W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1752

Liczba Patronów: 2532

Zostań Patronem
1 patron
50 miesięcznie
1 250 łącznie
Akuma-Inn powstała w przypływie natchnienia w 2017 roku. Zajmujemy się rysowaniem, jeżdżeniem na targi i konwenty, kochaniem kotów i próbami przetrwania w dorosłym życiu. Marzymy, by wraz z Ciferem i pozostałymi grubymi kotami podbić świat, a im nas więcej tym lepiej, dlatego ruszajcie razem z nami!

O Autorze

Akuma-Inn powstała w porywie niewyjaśnionej weny pewnego dnia w 2017 roku, gdzieś w okolicach Żyrardowa, Pruszkowa i Warszawy, które pozostały naszą bazą wypadową. Początki skryte w pomroce dziejów były bardzo skromne - zaczęłyśmy od maleńkich stoisk, fanartów do mang oraz sześciu grubych kotów, co do których kompletnie nikt nie wiedział, skąd przyszły i co z nich wyrośnie.

Obecnie manga nadal pozostaje dla nas ważna, nie wypadłyśmy z kręgu zainteresowania nią i regularnie kupujemy tomiki ulubionych serii, ale w kwestiach działalności firmowej skupiamy się teraz niemal wyłącznie na grubych kotach. Dlaczego? Ponieważ jakimś niepojętym cudem podbiły serca setek ludzi i wydaje się, że planują kolejne konkwisty ;) Jeśli jeszcze ich nie znacie, pozwólcie sobie przedstawić:

* Cifero - nasz pierworodny gruby kot. Jako pierwszy wyłonił się z twórczych odmętów, usiadł na skrawku papieru akwarelowego, rozejrzał dookoła w oparach dziwnej, szarej aury i zapytał, czy nie jest ktoś może zainteresowany zaprzedaniem duszy po okazyjnej cenie ;) Niektórzy twierdzą, że jest kotem Szatana, ale on sam zaprzecza jakoby miał jakiegokolwiek właściciela ;)

 

* Zula - szalona, czarno-biała kotka, która przyszła zaraz za Ciferem. Jest ciekawska, hiperaktywna i wiecznie głodna, dlatego pojawiła się u nas prawdopodobnie po prostu w poszukiwaniu smakołyków z lodówki ;)

 

* Oditz - mały, bury kotek, otoczony aurą radości, szczęścia i miłości. Krążą legendy, że kiedyś coś go zasmuciło, ale nie ma na to dowodów ;) Wydaje się, że nawet w obliczu końca świata znalazłby jakieś pozytywne strony zaistniałej sytuacji i przekonał do nich pozostałe koty ;)

 

* Sognedal - bardzo rasowy, bardzo błękitny i bardzo naburmuszony. Nie ma kota, który posiadałby tak ograniczoną mimikę jak on, choć również nie ma kota, który byłby tak wyjątkowo marudny, zirytowany i negatywnie nastawiony do wszechświata. Jego imię to fuzja norweskich nazw Sognefjorden oraz Lærdal. Nikt poza naszą rysowniczką nie potrafi wypowiedzieć go poprawnie. 

 

* Eida - wrażliwa czarna kotka, która obserwuje świat roziskrzonym, pełnym zadumy i nostalgii spojrzeniem. Jest ujmująca w swojej melancholijnej naturze, bez trudu zaskarbi sobie sympatię nawet największego gbura ;) Tym lśniącym oczom po prostu nie sposób odmówić uroku ;)

 

* Kamal - kocia wersja Gandalfa :) Jest bardzo mądry, ale jednocześnie wyrozumiały, cierpliwy i wiele potrafi wybaczyć. Dużo czyta i ogromnie lubi książki, dlatego zawsze pojawia się gdzieś z nowym tomikiem w łapkach ;)

 

 

 

Poza powyższymi kotami odnajdziecie wśród naszych projektów także osobne grafiki nawiązujące do innych dzieł szeroko rozumianej popkultury czy przejawy kompletnej twórczości własnej. Koci Cthulhu, szeroko uśmiechnięty Kot z Cheshire czy urocze Kotkorożki to tylko niektóre z kotów, jakie czekają na Was na naszej stronie internetowej :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni