Avatar użytkownika

Jędrzej Szweda - ZagrajnikTV

24
patronów
490 
miesięcznie
58 020 
łącznie
24
patronów
490 zł 58 020 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Oto jesteś Patronem Zagrajnika! Od teraz twój nick będzie widoczny w napisach końcowych każdego naszego filmu, a Ty otrzymasz dostęp do naszej zamkniętej grupki na fejsbuku, na której będziemy informować Cię z wyprzedzeniem co będzie się działo na kanale. Dziękujemy za wsparcie!
20 zł miesięcznie
Oto jesteś Patronem Zagrajnika! Otrzymujesz wszystkie nagrody z poprzedniego progu, ale Twój nick będzie wyróżniony w napisach końcowych kolorem niebieskim! Dziękujemy za wsparcie!
50 zł miesięcznie
Oto jesteś Patronem Zagrajnika! Otrzymujesz wszystkie nagrody z poprzedniego progu, ale Twój nick będzie wyróżniony w napisach końcowych kolorem pomarańczowym! Dziękujemy za wsparcie!
100 zł miesięcznie
Oto jesteś Niesamowicie Hojnym Patronem Zagrajnika! Otrzymujesz wszystkie nagrody z poprzedniego progu, ale Twój nick będzie wyróżniony w napisach końcowych kolorem złotym! Dziękujemy po stokroć!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jędrzej Szweda - ZagrajnikTV w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

ZagrajnikTV to inny kanał z grami! Od ponad sześciu lat nieprzerwanie dostarczamy wam ciekawych, oryginalnych materiałów o grach, a z waszą pomocą... będzie ich jeszcze więcej :)

CZEMU WARTO NAS WSPIERAĆ?

Już najmniejsza kwota wsparcia - 10 zł - spowoduje, że twój nick będzie pojawiał się w napisach końcowych każdego naszego filmu, oraz że dołączysz do wąskiej grupki widzów, mających z nami bezpośredni kontakt! 

No i najważniejsze - każda złotówka pomaga nam w utrzymaniu się z tworzenia dla was filmów na kanał i prowadzenia lajwów. Zagrajnik to nasza praca, zajmujemy się tylko tym! :) 

KIM JESTEŚMY?

Jędrzej Szweda i Patrycja Smok - to właśnie my! Gry i opowiadanie o nich to nasza największa pasja, dlatego właśnie każdego dnia pracujemy nad Zagrajnikiem! Jeśli więc lubisz nasze materiały i chciałbyś aby było ich więcej - rzuć w nas pieniędzmi! Obiecujemy wydać je wyłącznie na przetrwanie w tym smutnym świecie i… jeszcze więcej gier i sprzętu, byśmy zawsze mieli o czym opowiadać, a Wy - co oglądać!

PARĘ NASZYCH FILMÓW:

Film z okazji stu tysięcy widzów:

Wspominkowy film Smoka o Unrealu:

Film o klasycznych grach 2,5D:

Film o największym kłamstwie w historii gier:

Obecnie zamiast grupy dla patronów na Facebooku, mamy Discorda na którym patroni otrzymują wyróżnioną rangę. 

Cele Autora

Zagrajnik zabezpieczony!
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 510 zł brakuje
49%
Zagrajnik to nasza praca, a dzięki tej kwocie będziemy mieli fundamentalne poczucie finansowego bezpieczeństwa każdego miesiąca. Będziemy mogli opłacić przynajmniej część kosztów stałych związanych z prowadzeniem kanału (składki, rachunki, licencje) i ze spokojem robić dla Was kolejne filmy. Dzięki!
ZAGRAJWEEK powraca
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 2 510 zł brakuje
16%
Pamiętacie jeszcze Zagrajweek? No wiecie, nasz dziwaczny, growy tygodnik? Jeśli tak, to znaczy, że mieliście zabawny 2021 rok, bo właśnie wtedy na kanale pojawiło się prawie 50 odcinków tej serii. Niestety w wyniku rozrastania się formatu, musieliśmy z niego zrezygnować, ale być może z Waszą pomocą uda się go przywrócić? Gdybyśmy osiągnęli próg 3000 złotych, moglibyśmy poświęcić większość tych środków by zatrudnić osobę odpowiedzialną za pisanie newsów oraz montażystę. Oczywiście całość ciągle nagrywałbym ja, Grajowy, tak jak przygotowywałbym dla Was dziwaczne wstępy, kartki z kalendarza i część newsów. Jak zawsze. No i czasem pojawiłby się kącik anime przygotowany przez Smoka.

To co? Przywracamy Zagrajweeka? :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jędrzej Szweda - ZagrajnikTV już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Dyla_Pato
Dyla_Pato
10 zł
Kac-Lord
Kac-Lord
10 zł
Osmeit | Pawel Pawelski
Osmeit | Pawel Pawelski
20 zł
Tomasz Golachowski
Tomasz Golachowski
10 zł
Damian Czoska
Damian Czoska
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.