W Patronite od 05.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1088

Liczba Patronów: 1063

Zostań Patronem
Kup na prezent
10 patronów
280 miesięcznie
3 060 łącznie
Jesteśmy młodym, polsko-ukraińskim zespołem, specjalizującym się w technice "białego śpiewu". Muzyka jest naszą pasją. Pragniemy zachęcić Was do wzięcia udziału we wspólnej przygodzie.

O Autorze

W swojej twórczości sięgamy do korzeni muzyki ludowej krajów słowiańskich, w szczególności czerpiąc ze wspólnoty polskiego i ukraińskiego dziedzictwa kulturowego. Swoją muzyką pragniemy zachęcić do wzięcia udziału w przygodzie, jaką jest odkrywanie wielowiekowej spuścizny słowiańskich artystów ludowych. Pragniemy by nasza muzyka łączyła. 

To także osobisty hołd i praca na rzecz pamięci o pieśniach naszych przodków i wielokulturowej historii naszego kraju

 

Technika białego śpiewu sięga nie tylko do korzeni wokalnego wykonawstwa prostej muzyki ludu. Jej charakter przede wszystkim pobudza pierwotne instynkty, które łączą wszystkich odbiorców w nieświadomy sposób, pozwalając na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Dlatego połączenie takiej muzyki oraz obrazu (oczywiście w sposób adekwatny do charakteru projektu), daje efekt niewspółmierny do tego jaki uzyskać można za pomocą tradycyjnych bądź rozrywkowych instrumentów muzycznych.  

W swoim repertuarze koncentrujemy się na autentycznych pieśniach ludowych wykonywanych a capella, aczkolwiek w chwili obecnej rozpoczęliśmy współpracę z instrumentalistami takimi jak m.in. kwartet "Classic Strings".

W związku z powyższym, rozpoczęliśmy przygotowania do wydania pierwszej płyty zespołu Zazula m.in. z tymi artystami. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł