Avatar użytkownika

Agile Adept

1
patron
10 
miesięcznie
420 
łącznie
1
patron
10 zł 420 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Czy jest tu jakiś cwaniak? To taka zorganizowania akcja, żeby wesprzeć piątakiem :) Kwota niewielka, ale w większej skali znacząco przyczyni się do rozwoju inicjatywy :)
10 zł miesięcznie
Stawiasz kawę, dzięki której będę miał więcej energii na pisanie kolejnych postów i prowadzenie webinarów! Jeżeli wyrazisz zgodę wymienię, Cię z imienia i nazwiska jako wspierającego Agile Adept w poście na kanałach Linkedin i Facebook.
25 zł miesięcznie
Nawet przy galopującej inflacji 25 zł to już konkretna kwota wsparcia! Decydując się na ten próg, będziesz wymieniony/a w kanałach social >oraz w trakcie następnego webinaru. wyczerpująco odpiszę na Twoje dowolne pytanie związane z Agile'm.
50 zł miesięcznie
To już praktycznie kwota abonamentu Netflixa! Jeżeli zdecydujesz się na ten próg, poza poprzednimi benefitami wyślę do Ciebie pakiet naklejek z Agile'owymi hasłami. W sam raz na udekorowanie Twojego laptopa lub dowolnego, innego przedmiotu.
100 zł miesięcznie
W ramach pierwszego trzycyfrowego kroku umówię się z Tobą na 20 minutowe spotkanie online. Możemy porozmawiać oczywiście o Agile'u, ale nie tylko :)
250 zł miesięcznie
Kwota ćwierć tysiąca to już bardzo poważne wsparcie, a zatem zostaniesz oficjalnie sponsorem! Wymienię, Ciebie lub Twoją firmę jako sponsora webinaru lub innego filmu na kanale YouTube.
500 zł miesięcznie
W ramach akcji 500+ zaproszę Cię do nagrania wspólnego webinaru na dowolny, wybrany przez Ciebie temat :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Agile Adept w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Agile Adept to inicjatywa edukacyjna popularyzująca szeroko pojęte metody i frameworki zwinne. Naszym celem jest zarówno wspieranie rozwoju początkujących jak i wymiana doświadczeń bardziej zaawansowanych w branży.

Co tu znajdę?

Agile Adept to wysokiej jakości publikacje zarówno w formie do poczytania jak i do pooglądania/posłuchania. Ich zakres tematyczny to szeroko pojęty Agile, Scrum, Kanban, Lean, Zarządzanie, Leadership. Wspomniane treści znajdziesz przede wszystkim na:

Jakie mamy cele?

Chcemy popularyzować zwinne metody pracy, aby trafiały one do jak największej liczby firm. Wartości takie jak transparencja, otwartość, elastyczność, zaangażowanie nie mogą stanowić ewenementu, a powinny na stałe zagościć w kulturach organizacyjnych naszych pracodawców. Dzięki temu zespoły, w których pracujemy będą efektywniej dostarczały więcej wartości dla klientów i wszyscy na tym skorzystamy! :)

Jakie wyznajemy zasady?

Tworzymy społeczność praktyków i pasjonatów Agile'a, w której nie znajdziesz:

 • nadęcia,
 • natrętnej sprzedaży,
 • a także określenia "głupie pytanie".

O autorze

Autorem inicjatywy jest Jarek Łojko. Praktyk i trener z doświadczeniem sięgającym roku 2012. Od przeszło dekady stara się pogłębiać swoją wiedzę i zrozumienie zwinnych metod pracy, nieustannie ucząc zarówno siebie i innych. 

 

 

 

Cele Autora

Pokrycie kosztów
 • 500 zł miesięcznie
 • 490 zł brakuje
2%
Dzięki tej kwocie będę mógł pokryć koszty oprogramowania jakie jest niezbędne do realizacji webinarów oraz hostingu i domeny bloga.
Jakość Plus
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 990 zł brakuje
1%
Kwota pomoże podnieść mi jakość techniczną i oprawę wizualną zarówno materiałów pisanych jak i video. Zostanie zainwestowana w lepszy sprzęt i software.
Częstotliwość Plus
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 1 990 zł brakuje
0%
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi skupić się więcej na rozwoju inicjatywy niż na pracy na etacie. Przełoży się to na większą częstotliwość publikacji.
Freelance Plus
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 4 990 zł brakuje
0%
Taka kwota miesięczna, nie tylko pokryje pełne koszty i podniesie jakość i częstotliwość publikacji, ale także pozwoli mi zrobić pierwszy krok w kierunku bycia freelancerem i większego skupienia na rozwoju Agile Adept.
Full Time Plus
 • 10 000 zł miesięcznie
 • 9 990 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoli mi skupić się w pełni na rozwoju inicjatywy i społeczności Agile Adept i robić to w pełni profesjonalnie.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Agile Adept już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Tomasz Zduleczny
Tomasz Zduleczny
10 zł
Anonimowy patron
10 zł
Anonimowy patron
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.