Andrzej Włusek - Historia poza horyzont

W Patronite od 31.01.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 896

liczba Patronów: 691

8 patronów
120 zł miesięcznie
470 zł łącznie
Andrzej Włusek - historyk z zamiłowania i wykształcenia. Założyciel i redaktor naczelny portalu historycznego Historykon.pl Zajmuje się historią XVI-XVIII wieku z naciskiem na panowanie Zygmunta III Wazy czasy stanisławowskie, Śląsk, historię gospodarczą , dyplomację oraz geopolitykę.

O Autorze

Nazywam się Andrzej Włusek i jestem absolwentem historii na Uniwersytecie Śląskim.

Jestem historykiem z zamiłowania i wykształcenia. Od zawsze pociągały mnie dawne czasu i ciekawe historie z dawnych lat. 
Będąc młodym chłopcem zacząłem grać w gry bitewne i tak rozpoczęła się moja przygoda z historią.
W kręgu moich zainteresowań jest okres XVI- XVIII wieku. Ten barwny czas mimo, że odległy przyciąga mnie swoim kolorytem i oryginalnością. Interesuję się okresem panowania Zygmunta III Wazy jak i również samym monarchą. 
Również bardzo ciekawi mnie historia jednej z najciekawszych prowincji Polski, czyli Śląska. 

W 2013 roku założyłem portal Historykon.pl. Dzisiaj jestem jego redaktorem naczelnym. 
Od dłuższego czasu myślałem, aby założyć swój kanał na YT i w taki sposób dzielić się historią z wami. W końcu 2018 roku udało mi się zrealizować ten cel i mam nadzieję, że dzięki waszemu wsparciu uda się ten projekt utrzymać oraz go rozwijać. 
_____________________________________________________________________

Mój kanał działa już ponad rok. W tym czasie popełniłem wiele błędów ale też wile się nauczyłem i każdy kolejny odcinek jest coraz lepszy. Poprzez zakup lepszego sprzętu wyeliminowałem problemy z głosem i teraz jego jakość jest bardzo dobra. Do tej pory nakręciłem ponad 20 odcinków i mam pomysłów na kolejne 200 . Myślę, że przez ten czas udało mi się zdobyć Twoje zaufanie poprzez merytoryczne podejście do tematu i dlatego abym mógł dalej się rozwijać i kręcić więcej ciekawych odcinków chciałbym zachęcić Ciebie do zostania mecenasem mojego kanału.

Poniżej przykładowe filmy z mojego kanału YT

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni