Niedźwiecka o Zmierzchu

W Patronite od 14.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 80

liczba Patronów: 97

138 patronów
3 438 zł miesięcznie
21 884 zł łącznie
Seks, sens i reszta życia. Podkasty myślowo drażniące oraz inspirujące. Dla tych, którym o zmierzchu najlepiej się myśli. I dla tych dla których zmierzch to pora na odpoczynek. Życie robi się lepsze, o zmierzchu.

O Autorze

 

Toss a coin to your witch!

To przynosi powodzenie darczyńcy oraz zasila „Zmierzchy”.

 

Wiele osób słucha mojego podkastu z entuzjazmem. Ja je tworzę i nagrywam z radością. Brzęcząca moneta pomoże mi utrzymać ich niezależność, nie dopłacając do nich. Pomoże też gromadzić nieco grosza na książki oraz kupować czas, którego mi brakuje nieustannie. 

Wierzę, że dobra edukacja wokół psyche, związków i seksu jest fundamentalnym prawem, które powinno być dostępne dla wszystkich. Robię, co mogę, żeby tak było. Jeśli stać Cię na donację, zrób ją także w imieniu tych osób, które teraz nie mogą się dorzucić. 

 


netfix psychologii 

Jestem autorką podkastu „O Zmierzchu

Na podkast „O Zmierzchu” składają się zarówno zwykłe odcinki, poświęcone określonym tematom, omawianym od nieoczywistej i nieco prowokacyjnej strony, wywiady z ekspertami, jak i rozmowy z ludźmi, którzy mają do opowiedzenia ciekawe historie, mogące coś wnieść słuchaczom. 

Odświeżające, mądre, prowokacyjnie intelektualnie, nieoczywiste, wzmacniające, inspirujące, robiące trzęsienia w mózgu, mówiące prosto o trudnych spawach, poruszające jak mało co, ponure – albo jak kto woli – realistyczne, często wywrotowe, niemal zabawne. Tak opisujecie Zmierzchy. 

I tak nazwaliście je też „netfixem psychologii”, bo podobno nie można się od nich oderwać, dopóki się nie wysłucha wszystkiego. Mówicie, że słuchacie ich w łóżku o różnych porach dnia, w środkach komunikacji, ze znajomymi, z rodzinami, samemu. Mówicie, że są grupki, które siadają z winem i słuchają odcinka, żeby potem wokół tematu dyskutować. Mówicie, że to wam robi dużo w życiu i to jest dla mnie wielki zwrot emocjonalny. 

Ale … gdzie nie spojrzę, płacić muszę. Produkcja podkastów, zdjęć do nich, obskakiwanie tego wszystkiego w internecie, zwiększająca się podaż książek i wina, to moje najpilniejsze do zaopiekowania potrzeby, jeśli Zmierzchy nadal mają trzymać pion. 

  • NIE wiem, jakie mam miejsca w rankingach podkastów.
  • Wiem, że w 2019 wyemitowałam 33 odcinki, które odsłuchano ponad 100 tysięcy razy. To oznacza, że słuchacie dużo i słuchacie po wielokroć każdego odcinka. 
  • TAK uwielbiam do Was mówić i nie chcę przestawać.
  • TAK potrzebuję wsparcia, żeby móc robić te wszystkie rzeczy i wymyślać nowe, które coś Wam dadzą. A jednocześnie uczyć się, pracować w gabinecie, a czasem odpoczywać.
  • TAK twoje wsparcie sfinansuje „O Zmierzchu”, bo nie chcę w nim niczego, co mogłoby zagrozić niezależności treści, którymi się dzielę. 
     

Kim jest Niedźwiecka?

Człowiekiem. A oprócz tego terapeutką od seksu, związków i ciała.
Mam dużo kwitów różnych, ale bardzo nie lubię się nimi wachlować. Kocham C. G. Junga miłością młodzieńczą i namiętną. Robię dużo rzeczy i dużo rzeczy mnie porusza. Mam jednak pewną trudność w mówieniu o tym, uważając, że bardziej powinno chodzić o robotę, niż o to, co jadam na śniadanie. 

Wiem jednak, że trudno jest się identyfikować z treściami znikąd. Dlatego zapraszam Cię na grupę na fb Niedźwiecka O Zmierzchu oraz moje konto na IG – niedzwieckamarta. Czasem można tam podłapać jakąś inspirację, czegoś się dowiedzieć, wejść ze mną w interakcje. Zawsze odpowiadam, liczę się z waszymi opiniami i staram się pokazywać coś od siebie. 

 

 

W 2016 wydałam książkę „Slow Seks – uwolnij miłość” , która jest adaptacją wiedzy tantrycznej dokonaną na modłę nowoczesną. Zawartość ma pomóc w zbudowaniu świadomej relacji z własną seksualnością, po to by można było potem tworzyć związki z innymi i czerpać z tego przyjemność. Przy okazji wspiera dobrostan psychiczny, pogłębia kreatywność i aktywne bycie w świecie. Świadoma seksualność, nie sama książka. 

Bardzo często coś mówię publicznie. Wywiady, radiowe, telewizorowe obecności czy spicze na różnych imprezach służą mi do nagłaśniania ciągle tego samego, co mówię w podkastach. Ja w ogóle mówię ciągle to samo. Jak znaczna część populacji zrozumie o co w tym chodzi, to zmienię zakres tematyczny. Albo oddalę się na emeryturę. 

Chcę nagrywać „O Zmierzchu” bez reklam. Sponsorów nie znajdę, bo omawiam zbyt trudne i zbyt kontrowersyjne kwestie. I nie mam zamiaru tego zmieniać. Jeśli widzisz to tak, jak ja, nie musze nic więcej wyjaśniać. 
 


You did toss a coin …

Bardzo Ci dziękuję! 

Książki. Podkasty. Zdjęcia. Administacja tej awanturki i opłaty związane z byciem w sieci. Czas ludzi, którzy pomagają. Mój czas. Kawa. Wino. Odpoczynek. To wszystko pod Twoim patronatem. 

Jeśli skoro chcesz zaistnieć, jako patronka / patron, to zakładam, że uważasz, że Zmierzchy mają sens. Może nawet dzielisz się odcinkami i polecasz mnie znajomym. Za to też bardzo dziękuję, bo ta forma wsparcia jest mega cenna. 

Będę się starała wymyślać niespodzianki dla patronów, informować o wydarzeniach, na których możemy zobaczyć się osobiście. Jednak, jeśli czujesz, że dostajesz za mało uwagi albo chcesz o czymś wspomnieć, proszę napisz do mnie. Ja naprawdę bardzo dużo pracuję, a ta robota łatwa nie jest. I może być tak, że czasem zgubię wątki. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem