Avatar użytkownika

AKS Mikołów

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

AKS Mikołów to klub sportowy założony w 1923 roku. Aktualnie w czterech sekcjach [piłka nożna, tenis stołowy, szermierka, szachy] trenuje ponad 300 osób w różnym wieku. Aby zapewnić ciągłość działania naszego klubu na wysokim i zadowalającym poziomie niezbędne jest wsparcie z zewnątrz.

 

Mikołów to przepiękne śląskie miasto... i ma swoją sportową wizytówkę!

Nasz klub sportowy to wspaniały przykład tego, że młodzi ludzie także potrafią skutecznie budować i zarządzać. Mamy wiele pomysłów, samozaparcia i chęci ale brakuje nam wsparcia, w tym również finansowego. AKS Mikołów nie jest dla nas! On jest dla WAS a my tylko dbamy o to, aby funkcjonował przez kolejne lata.

Nie mamy jeszcze spektakularnych sukcesów, nie zdobywamy ogromnych pucharów i prestiżowych nagród ale szkolimy młodzież, która chciałaby spełniać swoje marzenia i realizować swoje pasje właśnie w naszych szeregach. Dlatego staramy się z całych sił aby zapewnić im odpowiednią kadrę trenerską oraz odpowiednie narzędzia do regularnych treningów. 

TY także możesz pomóc! TY także możesz być częścią sukcesu, na który wszyscy ciężko pracują! 

Aktualnie w strukturach klubu działają 4 sekcje [piłka nożna, tenis stołowy, szermierka, szachy], w których na regularne treningi uczęszcza pod 400 osób, z czego zdecydowaną większość stanowią dzieci oraz młodzież. Zrzeszamy nie tylko chłopaków ale i dziewczęta, które coraz częściej zasilają nasze szeregi.

Aby w pełni realizować nasze pomysły [a mamy ich sporo] potrzebna jest finansowa pomoc, która pozwoli na rozwój oraz popularyzację poszczególnych dyscyplin sportowych w naszym klubie. Chcielibyśmy przywrócić dawny blask naszemu klubowi a także rozwijać kolejne sekcje, które niegdyś funkcjonowały a było ich sporo!

#InoAKSa! D U M A   M I A S T A !