Ameryka dla Podróźnika

W Patronite od 12.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1652

Liczba Patronów: 1437

Zostań Patronem
Kup na prezent
8 patronów
160 miesięcznie
15 500 łącznie
Nazywam się Dorota Sulima. Prowadzę witrynę podróżniczą Ameryka dla podróżnika i fanpage o tym samym tytule, gdzie staram się przybliżyć Wam cuda amerykańskiej przyrody, opisuję odwiedzone miejsca i przebyte szlaki, publikuję fotografie, szczegółowo relacjonuję nasze wyprawy.

O Autorze

Kilka słów o mnie

Nazywam się Dorota Sulima, z zawodu jestem nauczycielem i tłumaczem. Moja pasja  i miłość do Ameryki zaczęła się od muzyki Ennio Morricone, którą zilustrowano znakomity western Once Upon a Time in the West. Od tego momentu zaczęło się moje wielkie marzenie, by zobaczyć Dziki Zachód. Na jego realizację czekałam ładnych parę lat. Teraz staram się zejść z utartych ścieżek i jak najczęściej wyruszać w nieznane. Moje wyprawy, przebyte szlaki, przygody, wpadki, zgubienia się opisuję na blogu Ameryka dla podróżnika. Prowadzę też fanpage'a Ameryka dla podróżnika, na którym na bieżąco relacjonuję nasze ekspedycje i jestem z fanami w stałym kontakcie. Najpiękniejsze zdjęcia z moich podróży publikuję na Instagramie.

 

Dlaczego proszę Was o wsparcie?

Popularność mojej strony i fanpage'a przerosła moje najśmielsze oczekiwania i to, co do tej pory było moim hobby, stało się praktycznie moim drugim etatem. Dostaję od Was codziennie po kilkadziesiąt zapytań dotyczących planowanych podróży, na każde z nich odpowiadam. W tygodniu dostaję kilka planów do konsultacji, nad każdym z nich spędzam sporo czasu, bo wiem, że to Wasze wymarzone, czasem i wyczekane wakacje i chcę, by były one dla Was źródłem szczęścia i radości, wolnym od wpadek, czy kłopotów organizacyjnych. Robię to kosztem innych moich aktywności, ale zaznaczam, że robię to z przyjemnością. Niestety, nadszedł taki moment, że potrzebuję Waszej pomocy, by robić to dalej i w takim samym zakresie. Będzie mi niezwykle miło, jeśli obejmiecie swoim mecenatem moja skromną twórczość i pozwolicie mi działać dalej, a nawet tę działalność rozwijać. Chcę dalej przekazywać Wam wiedzę o miejscach unikatowych i dalej móc przecierać dla Was szlaki. Jednocześnie chciałabym zachować kameralny i niszowy charakter mojej strony. Nie chcę, by pokazywane Wam miejsca zostały zadeptane przez turystów, wolę byście cieszyli się nimi w samotności. Wielkie znaczenie w tej kwestii będzie miało Wasze wsparcie.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Piotr Blacha
Piotr Blacha
Próg: 30 zł
Ted Stachurski
Ted Stachurski
Próg: 10 zł
Patron anonimowy
Patron anonimowy
Próg: 10 zł
Jolanta Łodykowska-Sulima
Jolanta Łodykowska-Sulima
Próg: 30 zł
Anna Zdunek
Anna Zdunek
Próg: 50 zł
agnieszka harutyunyan
agnieszka harutyunyan
Próg: 10 zł