Ameryka dla Podróźnika

W Patronite od 12.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1650

Liczba Patronów: 1360

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
160 miesięcznie
15 510 łącznie

Bieżące potrzeby

500 zł

miesięcznie

32%

osiągnięto

340 zł

brakuje

Twoje wsparcie pozwoli mi dalej funkcjonować w dotychczasowej formule. Da mi możliwość opłacenia serwera, domeny i dalszego pisania artykułów na mojej stronie, jak i wpisów na fanpage'u. Dzięki tej kwocie będę mogła rozwijać moją działalność w internecie i dalej służyć Wam pomocą w planowaniu i organizowaniu własnych wyjazdów do USA.

Kolejna wyprawa

1 000 zł

miesięcznie

16%

osiągnięto

840 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu będę mogła zorganizować kolejny wyjazd do USA, skąd przekażę Wam unikatową relację z miejsc mało znanych, nieznanych i jeszcze nieodkrytych. Dostaniecie ode mnie opisy wszystkich szlaków, wskazówki jak się nie zgubić (bo my się czasem gubimy), porady dotyczące fotografii, jak i informacje, co ze sobą, zabrać, w co się ubrać i jak to zrobić, by konkretna wędrówka była czystą przyjemnością. Jednym słowem, weźmiemy na siebie przetarcie dla Was szlaków.

Przewodnik po Stanach Zjednoczonych

2 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 340 zł

brakuje

To Wasz pomysł - moich Czytelników, efekt Waszych zapytań, kiedy będzie książka. Otóż bardzo bym chciała, by wreszcie powstała, bo internet internetem, ale co papier to papier. Chciałabym, by był to kompleksowy przewodnik po Zachodzie USA, a w nim dokładny opis każdego szlaku, na jaki warto się tu wybrać wraz ze szczegółowymi wskazówkami dojazdu. Oprócz miejsc znanych znajdą się tu też lokalizacje mało znane oraz porządna porcja miejsc zupełnie nieznanych, do tej pory utrzymywanych przez doświadczonych wędrowców, z większym lub mniejszym powodzeniem, w tajemnicy. Do każdego miejsca dołożę dużo zdjęć, byście mogli łatwo podjąć decyzję, czy ten kierunek Was interesuje. Jak zapewne możecie przypuszczać wszystko opiszę rzetelnie i będą to tylko moje własne przeżycia i doświadczenia.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
agnieszka harutyunyan
agnieszka harutyunyan
Próg: 10 zł
Piotr Blacha
Piotr Blacha
Próg: 30 zł
Ted Stachurski
Ted Stachurski
Próg: 10 zł
Patron anonimowy
Patron anonimowy
Próg: 10 zł
Jolanta Łodykowska-Sulima
Jolanta Łodykowska-Sulima
Próg: 30 zł
Anna Zdunek
Anna Zdunek
Próg: 50 zł