Agile Adept

W Patronite od 27.09.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2770

Liczba Patronów: 2086

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
30 miesięcznie
180 łącznie
Agile Adept to inicjatywa edukacyjna popularyzująca szeroko pojęte metody i frameworki zwinne. Naszym celem jest zarówno wspieranie rozwoju początkujących jak i wymiana doświadczeń bardziej zaawansowanych w branży.

O Autorze

Co tu znajdę?

Agile Adept to wysokiej jakości publikacje zarówno w formie do poczytania jak i do pooglądania/posłuchania. Ich zakres tematyczny to szeroko pojęty Agile, Scrum, Kanban, Lean, Zarządzanie, Leadership. Wspomniane treści znajdziesz przede wszystkim na:

Jakie mamy cele?

Chcemy popularyzować zwinne metody pracy, aby trafiały one do jak największej liczby firm. Wartości takie jak transparencja, otwartość, elastyczność, zaangażowanie nie mogą stanowić ewenementu, a powinny na stałe zagościć w kulturach organizacyjnych naszych pracodawców. Dzięki temu zespoły, w których pracujemy będą efektywniej dostarczały więcej wartości dla klientów i wszyscy na tym skorzystamy! :)

Jakie wyznajemy zasady?

Tworzymy społeczność praktyków i pasjonatów Agile'a, w której nie znajdziesz:

  • nadęcia,
  • natrętnej sprzedaży,
  • a także określenia "głupie pytanie".

O autorze

Autorem inicjatywy jest Jarek Łojko. Praktyk i trener z doświadczeniem sięgającym roku 2012. Od przeszło dekady stara się pogłębiać swoją wiedzę i zrozumienie zwinnych metod pracy, nieustannie ucząc zarówno siebie i innych. 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomasz Zduleczny
Tomasz Zduleczny
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł