Jędrzej Szweda - ZagrajnikTV

W Patronite od 20.06.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 279

liczba Patronów: 206

32 patronów
505 zł miesięcznie
19 475 zł łącznie

Więcej Smoka na Zagrajniku!

600 zł

miesięcznie

84%

osiągnięto

95 zł

brakuje

Otrzymując od Was taką kwotę, oboje będziemy mogli poświęcić więcej czasu Zagrajnikowi. Miesięcznie na kanale pojawią się więc co najmniej dwa materiały przygotowane przez Smoka! A Smok robi naprawdę fajne filmy!

Tajny projekt zombie

1 500 zł

miesięcznie

33%

osiągnięto

995 zł

brakuje

Nie będzie to film. Nie będzie to też gra.

Ale jeśli podobały Wam się nasze dotychczasowe, interaktywne filmy o zombie - to nasz projekt spodoba wam się tym bardziej! Z Waszą pomocą będziemy mogli poświęcić nieco naszego czasu by zrealizować ten projekt - a będzie on czasochłonny - który od dawna chodzi nam już po głowie. Jeśli wspólnie uda nam się osiągnąć ten finansowy cel, wszyscy Patroni dostaną szczegółowe informacje na temat kształtu tego tajemniczego projektu, a patroni obecni na grupie będą mogli także wpływać na jego kształt. Poza tym KAŻDY z byłych, obecnych i przyszłych patronów otrzyma własną kopię projektu, gdy tylko zostanie on ukończony.

Wspólnymi siłami stworzymy najlepszą opowieść o zombie jaka kiedykolwiek powstała!

Kraftajnikowe STUDIO!

2 500 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

1 995 zł

brakuje

Kraftajnik wrócił, ale od dawna planujemy stworzyć nowy, lepszy Kraftajnik. W studio. Z goścmi. Do tego będzie nam jednak potrzebne dużo sprzętu: profesjonalne oświetlenie, greenscreen, kamera, dyktafon, mikrofono krawatowe. Być może z Waszą pomocą w końcu nam się to uda!

Zagrajnik zamienia się w małą redakcję!

3 500 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

2 995 zł

brakuje

Co oznacza... JESZCZE więcej filmów! Wspierani przez Was tą kosmiczną kwotą będziemy mogli na stałe zatrudnić montażystę i wciągnąć do regularnej współpracy parę osób, oraz zacząć realizować pomysły o których dotąd mogliśmy jedynie marzyć. Jesteście wielcy!
Zostań Patronem