Avatar użytkownika

Alternativepop.pl - Magazyn Autorów

0
patronów
0 
miesięcznie
15 
łącznie
0
patronów
0 zł 15 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Wybierz 5 zł
500 dostępnych miejsc
Jestem wdzięczny za wsparcie "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" :). Dzięki Twojemu wsparciu będzie możliwe utrzymanie serwera, domeny, prace administracyjne. Jeśli będziesz chciał, umieszczę na stronie Twoje imię i nazwisko jako patrona "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów".
10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
500 dostępnych miejsc
Jestem wdzięczny za wsparcie "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" :). Dzięki Twojemu wsparciu, strona istnieje. Jeśli będziesz chciał, umieszczę na stronie Twoje imię i nazwisko jako patrona "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów".
20 zł miesięcznie
Wybierz 20 zł
500 dostępnych miejsc
Jestem wdzięczny za wsparcie "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" :). Dzięki Twojemu wsparciu, strona istnieje i ma szanse dalej rozwijać się. Jeśli będziesz chciał, umieszczę na stronie Twoje imię i nazwisko jako patrona "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów".

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Alternativepop.pl - Magazyn Autorów w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Punktem odniesienia dla "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" są lata 80. oraz wiodące wówczas nurty - new romantic, synth pop, new wave, post-punk, muzyka elektroniczna, art pop. Piszemy także o współczesnej muzyce, która nawiązuje do tamtych czasów, albo jest ich kontynuacją.

Alternativepop.pl - Magazyn Autorów

Zacznę od przedstawienia się. Nazywam się Andrzej Korasiewicz, mieszkam od urodzenia, tj. od 1973 roku, w Łodzi. W 2001 roku założyłem stronę Alternativepop.pl, która stała się miejscem, gdzie swoje teksty publikowało kilkudziesięciu autorów. Między rokiem 2001 a 2015 dla serwisu Alternativepop.pl powstało kilka tysięcy tekstów - recenzji muzycznych, relacji z koncertów, wywiadów z muzykami i innych artykułów, nie licząc newsów. W 2015 roku ukazał się ostatni nowy tekst na stronie Alternativepop.pl i to był koniec serwisu internetowego Alternativepop.pl. Więcej o stronie: https://alternativepop.pl/artykuly/alternativepop-pl-czyli-zamiast-wstepniaka

Ale w 2023 roku Alternativepop.pl powraca jako Magazyn Autorów. "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" swojej działalności nie opiera na dochodach i reklamach. Wszyscy piszą o muzyce z pasji, żaden z autorów nie pobiera wynagrodzenia.

Więcej na stronie: https://alternativepop.pl/o-stronie

 

 

Cele Autora

Utrzymanie istnienia "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów"
  • 400 zł miesięcznie
  • 400 zł brakuje
0%
Dzięki tej kwocie "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" będzie mógł utrzymać się w internecie. To koszt opłaty za domeny, serwer oraz informatyczne prace administracyjne.
Regularne dostarczanie treści do "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów"
  • 5 000 zł miesięcznie
  • 5 000 zł brakuje
0%
Dzięki tej kwocie "Alternativepop.pl - Magazyn Autorów" będzie mógł bardziej się rozwinąć. Rozbudowany zostanie dział informacyjny, będzie więcej wywiadów i materiałów bieżących.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Alternativepop.pl - Magazyn Autorów już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.