Ameryka dla Podróźnika

W Patronite od 12.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 831

Liczba Patronów: 682

Zostań Patronem
17 patronów
350 miesięcznie
11 310 łącznie

Bieżące potrzeby

500 zł

miesięcznie

70%

osiągnięto

150 zł

brakuje

Twoje wsparcie pozwoli mi dalej funkcjonować w dotychczasowej formule. Da mi możliwość opłacenia serwera, domeny i dalszego pisania artykułów na mojej stronie, jak i wpisów na fanpage'u. Dzięki tej kwocie będę mogła rozwijać moją działalność w internecie i dalej służyć Wam pomocą w planowaniu i organizowaniu własnych wyjazdów do USA.

Kolejna wyprawa

1 000 zł

miesięcznie

35%

osiągnięto

650 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu będę mogła zorganizować kolejny wyjazd do USA, skąd przekażę Wam unikatową relację z miejsc mało znanych, nieznanych i jeszcze nieodkrytych. Dostaniecie ode mnie opisy wszystkich szlaków, wskazówki jak się nie zgubić (bo my się czasem gubimy), porady dotyczące fotografii, jak i informacje, co ze sobą, zabrać, w co się ubrać i jak to zrobić, by konkretna wędrówka była czystą przyjemnością. Jednym słowem, weźmiemy na siebie przetarcie dla Was szlaków.

Przewodnik po Stanach Zjednoczonych

2 500 zł

miesięcznie

14%

osiągnięto

2 150 zł

brakuje

To Wasz pomysł - moich Czytelników, efekt Waszych zapytań, kiedy będzie książka. Otóż bardzo bym chciała, by wreszcie powstała, bo internet internetem, ale co papier to papier. Chciałabym, by był to kompleksowy przewodnik po Zachodzie USA, a w nim dokładny opis każdego szlaku, na jaki warto się tu wybrać wraz ze szczegółowymi wskazówkami dojazdu. Oprócz miejsc znanych znajdą się tu też lokalizacje mało znane oraz porządna porcja miejsc zupełnie nieznanych, do tej pory utrzymywanych przez doświadczonych wędrowców, z większym lub mniejszym powodzeniem, w tajemnicy. Do każdego miejsca dołożę dużo zdjęć, byście mogli łatwo podjąć decyzję, czy ten kierunek Was interesuje. Jak zapewne możecie przypuszczać wszystko opiszę rzetelnie i będą to tylko moje własne przeżycia i doświadczenia.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Mirek Sznajder
Mirek Sznajder
Próg: 10 zł
agnieszka harutyunyan
agnieszka harutyunyan
Próg: 10 zł
Piotr Blacha
Piotr Blacha
Próg: 30 zł
Asia Pędziwiatr
Asia Pędziwiatr
Próg: 10 zł
MADAMKA
MADAMKA
Próg: 10 zł
Ted Stachurski
Ted Stachurski
Próg: 10 zł