Avatar użytkownika

Ameryka dla Podróźnika

6
patronów
100 
miesięcznie
17 400 
łącznie
6
patronów
100 zł 17 400 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękuję za Twój gest. Pomoże mi on prowadzić fanpage i stronę internetową i dalej opisywać znane i nieznane miejsca w USA. Wraz z Twoim wsparciem dostajesz niniejszym dostęp do zamkniętej grupy dla patronów. Będziemy w niej wymieniać się informacjami o perełkach, mapami, gps-ami. Tutaj jako pierwsi dowiecie się o odkrytych przez nas miejscach. Będziemy też organizować spotkania i spróbujemy stworzyć kameralną grupę pasjonatów USA.
30 zł miesięcznie
Wraz z Twoim wsparciem gwarantujesz mi dalszy rozwój. W podziękowaniu zaproszę Cię do zamkniętej grupy dla patronów. Będziemy w niej wymieniać się informacjami o perełkach, mapami, gps-ami. Tutaj jako pierwsi dowiecie się o odkrytych przez nas miejscach. Będziemy też organizować spotkania i spróbujemy stworzyć kameralną grupę pasjonatów USA. Skonsultuję też Twój plan podróży. Udzielę wszelkich rad i pomocy, by Twój wyjazd był nie tylko udany, ale i niezapomniany.
50 zł miesięcznie
To bardzo hojny gest i jestem Ci za niego niezmiernie wdzięczna. W podziękowaniu zaproszę Cię do zamkniętej grupy dla patronów Będziemy w niej wymieniać się informacjami o perełkach, mapami, gps-ami. Tutaj jako pierwsi dowiecie się o odkrytych przez nas miejscach. Będziemy też organizować spotkania i spróbujemy stworzyć kameralną grupę pasjonatów USA. Napiszę też specjalnie dla Ciebie indywidualny plan wyjazdu. Dostaniesz ode mnie szczegółowo zaplanowany dzień po dniu wraz z propozycjami noclegów i restauracji w danej lokalizacji. Plan będziemy wspólnie omawiać i konsultować.
100 zł miesięcznie
Oferujesz mi wielką kwotę, trudno mi będzie się odwdzięczyć. Ale będę próbować. Zaproszę Cię do zamkniętej grupy dla patronów, Będziemy w niej wymieniać się informacjami o perełkach, mapami, gps-ami. Tutaj jako pierwsi dowiecie się o odkrytych przez nas miejscach. Będziemy też organizować spotkania i spróbujemy stworzyć kameralną grupę pasjonatów USA. Wykonam specjalnie dla Ciebie indywidualny plan podróży Dostaniesz ode mnie szczegółowo zaplanowany dzień po dniu wraz z propozycjami noclegów i restauracji w danej lokalizacji. Plan będziemy wspólnie omawiać i konsultować. Chętnie też spotkam się z Tobą lub porozmawiamy telefonicznie, by odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości dotyczące USA i Twojej podróży. Jeżeli będziesz chciał Twoje imię i nazwisko znajdzie się w mojej książce wraz z podziękowaniami. Oczywiście otrzymasz ją ode mnie z autografem. Z każdej podróży dostaniesz ode mnie magnes lub inną pamiątkę z najciekawszego odwiedzonego przez nas miejsca.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Ameryka dla Podróźnika w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Dorota Sulima. Prowadzę witrynę podróżniczą Ameryka dla podróżnika i fanpage o tym samym tytule, gdzie staram się przybliżyć Wam cuda amerykańskiej przyrody, opisuję odwiedzone miejsca i przebyte szlaki, publikuję fotografie, szczegółowo relacjonuję nasze wyprawy.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Dorota Sulima, z zawodu jestem nauczycielem i tłumaczem. Moja pasja  i miłość do Ameryki zaczęła się od muzyki Ennio Morricone, którą zilustrowano znakomity western Once Upon a Time in the West. Od tego momentu zaczęło się moje wielkie marzenie, by zobaczyć Dziki Zachód. Na jego realizację czekałam ładnych parę lat. Teraz staram się zejść z utartych ścieżek i jak najczęściej wyruszać w nieznane. Moje wyprawy, przebyte szlaki, przygody, wpadki, zgubienia się opisuję na blogu Ameryka dla podróżnika. Prowadzę też fanpage'a Ameryka dla podróżnika, na którym na bieżąco relacjonuję nasze ekspedycje i jestem z fanami w stałym kontakcie. Najpiękniejsze zdjęcia z moich podróży publikuję na Instagramie.

 

Dlaczego proszę Was o wsparcie?

Popularność mojej strony i fanpage'a przerosła moje najśmielsze oczekiwania i to, co do tej pory było moim hobby, stało się praktycznie moim drugim etatem. Dostaję od Was codziennie po kilkadziesiąt zapytań dotyczących planowanych podróży, na każde z nich odpowiadam. W tygodniu dostaję kilka planów do konsultacji, nad każdym z nich spędzam sporo czasu, bo wiem, że to Wasze wymarzone, czasem i wyczekane wakacje i chcę, by były one dla Was źródłem szczęścia i radości, wolnym od wpadek, czy kłopotów organizacyjnych. Robię to kosztem innych moich aktywności, ale zaznaczam, że robię to z przyjemnością. Niestety, nadszedł taki moment, że potrzebuję Waszej pomocy, by robić to dalej i w takim samym zakresie. Będzie mi niezwykle miło, jeśli obejmiecie swoim mecenatem moja skromną twórczość i pozwolicie mi działać dalej, a nawet tę działalność rozwijać. Chcę dalej przekazywać Wam wiedzę o miejscach unikatowych i dalej móc przecierać dla Was szlaki. Jednocześnie chciałabym zachować kameralny i niszowy charakter mojej strony. Nie chcę, by pokazywane Wam miejsca zostały zadeptane przez turystów, wolę byście cieszyli się nimi w samotności. Wielkie znaczenie w tej kwestii będzie miało Wasze wsparcie.

 

 

Cele Autora

Bieżące potrzeby
  • 500 zł miesięcznie
  • 400 zł brakuje
20%
Twoje wsparcie pozwoli mi dalej funkcjonować w dotychczasowej formule. Da mi możliwość opłacenia serwera, domeny i dalszego pisania artykułów na mojej stronie, jak i wpisów na fanpage'u. Dzięki tej kwocie będę mogła rozwijać moją działalność w internecie i dalej służyć Wam pomocą w planowaniu i organizowaniu własnych wyjazdów do USA.
Kolejna wyprawa
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 900 zł brakuje
10%
Dzięki takiemu wsparciu będę mogła zorganizować kolejny wyjazd do USA, skąd przekażę Wam unikatową relację z miejsc mało znanych, nieznanych i jeszcze nieodkrytych. Dostaniecie ode mnie opisy wszystkich szlaków, wskazówki jak się nie zgubić (bo my się czasem gubimy), porady dotyczące fotografii, jak i informacje, co ze sobą, zabrać, w co się ubrać i jak to zrobić, by konkretna wędrówka była czystą przyjemnością. Jednym słowem, weźmiemy na siebie przetarcie dla Was szlaków.
Przewodnik po Stanach Zjednoczonych
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 400 zł brakuje
4%
To Wasz pomysł - moich Czytelników, efekt Waszych zapytań, kiedy będzie książka. Otóż bardzo bym chciała, by wreszcie powstała, bo internet internetem, ale co papier to papier. Chciałabym, by był to kompleksowy przewodnik po Zachodzie USA, a w nim dokładny opis każdego szlaku, na jaki warto się tu wybrać wraz ze szczegółowymi wskazówkami dojazdu. Oprócz miejsc znanych znajdą się tu też lokalizacje mało znane oraz porządna porcja miejsc zupełnie nieznanych, do tej pory utrzymywanych przez doświadczonych wędrowców, z większym lub mniejszym powodzeniem, w tajemnicy. Do każdego miejsca dołożę dużo zdjęć, byście mogli łatwo podjąć decyzję, czy ten kierunek Was interesuje. Jak zapewne możecie przypuszczać wszystko opiszę rzetelnie i będą to tylko moje własne przeżycia i doświadczenia.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Ameryka dla Podróźnika już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Ted Stachurski
Ted Stachurski
10 zł
Jolanta Łodykowska-Sulima
Jolanta Łodykowska-Sulima
30 zł
Patron anonimowy
Patron anonimowy
10 zł
agnieszka harutyunyan
agnieszka harutyunyan
10 zł
Piotr Blacha
Piotr Blacha
30 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.