W Patronite od 16.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1103

Liczba Patronów: 2011

Zostań Patronem
2 patronów
200 miesięcznie
1 750 łącznie

Garść smakołyków

2 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

1 800 zł

brakuje

Próg ten oznacza dla nas stabilność finansową, zwycięstwo z pożerającymi Akumę kosztami prowadzenia działalności i spokojne spoglądanie na przyszłość bez stanów lękowych, że zabraknie nam funduszy na nową dostawę, paliwo do busa albo karmę dla grubych kotów, żeby utrzymać ich okrągłe brzuszki w stanie nienagannej kulistości ;)
Z zabezpieczeniem finansowym w tej postaci uda nam się nieco odetchnąć i w naszym procesie twórczym odjąć nieodłączny jak do tej pory element zegarka z alarmem ;) Doskonale znamy zarwane noce, multitasking i próby oszukania czasoprzestrzeni - rysowanie na kolanie w drodze na konwent to wszak nasze drugie imię ;) Jeśli osiągniemy próg 2000 zł miesięcznie, na naszym fanpage'u na pewno pojawią się filmiki z rysowania i obróbki graficznej (ponieważ wreszcie będziemy miały czas, by je nagrać!), a także tutoriale z tradycyjnych technik, jakimi się posługujemy :)

Micha przetrwania

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 800 zł

brakuje

Ten próg to już bardzo poważne pieniądze, które będziemy chciały przeznaczyć w dużej mierze na ulepszanie i modernizację firmy. W praktyce będzie to oznaczało większe, lepiej wyposażone stoiska, wymianę obecnych konstrukcji na nowsze, a także zainwestowanie w nowe pudełeczka i opakowania. Marzymy o tym, by sprzedawać nasze produkty w pięknych oprawach jak na prezent, z własnymi metkami i naklejkami, i stać się marką, o jakiej od dawna śniłyśmy!
Dodatkowo w planach mamy wprowadzenie zupełnie nowych produktów! Prowadzimy rozmowy z dostawcami, porównujemy ceny i możliwości, niestety brak nadwyżek finansowych skutkuje bardzo, bardzo spowolnionym procesem poszerzania naszego asortymentu. Zapewniamy Was, że głowy mamy tak pełne pomysłów, że wystarczyłoby ich na kolejne pięć firm, dlatego po osiągnięciu tego progu możecie być pewni, że na naszym stoisku oraz w sklepie internetowym znajdziecie mnóstwo niespodzianek! :)

Worek kocimiętki

5 000 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 800 zł

brakuje

Poza tym, że nasze grube koty będą z niedowierzania przecierać oczy łapkami, to wierzymy, że kiedyś, kiedyś uda się taki próg osiagnąć ;) Gdyby tak się pewnego wspaniałego dnia zdarzyło, to światło dzienne ujrzy jedno nasze malutkie marzenie, z braku możliwości upchnięte na razie do pudełka opisanego "Być może kiedyś, jak bogowie dadzą, ale nie tracimy jeszcze nadziei".
Mowa tutaj o... Akumowej grze karcianej! Mamy już pewien pomysł i opracowałyśmy mechanikę gry, niestety faza testów utknęła w martwym punkcie, a nam brakuje czasu, by solidnie przysiąść nad ilustracjami. Wedle naszych wyliczeń potrzeba ich kilkadziesiąt, wszystkie w tuszu i akwareli, a każda kolejna ma być ładniejsza od poprzedniej, dlatego w nawale zajęć dnia codziennego jak na razie nie powstała ani jedna... Wierzymy jednak, że wszystko wciąż jeszcze przed nami i liczymy, że ten dzień kiedyś nadejdzie - i że Wy wszyscy będziecie wtedy z nami :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Emi Degentysz
Emi Degentysz
Próg: 100 zł
Kalina Chodzicka
Kalina Chodzicka
Próg: 100 zł