Avatar użytkownika

Antek Radzimski

6
patronów
402 
miesięcznie
14 599 
łącznie
6
patronów
402 zł 14 599 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

14 zł miesięcznie
Wybierz 14 zł
75 dostępnych miejsc
KIBIC


Dzięki! Mniej więcej tyle kosztuje hamburger, a dla mnie to kolejna cegiełka do cennych zajęć z arcymistrzami i startów w zawodach, a to przecież klucz do sukcesu.

Masz jakieś pytanie dotyczące szachów, chcesz wiedzieć czy istnieje gambit królowej? Możesz mnie o to zapytać lub o cokolwiek innego, możesz mi powierzyć swoje “siedem szachowych życzeń”. Za dużo nie wiem, ale z przyjemnością podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem, pytaj śmiało!
21 zł miesięcznie
Wybierz 21 zł
50 dostępnych miejsc
FAN


Dziękuję, wygrywasz moją wielką radość!

Za to, że tak we mnie wierzysz i chcesz mnie wspierać chętnie zagram z Tobą partyjkę online. A dodatkowo, gdy będziesz tego potrzebować, udzielę Ci porady szachowej, abyś też mógł/mogła doskonalić się w tej królewskiej grze.
42 zł miesięcznie
Wybierz 42 zł
25 dostępnych miejsc
SUPER FAN


Wow, dziękuję! Podjąłeś/podjęłaś decyzję, aby poważnie zainwestować w kogoś, kto chce się rozwijać i dążyć do perfekcji. Dołożę wszelkich starań, aby Cię nie zawieść.

A Ty będziesz mógł/mogła czytać informacje o moich wyczynach na mojej stronie internetowej, gdzie będzie wspomniane, że jesteś moim patronem i moje sukcesy są możliwe dzięki Twojemu wsparciu. Do tego dorzucam partyjkę ze mną online i odpowiem na jakieś szachowe wątpliwości, jeżeli będziesz je mieć.
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
17 dostępnych miejsc
GROOPIES


To już jest naprawdę coś, dziękuję! Stajesz się dużą częścią mojej drużyny. Dzięki Twojemu wsparciu będę miał jeszcze większe możliwości rozwoju pod okiem najlepszych.

A Ty będziesz mógł/mogła zobaczyć siebie w specjalnej sekcji nagłówka na moim fanpagu FB oraz stronie internetowej, gdzie opisuję, gdzie gram, co zdobywam, ogólnie jak przebiega moje szachowe życie. Będziesz wymieniony/wymieniona, jako osoba, dzięki której moja szachowa kariera jest możliwa do realizacji. A ponadto możemy zagrać online, jeśli będziesz mieć na to ochotę i polecam swoje porady szachowe specjalnie dla Ciebie.
84 zł miesięcznie
Wybierz 84 zł
12 dostępnych miejsc
PARTNER


Witaj partnerze! Ta kwota to już całkiem niezły zastrzyk do moich wyjazdów i treningów.

W zamian Twoja firma pojawi się jako partner młodego szachisty na mojej stronie internetowej i będę podlinkowywał w swoich postach Wasz fanpage. Wasze logo będzie widoczne na moim bidonie lub plecakoworku. Dzięki temu będziesz mógł chwalić się, że jesteś inwestorem, który wierzy w sport młodzieży i widzi w nim potencjał. Ponadto zgarniasz nagrody z niższych progów.

Minimalny okres wsparcia, jeden rok.
150 zł miesięcznie
Wybierz 150 zł
10 dostępnych miejsc
SPONSOR


Tutaj dochodzą już tylko zawodowcy. Dziękuję i witam Cię w gronie swoich sponsorów. Wierzysz we mnie i w sport juniorski. Ja postaram się nie zawieść, bo dzięki Twojemu wsparciu będę mógł mieć jeszcze bardziej profesjonalne treningi.

Twoja firma będzie na mojej koszulce startowej, w której gram na najważniejszych imprezach. Ponadto znajdziesz się na mojej stronie internetowej oraz fb w sekcji sponsorów, no i będę wymieniał w swoich postach Twój fanpage.

Minimalny okres wsparcia, jeden rok.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
5 dostępnych miejsc
SUPER SPONSOR


Witaj super sponsorze!! Twoje wsparcie jest nieocenione!

W ramach podziękowania Twoje logo będzie umieszczone w eksponowanym miejscu na mojej koszulce startowej, w której gram podczas największych imprez. Oczywiście wymieniam Cię także na mojej stronie internetowej, w sekcji sponsorów na fb i będę wymieniał w swoich postach Twój fanpage. Szacun za Twoją pomoc!

Minimalny okres wsparcia, jeden rok.
300 zł miesięcznie
Wybierz 300 zł
3 dostępne miejsca
MECENAS


Szach-mat! Zgarniasz wszystko. Bez takich osób jak Ty mój rozwój byłby bardzo utrudniony, a może nawet niemożliwy. Dziękuję!

Jesteś moim mecenasem. Jako jedyny możesz wykorzystywać mój wizerunek na swojej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Logo Twojej firmy będzie na eksponowanym miejscu na mojej koszulce startowej, w której występuję na głównych zawodach. Ponadto będziesz na mojej stronie internetowej oraz na fb wymieniony jako główny mecenas mojego rozwoju, no i Twój fanpage będzie wymieniany w moich postach w pierwszej kolejności.

Minimalny okres wsparcia to jeden rok.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Antek Radzimski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Antek ma 11 lat i jest sportowcem aspergerowcem - młodym szachistą. Antek chciałby zaprosić Ciebie do swojego świata jego supermocy, które pozwalają mu grać w szachy lepiej, mocniej, bardziej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O Antku rodzice:

Antek ma 11 lat. Szachy pojawiły się w grudniu 2018. W marcu 2019 zaczęły się na poważnie. Szkółka szachowa, trenerzy, ćwiczenia i pierwsze zawody.

Pomysł zrodził się w głowie taty, jako alternatywa do piłki nożnej. Tak na wszelki wypadek. Lecz jak to z wypadkami bywa, ich skutki są nieprzewidywalne. I bardzo szybko okazało się, że szachy pochłonęły Antka. Smutnego chłopca, który ma supermoc- zespół Aspergera.

I choć ta przyjaźń nie jest bezbolesna, bo porażki bolą, są łzy, chwile zwątpienia, to zawsze po jakimś czasie- Antek wraca i pyta, kiedy gramy? No i kiedy kolejny turniej?

Antek ma 11 lat i jest na początku dynamicznej kariery szachowej. Z pierwszymi zwycięstwami i u początku analizowania partii wielkich mistrzów. Choć to dopiero początek, to już czuć, że jest o co walczyć i że warto to robić. Bo w grze Antka jest uczucie i wola walki, i potencjał, który wyczuwają tu i tam.

Antek jest tutaj, żeby pokazać Wam swoją przygodę, motywować innych do tego sportu i udowodnić, że supermoce trzeba przekuwać w zalety.

Nieważne czy matujecie, szachujecie, bijecie w przelocie...wspierać i kibicować każdy może. Zapraszamy na szachownice .... z Antkiem.

 

Najważniejsze sukcesy:

 • Mistrz Polski do lat 12 w szachach błyskawicznych
 • Mistrz Polski do lat 10 w szachach błyskawicznych
 • Mistrz Polski do lat 10 w szachach szybkich
 • Mistrz Polski do lat 8 w szachach klasycznych
 • Wicemistrz Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych
 • Wicemistrz Polski do lat 8 w solvingu szachowym
 • Wicemistrz Europy Amatorów do lat 12 w szachach szybkich
 • Brązowy medalista Mistrzostw Polski do lat 10 w szachach szybkich
 • Brązowy medalista Mistrzostw Unii Europejskiej do lat 8
 • 4 miejsce w Mistrzostwach Europy do lat 10 w szachach klasycznych (2 w swoim roczniku)
 • 5 nagradzane miejsce na Mistrzostwach Świata do lat 10 w szachach klasycznych
 • 7 miejsce na Mistrzostwach Świata do lat 12 w szachach błyskawicznych 
 • Drużynowy Mistrz Europy do lat 12 w szachach klasycznych (1 miejsce na 4 szachownicy)

Co udało się osiągnąć dzięki wsparciom Patronów?

Społeczność Patronów głównie przekłada się na wsparcie w postaci zmniejszenia kosztu opłat stałych za prywatne lekcje z arcymistrzynią szachową, które to z kolei wpływają na mocy rozwój szachowy Antka i idące za tym sukcesy. Do tej pory z wpłat Patronów udało się pokryć koszt około 80 jednogodzinnych lekcji. 

Antek Team, czyli kto czuwa nad prawidłowym rozwojem szachowym Antka?

Adam Radzimski (tata Antka) - Zabrzanin, śląski architekt. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Właściciel pracowni BAAR. 

Katarzyna Weber- Radzimska (mama Antka) - Zabrzanka, absolwentka filologii polskiej oraz angielskiej. Nauczycielka języka angielskiego, tłumaczka, copywriterka z zamiłowania.

 

Cele Autora

Opłaty stałe
 • 18 000 zł
 • 3 401 zł brakuje
81%
Profesjonalne treningi szachowe to jednak spory koszt. W Antka przypadku potrzebna jest kwota około 1500 zł m-c, a w jej skład wchodzą:

1. opłaty za treningi z arcymistrzami szachowymi.
2. składki za konta w aplikacjach szachowych.
3. opłaty za wsparcie psychologa sportu.
4. koszty transportu na treningi.
5. składki członkowskie klubowe.

Twoja pomoc w tym zakresie jest dla Antka kluczowa i umożliwi mu uzyskanie profesjonalnego treningu, a co za tym idzie właściwego rozwoju.
Turnieje:
 • 22 000 zł
 • 7 401 zł brakuje
66%
Heh, jakoś tak się złożyło, że turniejów i mistrzostw trochę jest a wyjazdy są kosztowne. Na kluczowych turniejach niezbędne jest także wsparcie profesjonalnego trenera. Do końca 2021 roku Antek był już na 150 turniejach. Najważniejsze z nich, na których Antka nie może zabraknąć, to:

Krajowe:
1. Mistrzostwa Polski dzieci do lat 10.
2. Mistrzostwa Polski dzieci w Szachach Szybkich i Błyskawicznych do lat 10.
3. Szkolne Mistrzostwa Polski do lat 11.
4. Mistrzostwa Śląska do lat 11.
5. Mistrzostwa Polski do lat 20.
6. Ligi szachowe juniorów i seniorów.

Zagraniczne:
1. Mistrzostwa Europy do lat 10 w szachach klasycznych.
2. Mistrzostwa Europy do lat 10 w szachach szybkich i błyskawicznych.
3. Szkolne Mistrzostwa Europy do lat 11 w szachach klasycznych.
4. Mistrzostwa UE do lat 10 w szachach klasycznych.
5. Mistrzostwa Świata do lat 10 w szachach klasycznych.
6. Mistrzostwa Świata w szachach szybkich i błyskawicznych.

Antek trenuje ciężko, ale to regularna praktyka, potwierdzanie swoich umiejętności w turniejach czynią mistrza! Twoje wsparcie pozwoli mu skupić się na grze, bez zamartwiania się czy, w ogóle będzie mógł pojechać na dane zawody.
Sprzęt do grania
 • 9 000 zł
 • Cel osiągnięty!
100%
Wydawałoby się, że wystarczy szachownica i figurki, ale nic bardziej mylnego. Antek chce osiągnąć sporo, a do tego potrzebuje dobrego sprzętu, w tym:

1. komputer do gry i analizy.
2. turniejowa szachownica DSG + zegar z wbudowanym komputerem.
3. program szachowy z bazą partii.

Twoje wsparcie zlikwiduje Antka ograniczenia sprzętowe i pozwoli mu skupić się na treningu.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Antek Radzimski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marta Sionkowska
Marta Sionkowska
50 zł
Sylwia Gierez-Dobiczek
Sylwia Gierez-Dobiczek
50 zł
Anonimowy patron
50 zł
Artur Grzeszak
Artur Grzeszak
84 zł
Marek Włodarczyk
Marek Włodarczyk
84 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.