W Patronite od 14.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 187

Liczba Patronów: 200

Zostań Patronem
Kup na prezent
93 patronów
2 695 miesięcznie
26 775 łącznie
Drogie Konfiturki! Kilkanaście lat temu, podobnie jak część z Was wylądowałem na emigracji w Wielkiej Brytanii. Pozostali z Was też tak skończą, po prostu jeszcze o tym nie wiedzą. Od samego początku dostrzegam w UK klasyczne "to nie jest tak, jak myślałem" - a od kilku lat robię o tym vloga.

O Autorze

Po tym, jak cały polski YouTube założył konto na Patronite, oświeciło mnie, że w sumie można spróbować założyć konto na Patronite.

Robię to tak naprawdę z jednego powodu. W czasach, kiedy łatwo o medialną infekcję, mój kanał na YouTube załapał prawdziwą monetyzację bezobjawową. Zakładając profil na Patronite próbuję ten stan rzeczy nieco podleczyć.

 

Profilu nie zakładam, jako źródła utrzymania. Spokojnie - benefit ciągle się zgadza :)

Profil początkowo założyłem po to, aby uzbierać pieniądze na lepszy sprzęt do kręcenia vlogów. I to się udało, za co serdecznie Wam wszystkim dziękuję! Nadszedł jednak moment, kiedy zarówno kanał, jak i profil należy ruszyć o krok dalej.

Jeśli pomożecie mi w finansowaniu tego przytułku, to nie tylko odwdzięczę się stosownymi nagrodami, ale spakuję kamerę, zatankuję auto i osobiście pojadę w kontynent z pytaniem - 'Europo, czego nie rozumiesz?!'

Jeśli nie śledzicie mnie na YouTube to poniżej załączam kilka przykładowych filmów, jaki kontent tam u mnie się przewraca.

Okazjonalne filmy z wyjazdów do Polski. Ilekroć tam jadę, zawsze obiecuję sobie, że zostanę na stałe. A potem kończy się tak jak zawsze.

 

Mam także filmy pokazujące Wielką Brytanię po Brexicie. Ogromnym zaskoczeniem na pewno będzie dla Was fakt, iż UK po wyjściu z Unii Europejskiej nie wygląda tak, jak obiecywali panowie politycy. W zasadzie to wygląda dalece inaczej niż ich obietnice.

 

Aha, na moim kanale znajdziecie okazjonalne odpowiedzi na pytanie - co na to wszystko Anglicy:

 

Zapraszam do oglądania. No i w miarę możliwości - współtworzenia!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Adam Pawlak
Adam Pawlak
Próg: 100 zł
Adam Blachowski
Adam Blachowski
Próg: 5 zł
M. Borkowski
M. Borkowski
Próg: 20 zł
Dave Emerzet
Dave Emerzet
Próg: 5 zł
Andrzej Chwierot
Andrzej Chwierot
Próg: 5 zł
Wojciech Pazgan
Wojciech Pazgan
Próg: 50 zł