Antek Radzimski

W Patronite od 26.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 816

Liczba Patronów: 1368

Zostań Patronem
6 patronów
394 miesięcznie
3 116 łącznie
Antek ma 8 lat i jest sportowcem aspergerowcem - młodym szachistą. Antek chciałby zaprosić Ciebie do swojego świata jego supermocy, które pozwalają mu grać w szachy lepiej, mocniej, bardziej.

O Autorze

 

O Antku rodzice

Antek ma 8 lat. Szachy pojawiły się w grudniu 2018. W marcu 2019 zaczęły się na poważnie. Szkółka szachowa, trenerzy, ćwiczenia i pierwsze zawody.

Pomysł zrodził się w głowie taty, jako alternatywa do piłki nożnej. Tak na wszelki wypadek. Lecz jak to z wypad- kami bywa, ich skutki są nieprzewidywalne. I bardzo szybko okazało się, że szachy pochłonęły Antka. Smutnego chłopca, który ma supermoc- zespół Aspergera.

I choć ta przyjaźń nie jest bezbolesna, bo porażki bolą, są łzy, chwile zwątpienia, to zawsze po jakimś czasie- Antek wraca i pyta, kiedy gramy? No i kiedy kolejny turniej?

Antek ma 8 lat i jest na początku dynamicznej kariery szachowej. Z pierwszymi zwycięstwami i u początku analizowania partii wielkich mistrzów. Choć to dopiero początek, to już czuć, że jest o co walczyć i że warto to robić. Bo w grze Antka jest uczucie i wola walki, i potencjał, który wyczuwają tu i tam.

Antek jest tutaj, żeby pokazać Wam swoją przygodę, motywować innych do tego sportu i udowodnić, że supermoce trzeba przekuwać w zalety.

Nieważne czy matujecie, szachujecie, bijecie w przelocie...wspierać i kibicować każdy może. Zapraszamy na szachownice....z Antkiem.

Najważniejsze sukcesy

+ Mistrz Polski do lat 8 w szachach klasycznych

+ Wicemistrz Polski do lat 8 w szachach błyskawicznych

+ Wicemistrz Polski do lat 8 w solvingu szachowym

+ Wicemistrz Śląska do lat 9 

+ Brązowy medalista Mistrzostw Unii Europejskiej do lat 8

+ Brązowy medalista Szkolnych Mistrzostw Polski do lat 9 

+ 9 miejsce na Świecie wśród 8 latków w rankingu FIDE blitz 

 

Antek Team

Adam Radzimski ( tata Antka ) - Zabrzanin, młody śląski architekt. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. W latach 2006-2011 pracował w utytułowanych pracowniach w Polsce i za granicą ( Kwkpromes Roberta Koniecznego w Katowicach i Coltart Earley Architecture w Glasgow, Wielka Brytania ). Współorganizator największych w Polsce warsztatów architektonicznych dla dzieci Archikids. W 2012 roku założył autorską pracownię architektoniczną BAAR specjalizującą się w nowoczesnej architekturze. W 2016 roku uznany przez SARP najlepszym Młodym Twórcą Śląskiej Architektury, autor wielu prestiżowych projektów i nagród.  www.baar.pl / instagram: ar_baar / facebook: @biurobaar

Katarzyna Weber- Radzimska ( mama Antka ) - Zabrzanka, absolwentka filologii polskiej oraz angielskiej. Nauczycielka języka angielskiego, tłumaczka, copywriterka z zamiłowania. Autorka licznych projektów europejskich oraz edukacyjnych. Jej projekt Mov(i)e mountains został nominowany do ogólnopolskiej nagrody EduInspiracje dla najlepszych projektów współpracy polsko- litewskiej. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Sylwia Gierez-Dobiczek
Sylwia Gierez-Dobiczek
Próg: 50 zł
Marta Sionkowska
Marta Sionkowska
Próg: 50 zł
Izabela Pychyrek
Izabela Pychyrek
Próg: 84 zł
Marek Włodarczyk
Marek Włodarczyk
Próg: 84 zł
Adam Jaskółka
Adam Jaskółka
Próg: 42 zł
Adam Misa
Adam Misa
Próg: 84 zł