Jędrzej Szweda - ZagrajnikTV

W Patronite od 20.06.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 794

Liczba Patronów: 622

Zostań Patronem
Kup na prezent
26 patronów
530 miesięcznie
48 770 łącznie
ZagrajnikTV to inny kanał z grami! Od ponad sześciu lat nieprzerwanie dostarczamy wam ciekawych, oryginalnych materiałów o grach, a z waszą pomocą... będzie ich jeszcze więcej :)

O Autorze

CZEMU WARTO NAS WSPIERAĆ?

Już najmniejsza kwota wsparcia - 10 zł - spowoduje, że twój nick będzie pojawiał się w napisach końcowych każdego naszego filmu, oraz że dołączysz do wąskiej grupki widzów, mających z nami bezpośredni kontakt! 

No i najważniejsze - każda złotówka pomaga nam w utrzymaniu się z tworzenia dla was filmów na kanał i prowadzenia lajwów. Zagrajnik to nasza praca, zajmujemy się tylko tym! :) 

KIM JESTEŚMY?

Jędrzej Szweda i Patrycja Smok - to właśnie my! Gry i opowiadanie o nich to nasza największa pasja, dlatego właśnie każdego dnia pracujemy nad Zagrajnikiem! Jeśli więc lubisz nasze materiały i chciałbyś aby było ich więcej - rzuć w nas pieniędzmi! Obiecujemy wydać je wyłącznie na przetrwanie w tym smutnym świecie i… jeszcze więcej gier i sprzętu, byśmy zawsze mieli o czym opowiadać, a Wy - co oglądać!

PARĘ NASZYCH FILMÓW:

Film z okazji stu tysięcy widzów:

Wspominkowy film Smoka o Unrealu:

Film o klasycznych grach 2,5D:

Film o największym kłamstwie w historii gier:

Obecnie zamiast grupy dla patronów na Facebooku, mamy Discorda na którym patroni otrzymują wyróżnioną rangę. 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika