W Patronite od 03.09.2018

Koszty podstawowe.

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Tyle mniej więcej kosztuje co miesiąc utrzymanie całej machiny przy życiu. (np. licencje Adobe)
Dzięki temu będę miał kilka zmartwień mniej. :)

Koszty Gier.

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Na co miesięczne wydatki związane z zakupem gier, na Twitchu i YouTube musi się coś nowego pojawiać. :D a niestety gry drożeją a nie tanieją zwłaszcza na PC-ta :(

Koszty Życia i Pracy

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Jak ten Cel ustrzelimy to nie będę musiał się bać że nie przetrwam kolejnego miesiąca z rodzinką zwierzaków i kobietą u boku. :D Nawet jak z reklam nie będzie pieniędzy to rachunki opłacę i do miski jedzenie włożę. Poza tym lżejszy sen będę miał i więcej energii do Pracy.

Koszty wymian i utrzymania sprzętu

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Co miesiąc będę mógł odłożyć trochę pieniędzy na wymianę sprzętu. Sprzęt niestety się psuje i zużywa z wiekiem więc wymiana czy to monitora czy płyty głównej zawsze gdzieś w cieniu czyha. Przez co jak coś pójdzie z dymem a psuć potrafię O.o to będę mógł wymienić czy nowy kupić.

Koszty podróży w te i w tamte strony.

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

To jest cel gruby ale warty świeczki. :D
Te środki zostaną przeznaczone na podróże czyli bilety kolejowe, lotnicze, zakwaterowanie i wyżywienie. Chodzi o produkcję materiałów z takich Eventów jak E3, GamesCom, PGA czy IEM oraz Pyrkon. pokazanie wam jak to wygląda na żywo i później już zmontowane na YouTube. Niestety podróże nie są tanie zwłaszcza za granicę dlatego taki wysoki cel. O.o

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)