Tomasz Agencki

W Patronite od 31.10.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 52

liczba Patronów: 47

129 patronów
2 511 zł miesięcznie
Promotor wolności komentujący polityczną i ekonomiczną stronę naszej rzeczywistości. Spora dawka satyry, pozytywnego hałasu i pominiętych przez media głównego nurtu faktów.

O Autorze

Tomasz Agencki

Wolnościowy podcaster. Przygodny filmowiec i autor książek.
Całodobowy tata dwóch córeczek.

Pracował dla wielkich korporacji, ale woli dla wielkich idei. W swoich programach radiowych promuje wolność słowa zgromadzeń, wyznania, a przede wszystkim tą obecnie najmocniej atakowaną, czyli gospodarczą.

Gardzi kolektywizmem, głosowaniem na mniejsze zło, poprawnością polityczną, inicjowaniem przemocy i coachingiem.

Jego ulubionymi narzędziami do promocji wolności są: rozsądek, ciekawość, pokora, radiowy głos i techniczne zaplecze audio/video.


 


 


CO ZASILASZ, CO DOSTAJESZ ?

Podstawową produkcją jest podsumowanie tygodnia w WIEŚCIACH POMINIĘTYCH.
 

W tym  nadawanym od 2010 roku cyklu tworzę aktualny obraz stanu wolności. Wybieram to, co zostało pominięte, a powinno zostać wyeksponowane.

Zamiast sprawozdania z wojenki politycznych korporacji, dostajesz zestaw obrazków, anegdot i opinii o zdarzeniach spoza kręgu zainteresowań mediów głównego źródła.

Przykładowy odcinek:

 


TYLKO PATRONI
mają dostęp do drugiej godziny
Wieści Pominiętych!


 

Nowy, ale ważnym cyklem jest serial ANTIDIOTUM. To rodzaj podręcznego arsenału argumentów. W każdym odcinku bierzemy na warsztat jedno zagadnienie i obalamy krążące wokół niego nieprawdziwości.

Przykładowy odcinek:

 

Regularnie w podkaście pojawiają się goście.

Nie przeprowadzam z nimi wywiadów, tylko ROZMOWY.

W ROZMOWACH pokazuję ludzi budujących lub poszerzających przestrzeń wolności na wielu poziomach i w wielu wymiarach. Interesuje mnie skąd i dokąd idą, jakie mają obawy, co ich napędza. Poza rozpoznawalnymi postaciami świata „wolnościowego” pojawiają się tu mniej znani aktywiści, wykładowcy a czasem nawet politycy.

Przykładowa rozmowa:


Lub bardziej lokalnie, w wersji audio.

 

Sporadycznie przelewam swoje myśli w formie pisemnej na BLOGu 
lub nagrywam z doskoku emocjonalne mikro felietony łączone później w audycję pt MASH.
Zupełnie spontanicznie powstaje też seria MYŚLI BEZ MONTAŻU - MBM

Przykładowe MBM:

 

Zdarzają się też recenzje.
 

 

Oraz wizyty u zaprzyjaźnionych, którym też zależy.
 


 


By być na bieżąco z podcastem, wpadaj na 
http://agentomasz.pl/podcast/


 


ROZMAITOŚCI, czyli poza PODCASTEM
FILMY DOKUMENTALNE
 

Jeden z nich odbił się swojego czasu dość szerokim echem. KORWIN, THE MOVIE, czyli polityczna biografia „pewnego polityka”.

Dla anty-korwinowców, którzy z przyczyn oczywistych filmu nigdy nie obejrzą oczywista laurka na cześć. Dla pro-korwinowców, którzy nie przegapią niczego związanego z prezesem partii (wstaw aktualną nazwę) rzecz niewystarczająco podkreślająca zalety i nazbyt otwarcie mówiąc o niedoskonałościach bohatera.

 


Na agentowej play-liście jest także powieść o jedynej w tej części świata wyższej uczelni promującej wolny rynek otwarcie i bezkompromisowo. Rzecz o szkole ASBIRO powstała wprawdzie na zamówienie jej założyciela, ale dostałem wolną rękę jako autor.

 


Więcej - http://agentomasz.pl/film/


 

AUDIOBOOKI

Było tego sporo.

Ale szczególnie dumny jestem z nagranego lata temu pół-amatorsko, choć za zgodą wydawnictwa, fragmentu książki ATLAS ZBUNTOWANY. Nie jest to popis moich aktualnych umiejętności lektorskich. Nigdy jednak nie dostałem po udostępnionym fragmencie tak dużej ilości maili z prośbą o namiary na wersję pełną oraz,co ciekawsze, reakcji na treść tego fragmentu.

 

 

Więcej - http://agentomasz.pl/lektor/

 


 

Chciałbym byś potraktował swoje wsparcie jak swoisty outsourcing.


Nie możesz sam założyć rozgłośni, prowadzić podcastu, jeździć za trudno dostępnymi gośćmi i kręcić wolnościowych vlogów – zatem rób dalej, to co robisz najlepiej, a finansowy ekwiwalent odrobiny twojego czasu pracy przeznacz na działalność „agentową”

 

 

Do usłyszenia
Tomasz Agencki


p.s.

Zostańmy w kontakcie!

Zapraszam do zapisania się na agentowy newsletter.

Wraz z nim otrzymasz darmowy pięciogodzinny audiobook Frederica Bastiata otwierający oczy na kluczowe zagadnienia z zakresu ekonomii.

Jeśli nie znasz osiągnięć Frederica Bastiata zapraszam na próbkę jego talentu:

 


 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem