Anna Polońska

Zajmuję się malarstwem i tworzeniem plakatów artystycznych. Dążę do przełamywania konwencji i odkrywania nowych możliwości poprzez kreatywne łączenie różnych technik i stylów.

O Autorze

Moim najlepszym sposobem na komunikowanie się ze światem jest tworzenie wizualnych treści. Doceniam zacisze pracowni i chwile, w których mogę na wiele godzin poświęcić się twórczej pracy. Uważam, że sztuka daje szanse na głębsze i bogatsze przeżywanie świata. Każdy z nas, patrząc na ten sam obraz, wyrusza w zupełnie inną, wewnętrzną podróż. Jest to dla mnie wyjątkowo fascynująca dziedzina życia, dlatego chcę ją odkrywać, udoskonalać i dzielić się efektami tej pracy z innymi.

Zajmuję się malarstwem, które jest dla mnie sposobem na interpretowanie rzeczywistości w symboliczny i intuicyjny sposób. Kolorystyka i motywy, które pojawiają się na moich płótnach, to opowiadania o przeżyciach i płynące z nich refleksje. Na przykład ptaki (w tym też ich geometryczne, papierowe modele) są dla mnie metaforą ludzkiej duszy / ale nie ma tu miejsca na dosłowność - każdy element może mieć wiele znaczeń.

 

 

 

Tworzę ilustracje i plakaty artystyczne. Łączę tradycyjne techniki z grafiką komputerową, co daje niezwykłe efekty rozbudowanych faktur i bogatej kolorystyki..

 

Dlaczego zdecydowałam się na Patronite?

Zajmuję się różnymi dziedzinami sztuki od najmłodszych lat (jedni z tego wyrastają, a drudzy nie - wiesz już, do której grupy należę ;-) ). Skończyłam studia artystyczne, obroniłam dyplom z malarstwa i pracowałam w różnych miejscach. Dotychczasowa praca zawodowa pochłaniała mój czas i coraz bardziej oddalałam się od swojej pasji. Czułam, że mijam się z celem... W końcu postanowiłam zaryzykować i założyć startup, w ramach którego mogłabym promować swoją twórczość.

Niszowy charakter moich działań sprawia jednak, że mimo ogromnych nakładów pracy - ciągle walczę o przetrwanie.

Jeśli dostrzegasz wartość w mojej twórczości i uważasz, że wnosi coś ciekawego do świata lub ma taki potencjał (w końcu to, czym się otaczamy, wpływa na jakość naszego życia), to będę wdzięczna za Twoje wsparcie /czworonożni bywalcy mojej pracowni również ;)

 

Czym jest dla mnie sztuka?

Nie da się jej ograniczyć do jednej definicji. Kryje się w niej niesamowita siła, którą twórca wykorzystuje, aby pokazać swój sposób widzenia świata. Przedmioty, którymi się otaczamy, wpływają na nasze samopoczucie i nastrój, dlatego uważam, że jedną z cenniejszych rzeczy, jaką można się podzielić z drugim człowiekiem, jest piękno.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)