W Patronite od 14.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1668

liczba Patronów: 1855

1 patron
15 zł miesięcznie
75 zł łącznie

Próg marzycielski...

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 985 zł

brakuje

Pół żartem, pół serio😁. Nawet ciężko nam marzyć, że mogło by się tyle uzbierać, ale podobno jak już marzyć to warto od razu mierzyć wysoko 🏆. Przy takim wsparciu moglibyśmy zaangażować się w serwis pełną parą. Nowy serwer, nowe funkcje serwisu i nowe pomysły.

Każde wsparcie będzie dla nas wielkim kopem motywacyjnym😊, i nawet jeśli ten cel będzie daleko poza zasięgiem i tak będziemy dalej pracować nad rozwojem serwisu bo jest dla nas niczym dziecko 😍

Próg symboliczny...

5 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Staramy się mieć dystans do otaczającego nas świata i cenimy sobie swobodę wypowiedzi w serwisie🎤. Niestety wielkie sieci reklamowe bardzo zaostrzyły swoje wytyczne i blokują wyświetlanie reklam pod byle pretekstem⛔. Wspomnienie o tamponie, jakiejkolwiek goliźnie czy piwku jest dla nich grzechem nie do wybaczenia😈. Próbowaliśmy lepszych filtrów itp. rozwiązań, ale to niewiele dało. Utrzymanie YAFUD.pl wymaga dedykowanego serwera, pokrycia kosztów moderatorów, domeny i sporej ilości kawy pitej po nocach kiedy wprowadzamy usprawnienia i poprawki.

Bez reklam musielibyśmy sporo wykładać na funkcjonowanie YAFUD z własnych kieszeni💰💰💰 ... no chyba, że istnieje inny sposób. Fajnie by było gdyby tym sposobem był właśnie Patronite. Funkcjonujemy od ponad 10 lat odwiedza nas masa wiernych YAFUDowiczów i nie chcielibyśmy rezygnować z komentarzy, czy stawać się pruderyjni i blokować co drugi komentarz jedynie po to by przypodobać się wielkim sieciom reklamowym.

Mamy nadzieję, że w kupie siła 💩💪. Każdy jeden Patron będzie dla balsamem na serducho. Każdy z Was pożegna się na zawsze z reklamami w serwisie, a my zyskamy większą niezależność od sieci reklamowych.


Wasze wsparcie pozwoli na realizację PLANÓW:


🌻W pierwszej kolejności chcielibyśmy wymienić stary, mocno wysłużony serwer na nowy - umożliwi to jeszcze szybsze działanie serwisu i pozwoli do tworzenie nowych funkcji.

🌻Chętnie dodamy emoticony czy obrazki w komentarzach.

🌻Przerobienie sekcji najlepsze tak aby można było wybierać przedział czasowy/ew inne opcje.

🌻Zamiast wyświetlać reklamy sami będziemy starali się aktywnie promować i organizować konkursy aby powiększyć grono użytkowników dodających wpadki.

🌻To Wy będziecie mieli decydujący wpływ na dalszy kierunek rozwoju - chętnie posłuchamy Waszych pomysłów.