Anna Polońska

0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Tworzę obrazy, ilustracje i plakaty. Całe moje życie skoncentrowane jest wokół tworzenia projektów i "wymyślania nowych światów". Każda gotowa praca ma inne znaczenie i historię. Chcę Was oderwać od codzienności i zabrać w podróż po wyobraźni :)

O Autorze

Moim najlepszym sposobem na komunikowanie się ze światem jest tworzenie wizualnych treści. Doceniam zacisze pracowni i chwile, w których mogę na wiele godzin poświęcić się twórczej pracy. Uważam, że sztuka daje szanse na głębsze i bogatsze przeżywanie świata. Każdy z nas, patrząc na ten sam obraz, wyrusza w zupełnie inną, wewnętrzną podróż. Jest to dla mnie wyjątkowo fascynująca dziedzina życia, dlatego chcę ją odkrywać, udoskonalać i dzielić się efektami tej pracy z Wami.

Zajmuję się malarstwem, które jest dla mnie sposobem na interpretowanie rzeczywistości w symboliczny i intuicyjny sposób. Kolorystyka i motywy, które pojawiają się na moich płótnach, to opowiadania o przeżyciach i płynące z nich refleksje. Na przykład ptaki (w tym też ich geometryczne, papierowe modele) są dla mnie metaforą ludzkiej duszy / ale nie ma tu miejsca na dosłowność - każdy element może mieć wiele znaczeń.

 

 

Tworzę ilustracje i plakaty artystyczne. Łączę tradycyjne techniki z grafiką komputerową, co daje niezwykłe efekty rozbudowanych faktur i bogatej kolorystyki.

 

 

Dlaczego zdecydowałam się na Patronite?

Twórczość pochłania mnóstwo czasu i wiąże się z kosztami, takimi jak materiały (m.in. płótna, farby, pędzle), narzędzia, abonament na programy do tworzenia grafik, inwestowaniem w sprzęt (komputer, tablet, serwis), organizowanie wystaw, wydawanie katalogów. 

Twoje wsparcie pomoże mi pokryć część tych kosztów i da szanse na dalszy rozwój.

Czy obrazy są nam potrzebne?

Jeśli ktoś zastanawia się nad ilością istniejących wymiarów, to malarstwo jest świetnym przykładem, jak z dwuwymiarowej powierzchni wyruszyć w wielowymiarową podróż.

Obraz istnieje nie tylko na płótnie, ale – głównie – w umyśle obserwatora. Emocje, doświadczenia i skojarzenia wpływają na to, co dana osoba zobaczy. Każdy z nas, skupiając się na jednym, tym samym obrazie, wyruszy w zupełnie inne miejsca. 

Sztuka pomaga pogłębiać wrażliwość, daje dodatkową przestrzeń do wewnętrznych wędrówek i już samo obcowanie z nią może mieć terapeutyczny charakter. Warto znaleźć dla niej miejsce – “sztuka upiększa wnętrze” dosłownie i w przenośni.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika