W Patronite od 16.04.2019

Rozwój Alternatywy

7 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

7 500 zł

brakuje

Tworzymy Alternatywę, ponieważ wierzymy, że potrzebne są niezależne media tworzone przez działaczy społecznych, aktywistów, dziennikarzy, młodzież licealną i studencką, pasjonatów różnych dziedzin.

Od początku istnienia naszego magazynu online, tworzymy niezależny model dziennikarski, aby zapewnić dostęp do nowoczesnego, pluralistycznego medium podejmującego wszelkie tematy oraz udostępniającego możliwość swobodnej wymiany poglądów i opinii.

W magazynie online można znaleźć tematykę obejmująca różne dziedziny życia: od lifestyle, szkoły, przez najnowsze informacje dotyczące wydarzeń mających miejsce w Polsce i na świecie, do tematów politycznych, społecznych, biznesowych, związanych z prawami człowieka. Udało nam się również rozwinąć sekcję dziennikarstwa śledczego, które daje dostęp do informacji dotychczas niedostępnych dla opinii publicznej.

Udało nam się stworzyć platformę do swobodnej dyskusji i wymiany opinii - dział Opinii stał się miejscem, w którym każda osoba może swobodnie wyrazić swoje myśli. Dzięki temu gwarantujemy, że nasz portal jest i będzie otwartym miejscem debat i ekspresji poglądów.

Zbieramy środki na dalsze funkcjonowanie i rozwój portalu. W najbliższym czasie ruszymi z podcastami, które będą wszechstronne tematycznie. Będzie można słuchać zarówno podcastów o stylu życia, komentarzy dot. wydarzeń na świecie i w Polsce, jak i biznesowych, kulturalnych, technologicznych etc.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)