Strefa Patrona:

1

patron

50 zł

miesięcznie

680 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Cztery największe pasje YouTube, charakteryzacja, taniec i podróże. Cudownie byłoby móc połączyć je w jeden cel. W jedno życie. Póki co mam bowiem poczucie łapania wielu srok za ogon ;) Nie zmienia to jednak faktu, że jestem szczęściarą. W moim przypadku PRACA = PASJA

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 450 zł
Co tygodniowe filmiki
Nagranie filmu na YoWanne wiąże się z dniem wolnym w regularnej pracy. Dodatkowo koszta wody czy płynu do kąpieli... ;)
Dzięki Waszemu wsparciu odcinki będą pojawiać się systematycznie raz w tygodniu.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4950 zł
Opuszczamy moją wannę i zamieniamy na inną europejską
Ta kwota to moje bieżące marzenie. Nie oznacza to bowiem, że za chwilkę nie zwiększę swoich wymagań ;)

Dzięki takiemu wsparciu raz w miesiącu będę mogła nagrać dla Was dwa specjalne odcinki. Wyjdę bowiem ze swojej wanny i wskoczę do innej znajdującej się w jednym z europejskich miast. W niej nagram regularny odcinek YoWanny oraz przygotuję vlog z przebiegu całej podróży.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 15000 zł miesięcznie
brakuje 14950 zł
Opuszczamy moją wannę i zamieniamy na inną poza europejską
Jako, że Europę znam dobrze. Podróżowałam bowiem po niej nie raz ten próg pozwoliłby mi w końcu poznać urodę osób z innych kontynentów. Mogłabym rozwinąć jeszcze bardziej skrzydła jako wizażystka. Dodatkowo oczywiście w odwiedzonym przeze mnie kraju wskoczę do lokalnej wanny i tak jak w przypadku poprzedniego progu nagram vlog oraz odcinek specjalny, w którym opowiem o relacjach damsko-męskich w kraju, w którym obecnie się znajduję oraz o różnicach kulturowych. Dodatkowo moi patroni będą mogli wybrać miejsce do którego się udam :)

O Autorze

Po pierwsze charakteryzatorka odwalająca całkiem wydaje mi się dobrą robotę ;) Sami zobaczcie:

 

 

 

 

 

 

 

Po drugie Youtuberka prowadząca kanał w... wannie ;)

 

 

 

 

Po trzecie kobieta, która pragnie podróżować i oba powyższe zajęcia wykonywać w różnych zakątkach świata. 

 

Przez 17 lat pracy jako wizażystka pomalowałam już setki tysięcy Polek. Aby się rozwijać chcę podjąć wyzwanie pomalowania choć jednej osoby z każdego kraju na świecie a mamy ich 201 ?? :)  Dodatkowo cudownie byłoby móc nagrać w każdym z odwiedzonych krajów po jednym odcinku YoWanny opowiadając Wam o hotelu, łazience i miejscowych relacjach damsko męskich jak to na mój kanał przystało. 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Mała rzecz a cieszy :) Dziękuję że zostałeś moim patronem :) Jak tylko spotkamy się w realnym świecie obiecuję Cię mocno przytulić.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Rewelacyjnie! Tak mogę opisać moje samopoczucie dzięki temu, że ze mną jesteś! Dziękuję!

A co miesiąc obiecuję wysłać do Ciebie spersonalizowanego maila ze specjalnymi podziękowaniami oraz zdjęciem z prywatnego archiwum :)
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielkie dzięki!!!

Jest mi niezmiernie miło poinformować Cię, że dzięki temu iż jesteś ze mną właśnie na tym progu zostaniesz wymieniony w podziękowaniach na moim YoWannowym kanale w opisie pod filmikami :)

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z przedziałów 5zł i 10zł
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 1
WOW!!! :D

Każda osoba wspierająca mnie taką kwotą może spodziewać się ode mnie pocztówki ze specjalnymi podziękowaniami! Dzięki wam bowiem wierzę, że uda mi się spełniać małe, europejskie marzenia.


*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z przedziałów 5zł, 10zł i 25zł
Zostań patronem
70 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!!

To próg dla osób, które chciałyby dowiedzieć się czegoś na temat makijażu i charakteryzacji. To właśnie dla Ciebie będę miała co miesiąc małą wskazówkę dotyczącą tych zagadnień.

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z przedziałów 5zł, 10zł, 25zł i 50zł
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 100
Brak słów!

Przy takim wsparciu nie ma możliwości bym odpuściła sobie poznanie Ciebie osobiście. Raz w miesiącu będzie organizowane spotkanie dla wszystkich osób, które będą mnie wspierać właśnie taką kwotą. Do zobaczenia zatem!

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z przedziału 5zł, 10zł, 25zł i 50zł
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 50
Istne szaleństwo!

Łobuzie! Specjalnie dla Ciebie, klasycznie bo drogą pocztową zostanie wysłane moje zdjęcie wraz z dedykacją!!! Zdjęcie będzie unikalne, nie publikowane w social mediach.

*Ten próg zawiera również wszystkie nagrody z przedziału 5zł, 10zł, 25zł, 50zł i 100zł
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK