W Patronite od 03.09.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
1 465 zł łącznie
Nerd co uwielbia gry komputerowe i dzieli się swoją pasją przez Streamowanie ich oraz tworzenie materiałów na YouTube. Ze specyficznym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie

O Autorze

Hej Dziabągu! :D

Jeżeli tutaj trafiłeś to super! Miło mi cię widzieć. 

Jestem przede wszystkim streamer-em na Twitch-u i tutaj będę Cię zapraszał w szczególności.  Prowadzę też mały kanał na YouTube który jest bardziej Archiwum niż pełno prawnym kanałem poświęconym tylko tworzonymi ekskluzywnie materiałami na tą platformę.  Planuje start takiego kanału który aktualnie jest w powijakach - Kanał w powijakach :P. 

Zajmuję się graniem w gry na streamie od 2013 roku. Gram począwszy od tytułów AAA do gier Indie, staram się wam pokazać grę taką jaką jest czyli z wadami, bugami ale też pozytywnymi aspektami. Często narzekam i marudzę ale taki mój "Urok". 

Jak dotarłeś do tej linijki tekstu to biorę za gwarant że ciebie nie zniechęciłem bo pisać o sobie nie potrafię i marketing z tego żaden. ^^

Poniżej trzymaj kilka filmów z YouTube a w między czasie zapraszam pod ten link (https://bitly.com/yuuhiplan) gdzie możesz zobaczyć aktualny plan stream-ów na Twitchu.

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem