Jędrzej Szweda - ZagrajnikTV

W Patronite od 20.06.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 448

Liczba Patronów: 413

Zostań Patronem
38 patronów
890 miesięcznie
40 330 łącznie

Zagrajnik zabezpieczony!

1 000 zł

miesięcznie

89%

osiągnięto

110 zł

brakuje

Zagrajnik to nasza praca, a dzięki tej kwocie będziemy mieli fundamentalne poczucie finansowego bezpieczeństwa każdego miesiąca. Będziemy mogli opłacić przynajmniej część kosztów stałych związanych z prowadzeniem kanału (składki, rachunki, licencje) i ze spokojem robić dla Was kolejne filmy. Dzięki!

Szukamy pomocnika!

1 500 zł

miesięcznie

59%

osiągnięto

610 zł

brakuje

Ta suma pozwoli nam opłacić niemal wszystkie comiesięczne koszty związane z prowadzeniem kanału, co oznacza, że w końcu będziemy mogli zatrudnić kogoś, kto mógłby nam pomóc. Choćby jeden nasz film zmontowany miesięcznie przez profesjonalistę, dałby nam trochę więcej czasu na odpoczynek, regenerację i wprowadzanie w życie nowych pomysłów!

Miał Być... Pojedynek... Przygasłych Gwiazd... Zombie?

2 000 zł

miesięcznie

44%

osiągnięto

1 110 zł

brakuje

Łał, to dopiero! Taka suma pozwoliłaby nam nieco zwolnić, odpuścić część materiałów sponsorowanych - stanowiących główne źródło naszego utrzymania - i przywrócić na kanał serie, które wymagają bardzo dużo pracy, może niekoniecznie bardzo dobrze się odsłaniają, ale są lubiane i cenione przez was i przez nas. Jeden Miał Być Hit, Pojedynek Tytanów, odcinek Przygasłych Gwiazd Branży Gier albo… film o zombie miesięcznie (lub inny, stary albo nowy, wybrany przez Was format!).