Albintalikart

Hej. Od 10 lat zajmuję się kolażem. Moje prace składają się z tysięcy małych kawałków papieru. Zapraszam do mojego świata.

O Autorze

Hej. Od 10 lat zajmuję się kolażem. Staram się odnaleźć własną drogę w sztuce plastycznej. Świat papieru pochłonął mnie całkowicie. Moje prace powstają tygodniami. W sztuce kolażu jest bardzo wiele do odkrycia wystarczy systematyczność i odrobina wiary w siebie. Chciałbym się podzielić z Wami moimi sposobami na tworzenie ciekawych kompozycji.
 Swoją przygodę z plastyką zacząłem w 2010 roku. Na początku zajmowałem się głównie rysunkiem i podstawami malarstwa. Jednocześnie zacząłem poszukiwać własnego stylu i stąd zwrot w stronę kolażu. Jednak moim pomysłem było imitowanie malarstwa a nie tworzenie standardowego kolażu.

Największą przyjemność sprawia mi zabawa ze światłem. To dzięki światłocieniom obrazy nabierają głębi. Staram się myśleć w sposób jakbym malował obraz mimo iż nie używam farby tylko tysięcy małych kawałków papieru.

Moje obrazy powstają tygodniami, niekiedy miesiącami. Cierpliwość, pasja i poświęcenie są kluczem do sukcesu.
 

Moim największym sukcesem jednak jest możliwość pracy z ludźmi. Mam przyjemność prowadzić warsztaty dla dzieci oraz dorosłych. Dzielenie się swoją wiedzą jest fantastyczne.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)