W Patronite od 05.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2031

Liczba Patronów: 1851

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
100 miesięcznie
4 660 łącznie

Ocalić od zapomnienia

2 800 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

2 700 zł

brakuje

Regularne opracowywanie, nagrywanie i przywracanie wykonań tradycyjnych pieśni ludowych śpiewanych "a capella" i tym samym ocalanie ich przed zapomnieniem - średnio jeden utwór ludowy na miesiąc.

Słowem: funkcjonowanie zespołu Zazula!

Wydajemy pierwszą płytę "a capella"!

3 400 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

3 300 zł

brakuje

Wydanie płyty "a capella" z kilkunastoma utworami!

Dzięki Wam odkryjemy wielowiekową spuściznę słowiańskich artystów ludowych i złożymy osobisty hołd naszym przodkom.

Dzięki Twojemu wsparciu regularnie prowadzimy portale społecznościowe (w tym kanały na Youtube i Instagramie), relacjonujemy wydarzenia, szyjemy nowe stroje, wykonujemy sesje zdjęciowe i popularyzujemy ludowość, która ponownie może być modna.

Wydajemy płytę z pełnym wsparciem instrumentalnym!

6 900 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

6 800 zł

brakuje

Wydanie unikalnej płyty z pełnym wsparciem instrumentalnym, przy współudziale polskich muzyków, począwszy od 2022 roku!

Dzięki Wam wydanie tej płyty umożliwi zaprezentowanie młodym pokoleniom pełnego potencjału polskiej muzyki ludowej w nowoczesnym wydaniu.

Ale wydanie płyty to nie wszystko. Dzięki Wam do zespołu na stałe dołączą znakomici instrumentaliści. Tym samym, weźmiecie bezpośredni udział w kształtowaniu Zazuli. To dzięki Wam tworzona przez Zazulę muzyka stanie się jedynym w swoim rodzaju połączeniem historii z teraźniejszością!

Nie tylko audio!

9 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 400 zł

brakuje

Realizacja teledysków do 2-3 utworów na każdą płytę, której wydanie będzie możliwe dzięki Wam! Artystyczne teledyski dałyby możliwość zaprezentowania naszej interpretacji wybranych utworów zespołu.

Stworzymy "Kanał Ludowy"!

13 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

12 900 zł

brakuje

Utworzenie na ogólnodostępnym portalu internetowym profesjonalnego Kanału Ludowego. Przedstawimy historię, specyfikę obrzędów, charakterystykę strojów i muzykę wybranych regionów Polski i Kresów. Samych regionów nawiązujących do różnych tradycji i kultur jest w naszym kraju ponad 50, co czyni Polskę najbardziej zróżnicowanym pod tym względem krajem w Europie.

Dzięki Kanałowi Ludowemu i prezentowanym w nim treściom bezpośrednio doświadczymy różnorodności polskiej kultury ludowej pod postacią tańca, śpiewu, strojów, obrzędów, muzyki i historii oraz poznamy wielowiekową spuściznę słowiańskich artystów ludowych. Zwiększymy samoświadomość społeczeństwa, połączymy pokolenia i kultury.

Dzięki podtrzymaniu tradycji przekazywania wiedzy i utworów pochodzących z kręgów kultury folklorystycznej, wzbogaconych o elementy współczesne, dotrzemy do potencjalnych, zainteresowanych tematem, młodych adeptów i miłośników sztuki ludowej.

Stwórzmy razem Festiwal Muzyczny!

25 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

24 900 zł

brakuje

Z takim wsparciem jesteśmy w stanie zrealizować Nasze największe marzenie - cykliczny Festiwal Muzyczny! :)

Zaprosimy znakomitych artystów, nie tylko z Polski. Wspólnie stworzymy piękne i unikatowe wydarzenie zarówno w skali kraju, jak i całej Europy.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Grzegorz Wrona
Grzegorz Wrona
Próg: 50 zł