W Patronite od 14.02.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2445

Liczba Patronów: 2142

Zostań Patronem
1 patron
8 miesięcznie
212 łącznie
Życie nie zawsze nas rozpieszcza, potrafi porządnie dać w kość. Nie warto się jednak łamać - lepiej podzielić się tym z innymi i poprzez śmiech nabrać do tego odpowiedniego dystansu. To motto przyświeca serwisowi YAFUD.pl i jego użytkownikom już od ponad 10 lat.

O Autorze

Prawdziwymi autorami są użytkownicy serwisu YAFUD.pl. To oni dodając swoje wtopy udowadniają, że są ludźmi otwartymi, zdystansowanymi i potrafiącymi śmiać się z własnych potknięć i przykrych doświadczeń.

Przez ostatnią dekadę już parędziesiąt tysięcy ludzi podzieliło się swoimi historiami

Sprawcą i pomysłodawcą całego tego zamieszania jest Tomek, który w czasach studenckich wymyślił akronim YAFUD, a jako, że zawsze pasjonował się programowaniem i sieciami internetowymi to naturalną koleją rzeczy powstał serwis. 

Niedługo później do zespołu dołączyła Dorota, która zajmuje się szeroko pojętym socialem i promocją serwisu oraz moderowaniem komentarzy, tak aby Wasze dyskusje nie były zbyt "intensywne".

Współpracujemy również z moderatorami YAFUDów. Szczególne podziękowania należą się tutaj Ewelinie oraz Madziarek, które są z nami praktycznie od samego początku. 

Lubimy Internet i świat bez filtrów z Instagrama i tak go przedstawiamy. U nas każdy jest mile widziany, a zdrowa dyskusja to nasz priorytet. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika