Avatar użytkownika

Agile Adept

0
patronów
0 
miesięcznie
430 
łącznie
0
patronów
0 zł 430 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Czy jest tu jakiś cwaniak? To taka zorganizowania akcja, żeby wesprzeć piątakiem :) Kwota niewielka, ale w większej skali znacząco przyczyni się do rozwoju inicjatywy :)
10 zł miesięcznie
Stawiasz kawę, dzięki której będę miał więcej energii na pisanie kolejnych postów i prowadzenie webinarów! Jeżeli wyrazisz zgodę wymienię, Cię z imienia i nazwiska jako wspierającego Agile Adept w poście na kanałach Linkedin i Facebook.
25 zł miesięcznie
Nawet przy galopującej inflacji 25 zł to już konkretna kwota wsparcia! Decydując się na ten próg, będziesz wymieniony/a w kanałach social >oraz w trakcie następnego webinaru. wyczerpująco odpiszę na Twoje dowolne pytanie związane z Agile'm.
50 zł miesięcznie
To już praktycznie kwota abonamentu Netflixa! Jeżeli zdecydujesz się na ten próg, poza poprzednimi benefitami wyślę do Ciebie pakiet naklejek z Agile'owymi hasłami. W sam raz na udekorowanie Twojego laptopa lub dowolnego, innego przedmiotu.
100 zł miesięcznie
W ramach pierwszego trzycyfrowego kroku umówię się z Tobą na 20 minutowe spotkanie online. Możemy porozmawiać oczywiście o Agile'u, ale nie tylko :)
250 zł miesięcznie
Kwota ćwierć tysiąca to już bardzo poważne wsparcie, a zatem zostaniesz oficjalnie sponsorem! Wymienię, Ciebie lub Twoją firmę jako sponsora webinaru lub innego filmu na kanale YouTube.
500 zł miesięcznie
W ramach akcji 500+ zaproszę Cię do nagrania wspólnego webinaru na dowolny, wybrany przez Ciebie temat :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agile Adept w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Agile Adept to inicjatywa edukacyjna popularyzująca szeroko pojęte metody i frameworki zwinne. Naszym celem jest zarówno wspieranie rozwoju początkujących jak i wymiana doświadczeń bardziej zaawansowanych w branży.

Co tu znajdę?

Agile Adept to wysokiej jakości publikacje zarówno w formie do poczytania jak i do pooglądania/posłuchania. Ich zakres tematyczny to szeroko pojęty Agile, Scrum, Kanban, Lean, Zarządzanie, Leadership. Wspomniane treści znajdziesz przede wszystkim na:

Jakie mamy cele?

Chcemy popularyzować zwinne metody pracy, aby trafiały one do jak największej liczby firm. Wartości takie jak transparencja, otwartość, elastyczność, zaangażowanie nie mogą stanowić ewenementu, a powinny na stałe zagościć w kulturach organizacyjnych naszych pracodawców. Dzięki temu zespoły, w których pracujemy będą efektywniej dostarczały więcej wartości dla klientów i wszyscy na tym skorzystamy! :)

Jakie wyznajemy zasady?

Tworzymy społeczność praktyków i pasjonatów Agile'a, w której nie znajdziesz:

 • nadęcia,
 • natrętnej sprzedaży,
 • a także określenia "głupie pytanie".

O autorze

Autorem inicjatywy jest Jarek Łojko. Praktyk i trener z doświadczeniem sięgającym roku 2012. Od przeszło dekady stara się pogłębiać swoją wiedzę i zrozumienie zwinnych metod pracy, nieustannie ucząc zarówno siebie i innych. 

 

 

 

Cele Autora

Pokrycie kosztów
 • 500 zł miesięcznie
 • 500 zł brakuje
0%
Dzięki tej kwocie będę mógł pokryć koszty oprogramowania jakie jest niezbędne do realizacji webinarów oraz hostingu i domeny bloga.
Jakość Plus
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 1 000 zł brakuje
0%
Kwota pomoże podnieść mi jakość techniczną i oprawę wizualną zarówno materiałów pisanych jak i video. Zostanie zainwestowana w lepszy sprzęt i software.
Częstotliwość Plus
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 2 000 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi skupić się więcej na rozwoju inicjatywy niż na pracy na etacie. Przełoży się to na większą częstotliwość publikacji.
Freelance Plus
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 5 000 zł brakuje
0%
Taka kwota miesięczna, nie tylko pokryje pełne koszty i podniesie jakość i częstotliwość publikacji, ale także pozwoli mi zrobić pierwszy krok w kierunku bycia freelancerem i większego skupienia na rozwoju Agile Adept.
Full Time Plus
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 10 000 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoli mi skupić się w pełni na rozwoju inicjatywy i społeczności Agile Adept i robić to w pełni profesjonalnie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agile Adept już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Zduleczny
Tomasz Zduleczny
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.