Avatar użytkownika

AktoGry

19
patronów
1 360 
miesięcznie
6 955 
łącznie
19
patronów
1 360 zł 6 955 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
ISKRA CHAOSU


✨ Specjalna ranga na Discordzie z dostępem tylko dla Patronów i Patronek
✨ Twoje imię i nazwisko lub nick w napisach końcowych filmów

A dokładniej:

- Otrzymujesz specjalną rangę Iskry Chaosu dla Patronów i Patronek na naszym Discordzie, gdzie jesteś z nami w bliskim kontakcie i gdzie wyjawiane są zakulisowe sekrety, smaczki i sneak peeki (wreszcie dowiesz się, jakie wypowiedzi zostały ocenzurowane!).

- Twoje imię i nazwisko lub nick będą również wymienianie w napisach końcowych sesji wśród specjalnych podziękowań!

🤟🏻Bardzo dziękujemy Ci za Twoje wsparcie!🤟🏻
25 zł miesięcznie
PŁOMIEŃ CHAOSU


🔥 Wcześniejszy dostęp do odcinków
🔥 Wpływ na elementy fabularne naszych sesji
🔥 Nagrody z poprzednich progów

A dokładniej:

- Masz wcześniejszy dostęp do wszystkich naszych przygód! Z wyprzedzeniem dostajesz link do naszych odcinków*, dzięki czemu możesz spoilerować złośliwie wszystkim wokół! (Ale prosimy, nie rób tego…)

- Knujesz wraz z naszym Mistrzem Gry! Dostajesz dostęp do tajnego kanału, gdzie co odcinek Kuba konsultuje z Wami wybrane przez siebie elementy fabuły. Dzięki temu możecie nas nieźle wrobić... Nikt oprócz Was i MG nie będzie wiedział, co zostało uknute!

- Oprócz tego dostajesz wszystko, co jest zawarte w poprzednim progu!

🤟🏻Bardzo dziękujemy Ci za Twoje wsparcie!🤟🏻

*jeśli Klaudia się wyrobi...
100 zł miesięcznie
LICENCJA NA CHAOS


📜 Dyplom Dozgonnej Wdzięczności Ekipy AktoGry
📜 Nagrody z poprzednich progów

A dokładniej:

Jeśli podoba Ci się wypasiony próg 50zł, ale lubisz nas bardziej, niż na 50zł - to jest próg dla Ciebie. Masz wszystkie nagrody z poprzedniego progu, ale do tego udostępniamy Ci* zaprojektowany przez nas niesamowity Dyplom Dozgonnej Wdzięczności Ekipy AktoGry! W sklepie tym nie zapłacisz - ale wnukom i zwierzakom na pewno zaimponujesz!

- Dostajesz dostęp do cyklicznych warsztatów online prowadzonych przez naszą ekipę z tematów takich jak tworzenie postaci i dobieranie do niej głosu, improwizacja, charakteryzacja, praca głosem, dykcja i artykulacja, wystąpienia publiczne.

- Dostajesz nasze autorskie materiały uniwersalnie pomagające stworzyć dowolną postać, nie tylko w świecie RPG.

- Jeden z NPCów w naszej przygodzie zostaje nazwany Twoim imieniem lub nickiem!

- Ten próg zawiera również nagrody z niższych progów.

🤟🏻 Bardzo dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! 🤟🏻

*do ściągnięcia online i samodzielnego wpisania danych lub z możliwością wysłania fizycznej kopii pocztą, ale nie każdy chce nam podawać dane do wysyłki ;)
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
14 dostępnych miejsc
KULT CHAOSU


😈 Udział w sesjach online dla Patronek i Patronów
😈 Nagrody z poprzednich progów


A dokładniej:

- Wsparcie Twoje jest wielkie, mocarne i wielce docenione! W zamian proponujemy udział w sesjach online dla Patronek i Patronów prowadzonych przez jedno z nas (i w miarę możliwości z innymi z AktoGier). Jeśli chcesz, możemy również zagrać sesję u Ciebie :)

- Ten próg zawiera również nagrody z niższych progów.

🤟🏻 Bardzo dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! 🤟🏻
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
8 dostępnych miejsc
JESTEM CHAOSEM I MOGĘ


🏆 Udział w nagrywanej sesji RPG jako NPC jednej z naszych przygód
🏆 Handouty głosowe i inne nagrania do Twoich sesji
🏆 Nagrody z poprzednich progów

A dokładniej:

- Wow, jesteśmy zaszczyceni, że tak bardzo nas wspierasz! Usiądziesz nami przy jednym stole?

- Zapraszamy Cię jako NPCa do jednej z naszych nagrywanych sesji! Mistrz Gry pomoże Ci wykreować tę postać. Oczywiście jest to dobrowolna nagroda :)

- Oprócz tego jesteśmy do Twojej dyspozycji do nagrywania handoutów głosowych, zapowiedzi sesji i innych erpegowych smaczków, jakie tylko sobie wymarzysz (maksymalnie 20 minut nagrań w miesiącu).

- Ten próg zawiera również nagrody z niższych progów.

🤟🏻 Bardzo dziękujemy Ci za Twoje wsparcie! 🤟🏻

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora AktoGry w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywamy się AktoGry! Nasz skład to Adrianna Bieżan, Aga Ejsmont, Klaudia Kręcisz, Jakub Mieszała i Michał Skiba. Przyjaźnimy się i zajmujemy się aktorstwem, a po zejściu ze sceny siadamy za stołem, by grać w gry RPG.


Może i nie jesteśmy warlockami - ale też potrzebujemy Patronów! 

A kto to w ogóle te AktoGry?

AktoGry to grupa przyjaźniących się aktorek i aktorów, która postanowiła wspólnie grać
w RPGi, a że sprawia nam to mnóstwo frajdy - to chcieliśmy się tym podzielić. Zaczęliśmy publikować nasze sesje w lipcu 2023 roku. Chcemy, żeby gry fabularne były medium dostępnym dla wszystkich, więc zapraszamy do naszego stołu różne osoby, również bez doświadczenia, by udowodnić, że da się krótko wytłumaczyć zasady, szybko przejść
                                               do wspólnej rozgrywki - i świetnie się bawić :D

A po co wam hajsy?

Chcemy, aby materiały przez nas publikowane miały zadowalający poziom dźwięku i obrazu. Pierwsze zarobione hajsy przeznaczyliśmy na zakup sprzętu (wcześniej większość byliśmy zmuszeni pożyczać!)
i opłacenie ciężkiej pracy naszej najlepszej montażystki!

Niestety, lepszy sprzęt = droższy sprzęt = wyższy poziom.
Darowizny pomogłoby nam też pokrywać koszty wynajmu przestrzeni, w których nagrywamy i coś tak prozaicznego, jak zwrot kosztów transportu - mieszkamy w różnych miejscach Polski i każde nasze spotkanie to spory wydatek z własnej kieszeni.

Podnosimy sobie poprzeczkę i uczymy się coraz lepiej dbać o technikalia naszych odcinków: zachęcamy do porównania poziomu pierwszego odcinka:
-->https://youtu.be/0KzrnwEmmiA?si=H1eUoyTQNVUzXbM- 
a poziomu odcinka z Cezarym Jurkiewiczem lub Kasią Babis!

 

 

 


 

 

 

A co ja z tego będę mieć?

Naszą dozgonną wdzięczność i Twoje personalia w napisach końcowych odcinka, to na pewno! A oprócz tego do wyboru są zakulisowe sekrety AktoGier, możliwości wspólnego knucia, udział w cyklicznych warsztatach albo nawet wspólną przygodę! Opcji jest wiele - zachęcamy do przeczytania opisów progów :) Jesteśmy też otwarci na współpracę - napisz do nas na Discordzie, na social mediach lub po prostu wyślij maila na aktogry@gmail.com. Jesteśmy (podobno) całkiem komunikatywni i lubimy rozmawiać z ciekawymi ludźmi ;)

Cele Autora

Wychodzimy na swoje!
  • 500 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Przy takim miesięcznym wpływie przestaniemy dokładać do nagrań z własnej kieszeni - pozwoli to nam opłacić koszty dojazdu, wynajmu sali czy wypożyczenia sprzętu.
Nowa jakość
  • 1 000 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Takie wsparcie pozwoli nam już sukcesywnie kupować kolejne elementy sprzętowe - mikrofony, aparaty, kamery, interfejs, dzięki czemu będziemy mogli polepszyć jakość tego, co tworzymy i przestaniemy działać na pożyczanych elementach (wyobrażacie sobie - słyszeć wyraźnie wszystko to, co mówimy, nawet pod nosem?! 🤩)
Hajsy dla ludu!
  • 2 000 zł miesięcznie
  • 640 zł brakuje
68%
Po zakupieniu sprzętu, naszym kolejnym krokiem będzie opłacenie pracy osób pomagających nam przy realizacji i edycji odcinków oraz artystów, którzy stworzą portrety naszych postaci! Sami jesteśmy w branży artystycznej i chcielibyśmy móc uczciwie płacić innym twórcom i twórczyniom.
ŻARTY SIĘ SKOŃCZYŁY
  • 3 000 zł miesięcznie
  • 1 640 zł brakuje
45%
Tyle hajsu to już nie przelewki!
Chcemy dążyć do tego, żeby być w stanie przejść do streamowania chociaż części naszych sesji na żywo, z możliwym udziałem publiczności. To będzie już znaczący skok technologiczny i kto wie, co uda się zrealizować - może osobną kamerę na kości lub mapę bitewną? 🤩🤩🤩

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora AktoGry już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Kamil Przybył
Kamil Przybył
50 zł
Grom Damian
Grom Damian
300 zł
Anonimowy patron
25 zł
Jakub Kolanda
Jakub Kolanda
25 zł
Gromph
Gromph
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.