Avatar użytkownika

Anna Polońska

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

Obrazek progu
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
1000 dostępnych miejsc
Cieszę się, że doceniasz to, co robię i dziękuję Ci za Twoje wsparcie. Otrzymasz dostęp do materiałów tylko dla Patronów :)
Obrazek progu
30 zł miesięcznie
Wybierz 30 zł
1000 dostępnych miejsc
Twoje wsparcie wiele dla mnie znaczy. Poza dostępem do materiałów tylko dla Patronów w każdym miesiącu otrzymasz ode mnie autorską grafikę w formie karty elektronicznej (na wskazany adres mailowy), którą możesz wykorzystać do celów prywatnych, np. jako kartę do wysłania bliskiej osobie, grafikę do udostępnienia na swoim profilu w mediach społecznościowych, czy jako tło w telefonie :)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Anna Polońska w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzę obrazy, ilustracje i plakaty. Całe moje życie skoncentrowane jest wokół tworzenia projektów i "wymyślania nowych światów". Każda gotowa praca ma inne znaczenie i historię. Chcę Was oderwać od codzienności i zabrać w podróż po wyobraźni :)

Moim najlepszym sposobem na komunikowanie się ze światem jest tworzenie wizualnych treści. Doceniam zacisze pracowni i chwile, w których mogę na wiele godzin poświęcić się twórczej pracy. Uważam, że sztuka daje szanse na głębsze i bogatsze przeżywanie świata. Każdy z nas, patrząc na ten sam obraz, wyrusza w zupełnie inną, wewnętrzną podróż. Jest to dla mnie wyjątkowo fascynująca dziedzina życia, dlatego chcę ją odkrywać, udoskonalać i dzielić się efektami tej pracy z Wami.

Zajmuję się malarstwem, które jest dla mnie sposobem na interpretowanie rzeczywistości w symboliczny i intuicyjny sposób. Kolorystyka i motywy, które pojawiają się na moich płótnach, to opowiadania o przeżyciach i płynące z nich refleksje. Na przykład ptaki (w tym też ich geometryczne, papierowe modele) są dla mnie metaforą ludzkiej duszy / ale nie ma tu miejsca na dosłowność - każdy element może mieć wiele znaczeń.

 

 

Tworzę ilustracje i plakaty artystyczne. Łączę tradycyjne techniki z grafiką komputerową, co daje niezwykłe efekty rozbudowanych faktur i bogatej kolorystyki.

 

 

Dlaczego zdecydowałam się na Patronite?

Twórczość pochłania mnóstwo czasu i wiąże się z kosztami, takimi jak materiały (m.in. płótna, farby, pędzle), narzędzia, abonament na programy do tworzenia grafik, inwestowaniem w sprzęt (komputer, tablet, serwis), organizowanie wystaw, wydawanie katalogów. 

Twoje wsparcie pomoże mi pokryć część tych kosztów i da szanse na dalszy rozwój.

Czy obrazy są nam potrzebne?

Jeśli ktoś zastanawia się nad ilością istniejących wymiarów, to malarstwo jest świetnym przykładem, jak z dwuwymiarowej powierzchni wyruszyć w wielowymiarową podróż.

Obraz istnieje nie tylko na płótnie, ale – głównie – w umyśle obserwatora. Emocje, doświadczenia i skojarzenia wpływają na to, co dana osoba zobaczy. Każdy z nas, skupiając się na jednym, tym samym obrazie, wyruszy w zupełnie inne miejsca. 

Sztuka pomaga pogłębiać wrażliwość, daje dodatkową przestrzeń do wewnętrznych wędrówek i już samo obcowanie z nią może mieć terapeutyczny charakter. Warto znaleźć dla niej miejsce – “sztuka upiększa wnętrze” dosłownie i w przenośni.

 

 

Cele Autora

Wsparcie w codziennych artystycznych działaniach /pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem pracowni
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 1 000 zł brakuje
0%
Chcę podzielić się z Tobą efektami mojej pracy i wielkiej pasji. Malarstwo i grafika, to dziedziny, w których na co dzień działam. Jeśli ktoś zastanawia się nad ilością istniejących wymiarów, to obrazy są świetnym przykładem, jak z dwuwymiarowej powierzchni wyruszyć w wielowymiarową podróż. Sztuka pomaga oderwać się od codzienności, znaleźć dystans "do problemów tego świata" i zanurzyć się we własnych przemyśleniach, żeby odnaleźć spokój. Jeśli to co tworzę może działać podobnie na Ciebie, to w ramach podziękowań za Twoje wsparcie, będę dzielić się z Tobą moją twórczością (online lub wysyłając gotowe prace) według wybranego progu. To może być wspólna inspirująca, estetyczna podróż :)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Anna Polońska już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.