Strefa Patrona:

152

patronów

2778 zł

miesięcznie

Miejsce w rankingu Autorów
22
miesięczne wsparcie
17
liczba patronów

  Promotor wolności komentujący polityczną i ekonomiczną stronę naszej rzeczywistości. Spora dawka satyry, pozytywnego hałasu i pominiętych przez media głównego nurtu faktów.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 92%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 222 zł
Motorówka straży przybrzeżnej
Jest silnik, dach a nawet ławeczka. Podsumowujemy miniony tydzień - co piątek o piątej w pięciu newsach.

KAŻDY PATRON otrzymuje wewnętrzny podcast z omówieniem newsów które nie weszły do głównej piątki - zazwyczaj jest to od 5 do 10 wieści pominiętych, tak więc na dobrą sprawę patroni otrzymują równoległy i ekskluzywny program radiowy tylko dla nich..
0%
55 %
100%
osiągnięto 55%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 2222 zł
Mały Jacht
Przede wszystkim regularność i jakość. Piątkowe podsumowanie tygodnia, środowa rozmowa/recenzja.
0%
100%
osiągnięto 100%
cel: 1000 zł miesięcznie
cel osiągnięty!
Szalupa Ratunkowa
Podcast nie utonie, ale w którą stronę będzie dryfował i czy spotka stały ląd - tego nikt nie wie. Suma (po odliczeniu danin) wystarczy na podstawowe technikalia związane ze sprzętem i stroną internetową, na której pojawią się wprawdzie podcasty, ale nigdy nie będzie pewności jaka między nimi zdarzy się przerwa.

O Autorze
 

MAM PODCAST

A w nim dużo mówię. Głównie o wolności.

Szukam ominiętych w mediach szczegółów,  bawię się nimi, przekazuje dalej. A jedyną rzeczą ważniejszą od wagi informacji jest obowiązek przekazania jej w sposób ciekawy, zabawny, zdystansowany.

Z resztą, jeśli trafiłeś na tą aukcję, to pewnie coś o "Agencie" już wiesz.

Nie? Jesteś tu pierwszy raz? Serio nikt ci nie powiedział słowa o najlepszym polskim podcaście po wolnej stronie mocy? W takim razie zapraszam na krótką podróż po agentowej historii.

 

 

 


 

CZEKAJ, CZEKAJ, JAK TO BYŁO?

 

Zacząłem w 2010 roku, gdy stwierdziłem, że przydałaby się audycja uzupełniająca dość monotonny pakiet wiadomości z głównego źródła. Przez kolejne lata publikowałem swój podcast gościnnie w kilku dużych sieciach podcastowych oraz na stronie głównej podcastu. Pojawiły się nawet jakieś nominacje, a czasem i nagrody. Pod szyldem podcastu powstawały także audiobooki, słuchowiska a z czasem filmy.

 

 

O tym, co udało się zbudować w latach 2010-2014 dowiecie się z filmu "Czym jest AGENTomasz?"

 

 

I tak od 2010 roku udało mi się zgromadzić publiczność słuchaczy, która lubi używać przestrzeni między słuchawkami.

 

Dziś do powyższego  filmiku dodać należałoby relację z  premiery dokumentu "KORWIN the movie", wydanie książki z pełnymi wersjami wywiadów, nominację do Złotej Ryby, całą serię wywiadów polskich i zagranicznych, audiobooki, lektorkę do wolnościowych seriali (np "Wolność Pod Ostrzałem") oraz produkcję kolejnego pełnometrażowego dokumentu.

 

Wywiad dla NamZależy.PL z maja 2018
Rozmawiamy o mediach ludzi wolnych, żywotności i potrzebie drobnych inicjatyw, oraz bezcelowości skupiania się na tzw promowaniu wolności.

W powyższym wywiadzie wspominam o swoich dwóch pełnometrażowych filmach dokumentalnych.

Najnowszy to powieść o ideach i ludziach skupionych wokół bardzo oryginalnej szkoły biznesu jaką jest ASBIRO. Produkcja warta uwagi szczególnie jeśli nie jesteś fanem obecnie panującego systemu edukacji.

 


Opowieść o pewnym nietuzinkowym polityku opowiedziana oczami byłych współpracowników na tle jedynej "zwycięskiej" kampanii. Zrealizowany w 100% w systemie crowdfundingu - co jest kluczowe przy produkcji z tematyki politycznej dla zachowania obiektywności i wolności twórczej .

 

 

 

 


 

WSPARCIE

 

Początki. Po niecałym roku prowadzenia podcastu, czyli jakoś tak w drugim roku prezydentury pana Komorowskiego, odezwał się do mnie słuchacz gotów zasponsorować moje wysiłki drobną kwotą.

 

Mnie zatkało.

 

Nie rozumiałem gościa. Przecież nagrywam, kiedy mogę, całkiem regularnie i ma za darmo. Więc o co chodzi z tą "dotacją"? Podzieliłem się tym pytaniem na antenie i okazało się, że coraz większa grupa słuchaczy myśli o podesłaniu mi paru drobnych na wieczorne poaudycyjne espresso.

Okazało się, że normalni ludzie tak robią na całym świecie: wypuszczają coś za fri, a potem sugerują wsparcie za pomocą darowizn, napiwków, a czasem nawet lajków na fejsie.

 

Na stronie pojawił się wichajster połączony wificznie ze światem wielkiej fiducjarnej bankowości. Dzięki niemu słuchacz mógł wrzucić drobniaka i od razu poczuć się lepiej. Podcast dostał skrzydeł. Zadziałało. Pojawił się nowy mikrofon, potem dedykowany laptop, starczyło nawet na rzeczone espresso.

 

Ktoś docenił moje wysiłki, które uruchomiłem z czystej miłości do gadulstwa politycznego i ekonomicznego.

 

Przez kilka lat, chcąc jak najlepiej przekazywać i interpretować informacje, musiałem się samemu sporo douczyć. Całkowicie zmienił się skład domowej biblioteczki, spotkania z towarzyskich zamieniły się w intelektualno-towarzyskie, poszerzyła zarówno ilość źródeł informacji jak i sceptycyzm wobec ich autorytetu. Podcast stężał. Forma 10 newsów dominowała z powodzeniem przez 4 lata.
 

Potem były dwie "wielkie czystki". Zarówno portfeli słuchaczy jak i czasu antenowego.  Raz, gdy zbieraliśmy na akcję PŁYTA DLA POSŁA, a drugi gdy powstawał film dokumentalny KORWIN (premiera X 2015). Obie zbiórki pozwoliły wprawdzie zrealizować dość szalone akcje medialno-polityczne, jednak wysiłki włożone w te produkcje przytłumiły nieco wigor podkastu. Pracowałem pełną parą nad produkcjami video: audycje radiowe pojawiały się coraz rzadziej.

Patronitowe wsparcie jest właśnie po to, by takich skoków uniknąć.

 

 


 

FIGA Z BIG MAKIEM, 

czyli 

MASAKRYCZNIE WAŻNA RZECZ O MOICH PROGACH WSPARCIA

 

Dwukrotnie miałem doczynienia z dużymi projektami realizowanymi w Crowd-Fundingu. W obu projektach tzw "nagrody" za sponsorowanie projektu pochłaniały gigantyczną część budżetu, a co gorsza, konsumowały ogromne ilości czasu na ich wyprodukowanie i dystrybucję.

Dziś spotykamy się, by zapewnić płynność produkcji podcastu AGENT. Pozwolę sobie zatem nie przekupywać patronów świecidełkami i wszelkimi post-odpustowymi gadżetami. Podziękowaniem i nagrodą będzie podcast. Taki jaki zdążyliście pokochać przez ostatnie lata.


Wszyscy agentowi patronauci mają członkostwo w fejsbukowej "grupie wsparcia".
Pozostają jej członkami nawet po wygaśnięciu subsrypcji i dalej mają wpływ na losy podcastu i działań pobocznych.


 

 


 

Autor w trakcie branżowej lektury o pryncypiach crowd fundingu, sharing economy i sprzedaży baloników na festynie.

" Crowdfunding to zobowiązanie do rozwoju. Codziennie dowiaduję się czegoś nowego z zaskakujących źródeł."

 


 

NAJCZĘŚCIEJ NARZUCAJĄCE SIĘ PYTANIA

 

Q: Skoro jesteś taki zajebisty, że aż masz więcej lajków niż 500+, to do czego potrzebne ci patronite?

 

A: Na wstępie dziękuję za to pytanie.

 

Podróżuje po Polsce niepospiesznymi pociągami przez co mam dużo czasu na rozmowy z prawdziwymi mieszkańcami tego pięknego kraju.

 

Często mówią mi, jak ciężkie stało się ich życie w ostatnich dwóch latach. Skarżą się, że nie mogą już wytrzymać bez kolejnego odcinka agenta. - wspominają czas, gdy byli na bieżąco. Słuchali odcinków w tych samych niepospiesznych pociągach i przez to podróż wydawała się krótsza.

Dziś nie mają podcastu, bilety podrożały, a im rynek bardziej wyregulowany, tym pociąg wolniejszy - "Czy nie powinno być odwrotnie?" Pytają zdesperowani.


Słucham tych opowieści i serce mi pęka, bo wiem, że powrót do regularnego podcastowania agentowego nie będzie łatwy ani tani. Na szczęście, jako odpowiedzialni obywatele, moi słuchacze chcą pomóc, chcą czuć że są częścią projektu, który daje im nadzieję.

 

Chcę im to ułatwić. Stąd, poproszony przez Naród, wchodzę na Patronite.

 

*


Q: jaką mam pewność, że po wsparciu twojego podcastu będziesz go w ogóle nagrywał.

 

A: Pewne jest jedno; mniejsze wsparcie = mniej podcastów. Dla jasności - nie ma w tym krzty szantażu. Bez wsparcia podcast będzie działał jak dotychczas; raz na kilka, kilkanaście tygodni wywiad lub nagranie. Może teledysk a może reportaż. Robię to z pełnym sercem, lubię to robić, więc i będę.  

 

Podcastowanie to aktywność, której nie mam zamiaru wygaszać.

 

Wspierając 'Agenta' sprawiasz, że większą ilość czasu mogę przesunąć z działalności zawodowej na produkcję kolejnych odcinków / reportaży / wywiadów.

 

*

 

Q: Znam twoją audycję z portalu KONTESTACJA, który też korzysta z systemu Patronite. Czy patronując Agentowi i Kontestacji nie dubluję swojego wsparcia?

 

A: Zbiórki te są całkowicie od siebie odseparowane i nie łączy ich nic prócz platformy z jakiej korzystamy. Nie występują tu żadne zależności, choć przyznam, że trzymam za zbiórkę Kontestacji kciuki.

 

Wsparcie dla Kontestacji nie przekłada się w żaden sposób na powodzenie Agenta - i odwrotnie.

 

*

 

Q: Wiemy już że jesteś nieuleczalnym przykładem propagatora wolnego rynku, neoliberalizmu, leseferyzmu i wszystkiego czym brzydzi się każdy posłuszny, kochający swój socjalny pakiet obietnic obywatel. Powiedz zatem coś o sobie, jaki jesteś prywatnie?

A:  Jestem całkowicie przewidywalnym typem wolnościowego talk-radiowca.

Do pracy puszczam sobie w tle euro-dance, a mój wymarzony samochód to Fiat Multipla. 

Lubię oglądać horrory pod czerwone wino, czytam Jacka Reachera na zmianę z Ludwikiem von Misesem. Do tego w wolne wieczory chodzę na  Aikido - najbardziej libertariańską z tzw "sztuk walk".  Weekendami dokształcam się też biznesowo w Asbiro. A jak już córeczki wyrosną z pieluch to może wrócę do ciężkiego grania w jakiejś kapeli.

 

Lubię spać.

 

A najlepiej mi się śpi po dobrze wykonanej, radiowej robocie.

 

Na koniec zostawiam Cię z jednym z już istniejących patronów podcastu. To patron ideowy, Frederick Bastiat. 

 

Zapraszam na krótkie, miłe uchu słuchowisko mojego autorstwa. Jeśli zgadzasz się z jego wymową i podoba ci się pomysł produkcji oraz promocji tego typu treści, to zapraszam do wspierania podcastu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 16
Limit: 1957
W piątek o piątej był podcast z piątką pominiętych niusów. Dobrze się słuchało więc kolejną piątkę dorzucasz od siebie. Witam w gronie agentowych patronów.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 81
Limit: 9000
Witam w najpopularniejszym progu na Patronite. Sponsorem tego progu jest liczba 10 oraz literka T jak "TY".

Zapraszam do fejsbukowej GRUPY WSPARCIA. Tam jako patron będziesz mógł sporo zasugerować, a Twoje propozycję natychmiast znajdą odbicie wśród nieprzypadkowych osób, którym także zależy na powodzeniu podcastu.

Poza grupą wsparcia czeka na Ciebie STREFA SPONSORA, czyli skarbiec z mnóstwem dodatków medialych.
Zostań patronem
22 zł / miesiąc
patroni: 45
Limit: 222
Wiesz, że polityczna podcasterka to nie bułka z masłem. Zapraszasz mnie zatem na filet w panierce z sałatką w pobliskiej garmażerce.

Trafiasz do Grupy Wsparcia do Strefy Sponsora oraz na HOL FEJMU - tablicę patronów na stronie www podcastu.
Zostań patronem
66 zł / miesiąc
patroni: 2
66 to dziwny próg. Mało lubiany. Ale nie zrażaj się. Każdy próg potrzebuje miłości.

Grupa wsparcia, strefa, miejsce na liście sponsorów wraz z LINKIEM do podanej strony (twój blog, a może biznes?)

Każda osoba, która zdeydowała się na ten próg otrzymuje papierowy egzemplarz książki ROZMOWY O KORWNIE' z imienną dedykacją autora!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 7
Limit: 1957
Należysz do ludzi oczekujących konkretu i oferujących konkret. Drobniaki są dobre dla dziadów kalwaryjskich. Agento zasługuje na więcej.

Dostajesz wszystko co oferują poprzednie progi: wdzięczność, grupa wsparcia, strefa, hol fejmu, książka.

Na liście sponsorów jesteś dodatkowo umiejscowiony w strefie VIP, czyli VERY IMPORTANT PATRON!
Witamy w najlepiej widocznej, wyksponowanej grupie patronów otwierających listę. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
  -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
 • Dodatkowo Twoje dane takie jak Imię i Nazwisko mogą być publicznie dostępne na Twoim Profilu Publicznym dla każdego odwiedzającego naszą stronę.
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Organizacje zarejestrowane poza UE do których wysyłamy dane to: Google, Amazon i OneSignal.

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK