

Pół żartem, pół serio?. Nawet ciężko nam marzyć, że mogło by się tyle uzbierać, ale podobno jak już marzyć to warto od razu mierzyć wysoko ?. Przy takim wsparciu moglibyśmy zaangażować się w serwis pełną parą. Nowy serwer, nowe funkcje serwisu i nowe pomysły.

Każde wsparcie będzie dla nas wielkim kopem motywacyjnym?, i nawet jeśli ten cel będzie daleko poza zasięgiem i tak będziemy dalej pracować nad rozwojem serwisu bo jest dla nas niczym dziecko ?

Próg symboliczny...

5 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Staramy się mieć dystans do otaczającego nas świata i cenimy sobie swobodę wypowiedzi w serwisie?. Niestety wielkie sieci reklamowe bardzo zaostrzyły swoje wytyczne i blokują wyświetlanie reklam pod byle pretekstem⛔. Wspomnienie o tamponie, jakiejkolwiek goliźnie czy piwku jest dla nich grzechem nie do wybaczenia?. Próbowaliśmy lepszych filtrów itp. rozwiązań, ale to niewiele dało. Utrzymanie YAFUD.pl wymaga dedykowanego serwera, pokrycia kosztów moderatorów, domeny i sporej ilości kawy pitej po nocach kiedy wprowadzamy usprawnienia i poprawki.

Bez reklam musielibyśmy sporo wykładać na funkcjonowanie YAFUD z własnych kieszeni??? ... no chyba, że istnieje inny sposób. Fajnie by było gdyby tym sposobem był właśnie Patronite. Funkcjonujemy od ponad 10 lat odwiedza nas masa wiernych YAFUDowiczów i nie chcielibyśmy rezygnować z komentarzy, czy stawać się pruderyjni i blokować co drugi komentarz jedynie po to by przypodobać się wielkim sieciom reklamowym.

Mamy nadzieję, że w kupie siła ??. Każdy jeden Patron będzie dla balsamem na serducho. Każdy z Was pożegna się na zawsze z reklamami w serwisie, a my zyskamy większą niezależność od sieci reklamowych.


Wasze wsparcie pozwoli na realizację PLANÓW:


?W pierwszej kolejności chcielibyśmy wymienić stary, mocno wysłużony serwer na nowy - umożliwi to jeszcze szybsze działanie serwisu i pozwoli do tworzenie nowych funkcji.

?Chętnie dodamy emoticony czy obrazki w komentarzach.

?Przerobienie sekcji najlepsze tak aby można było wybierać przedział czasowy/ew inne opcje.

?Zamiast wyświetlać reklamy sami będziemy starali się aktywnie promować i organizować konkursy aby powiększyć grono użytkowników dodających wpadki.

?To Wy będziecie mieli decydujący wpływ na dalszy kierunek rozwoju - chętnie posłuchamy Waszych pomysłów.