Andrzej Włusek - Historia poza horyzont

W Patronite od 31.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1241

liczba Patronów: 872

6 patronów
60 zł miesięcznie
650 zł łącznie

Ugruntowana pozycja

1 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

1 440 zł

brakuje

Gdy osiągnę ten cel, to zyskacie pewność, że mój kanał będzie dalej istniał i będzie się na nim pojawiać jeden film na 2 tygodnie.
Dzięki temu, będę miał więcej czasu na zajęcie się dokładnym przygotowaniem materiałów, aby każdy odcinek był merytoryczny i trzymał poziom.


Częściej i lepiej!

3 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

2 940 zł

brakuje

Gdy osiągnę ten cel, to będę mógł zagwarantować, że będzie się na nim pojawiać jeden film tygodniowo.
Ta kwota pozwoli mi po części zrezygnować z dotychczasowej pracy i bardziej zaangażować się w kręcenie odcinków dla was.

Nowy, lepszy sprzęt

4 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

4 440 zł

brakuje

Jak osiągnę ten próg to będę mógł zainwestować w sprzęt, który pozwoli mi podnieść jakość kręconych odcinków. Część sprzętu już mam ale jeszcze wiele potrzeba, Dodatkowo dochodzi problem z użytkowaniem, i wiele rzeczy może z czasem odmówić posłuszeństwa. Dzięki temu mógłbym spokojnie odłożyć i w przyszłości nie być zaskoczonym, gdy np. laptop lub kamera odmówi posłuszeństwa. Nie ukrywam, że koszty takiego profesjonalnego sprzętu to dość spora kwota, a wasze wsparcie pozwoliłoby zrealizować te plany

Własne Studio!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 940 zł

brakuje

Taka kwota pozwoli mi sfinansować i utrzymać studio nagraniowe. Wtedy mój kanał wszedłby na wyższy poziom, gdyż do tej pory wszystkie odcinki kręcę w domu i ze względu na rodzinę nie zawsze jest to niestety możliwe. Dzięki takiej kwocie mógłbym zrezygnować z pracy i w pełni poświęcić się kręceniu filmów dotyczących historii. Tematów jest tyle, że pracy bym miał co nie miara ;).
Mógłbym również realizować mój pomysł wywiadów z ciekawymi osobistościami związanymi z historią i nie tylko.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni