W Patronite od 14.09.2018

AKS Mikołów to klub sportowy założony w 1923 roku. Aktualnie w czterech sekcjach [piłka nożna, tenis stołowy, szermierka, szachy] trenuje ponad 300 osób w różnym wieku. Aby zapewnić ciągłość działania naszego klubu na wysokim i zadowalającym poziomie niezbędne jest wsparcie z zewnątrz.

O Autorze

 

Mikołów to przepiękne śląskie miasto... i ma swoją sportową wizytówkę!

Nasz klub sportowy to wspaniały przykład tego, że młodzi ludzie także potrafią skutecznie budować i zarządzać. Mamy wiele pomysłów, samozaparcia i chęci ale brakuje nam wsparcia, w tym również finansowego. AKS Mikołów nie jest dla nas! On jest dla WAS a my tylko dbamy o to, aby funkcjonował przez kolejne lata.

Nie mamy jeszcze spektakularnych sukcesów, nie zdobywamy ogromnych pucharów i prestiżowych nagród ale szkolimy młodzież, która chciałaby spełniać swoje marzenia i realizować swoje pasje właśnie w naszych szeregach. Dlatego staramy się z całych sił aby zapewnić im odpowiednią kadrę trenerską oraz odpowiednie narzędzia do regularnych treningów. 

TY także możesz pomóc! TY także możesz być częścią sukcesu, na który wszyscy ciężko pracują! 

Aktualnie w strukturach klubu działają 4 sekcje [piłka nożna, tenis stołowy, szermierka, szachy], w których na regularne treningi uczęszcza pod 400 osób, z czego zdecydowaną większość stanowią dzieci oraz młodzież. Zrzeszamy nie tylko chłopaków ale i dziewczęta, które coraz częściej zasilają nasze szeregi.

Aby w pełni realizować nasze pomysły [a mamy ich sporo] potrzebna jest finansowa pomoc, która pozwoli na rozwój oraz popularyzację poszczególnych dyscyplin sportowych w naszym klubie. Chcielibyśmy przywrócić dawny blask naszemu klubowi a także rozwijać kolejne sekcje, które niegdyś funkcjonowały a było ich sporo!

#InoAKSa! D U M A   M I A S T A ! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Lista osób, które nas wspierają:

 

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)