Małgorzata Zdziechowska

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie

Polska Dr Dolittle: na ratunek dzikim zwierzętom

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Praca na wolontariacie w ośrodku rehabilitacyjnym lub sierocińcu dla dzikich zwierząt i prowadzenie strony internetowej.

Kochani od wielu lat jeżdżę na wolontariaty do ośrodków rehabilitacyjnych i sierocińców na całym świecie, żeby pomagać chorym, rannym i osieroconym istotkom. Kiedy jestem na wolontariacie nie mam możliwości pracy zarobkowej, a pomaganie w takiej formie jest bardzo kosztowne. Większość ośrodków to organizacje non profit, wspierane przez prywatnych darczyńców, dlatego na ogół wolontariusze sami pokrywają nie tylko koszty przelotów i ubezpieczenia, lecz także zakwaterowania i wyżywienia. Tak więc będę Wam niezmiernie wdzięczna, jeśli wesprzecie mnie finansowo, żebym swoją ciężką pracą mogła wspierać ośrodki i ratować dzikie zwierzęta.

Wspólnie możemy pomóc dzikim zwierzętom.

Moją misją jest zaszczepienie miłości i empatii do dzikich zwierząt, uwrażliwienie ludzi na ich potrzeby a także zachęcenie o dbanie o nasz dom, czyli środowisko naturalne. Dlatego na mojej stronie internetowej www.zdziechowska.pl będę pokazywała Wam jak wygląda praca na wolontariacie i opisywała historie moich podopiecznych. Znajdziecie na niej także mnóstwo ciekawostek o różnych gatunkach zwierząt oraz informacje o ośrodkach. Dzięki mnie możecie poznać i zobaczyć z bliska niesamowite zwierzaki.

Moje motto brzmi research to podstawa, dlatego chcę Wam przekazywać tylko sprawdzone fakty, zwłaszcza, że w obecnych czasach pojawia się mnóstwo niesprawdzonych czy wręcz nieprawdziwych informacji. Fachowa literatura jest bardzo droga. Do tego dochodzą opłaty za modernizację i utrzymanie strony.

Wspierając mnie pomagacie także dzikim zwierzakom. Liczy się każda złotówka.

Dzikie zwierzaki bez tajemnic

6 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

6 000 zł

brakuje

Kochani,

będę przygotowywała dla Was filmy o wolontariatach i dzikich zwierzętach w najlepszej jakości pod względem merytorycznym i technicznym.

W czasach, gdy profesjonalne aparaty fotograficzne, kamery, laptopy do montażu, statywy kosztują mnóstwo pieniędzy, Wasze wsparcie pozwoli mi na uzupełnienie i modernizację mojego sprzętu oraz niezbędnego oprogramowania, abym mogła tworzyć dla Was wspaniałe filmy i niepowtarzalne grafiki.

W ramach podziękowania za wsparcie zaproszę Was do mojego świata, pełnego miłości, dobroci i poświęcenia. Pokażę Wam z bliska różne gatunki ssaków, opowiem historie moich podopiecznych oraz przedstawię Wam mnóstwo faktów i ciekawostek o zwierzakach. Jeszcze nigdy dzikie zwierzęta nie były tak blisko Was :)

Jeśli liczba osób wspierających będzie duża, będę organizowała konkursy z fajowymi nagrodami :)
Zostań Patronem
Kup na prezent