Astrofaza

W Patronite od 03.10.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 50

Liczba Patronów: 64

Zostań Patronem
Kup na prezent
371 patronów
10 220 miesięcznie

Misja trwa nadal

2 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Osiągnięcie tego celu zagwarantuje utrzymanie obecnego poziomu Astrofazy i dostarczanie Wam materiałów w dotychczasowej liczbie. I już teraz bardzo Wam za to dziękuję - Wasze wsparcie to paliwo do baku Astrofazy, bez niego nigdzie byśmy nie polecieli... Ale - żadna kosmiczna misja nie ma na celu utrzymania status quo, idźmy więc do kolejnego celu (a potem na koniec (wszech)świata i jeszcze dalej)!

Nowy Statek Flagowy A.S.S. Otto Wurst

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Obecnie problemem jest to, że w Astrofazie jestem sam jeśli chodzi o tworzenie treści (pisanie scenariuszy, tworzenie harmonogramów produkcji i generalnie cały pion produkcyjny) Kamil, czyli Pan Brazov, zajmuje się montażem i kręceniem rzeczy, których sam nie nakręcę, albo zwyczajnie brakuje na to czasu.

Ugrzązłem w krótkich formach typu AstroSzorty, które jednak jak najbardziej są potrzebne przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze i najważniejsze - To format, który pokazuje co dzieje się obecnie w tematach kosmiczno-technologicznych, po drugie tylko dzięki nim udaje się spiąć budżet i nie zamknąć projektu Astrofaza.

Uzyskując takie comiesięczne finansowanie udałoby się nam zatrudnić dodatkową osobę, która stałaby się swego rodzaju newsroomem i powoli przejmowała ode mnie pisanie AstroSzortów, a dzięki temu udałoby się nam zrealizować:

1. Regularną comiesięczną AstroFazę
2. Regularne comiesięczne Bliskie Spotkania 3 Stopnia (BS3S) z ciekawymi ludźmi związanymi z nauką, technologiami, przyszłością etc.
3. AstroSzort dwa razy na tydzień
4. Dwa AstroFony w miesiącu

Chcę również uruchomić specjalnego maila dla Patronów, na który będą mogli podsyłać ciekawe, znalezione przez siebie informacje i inspiracje dla kolejnych odcinków, a jeśli zostaną one wykorzystane to Patron zostanie wymieniony w czołówce odcinka. O ile oczywiście wyrazi zgodę.

Jeśli uda się zebrać kwotę to w ramach bonusu będziemy mogli zrealizować BS3S w siedzibie ESA z pewną bardzo interesującą osobą, która opowie Wam o pracy w agencji kosmicznej oraz nagrać tam pare innych odcinków dotyczących astronautyki. Patroni zobaczą te odcinki na długo przed resztą świata!

Stacja Kosmiczna Astrofaza

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Przy takim wsparciu mógłbym przerzucić tworzenie krótkich form na ekipę, a więc mógłbym w szortach i reszcie krótkich odcinków być jedynie prezenterem treści, a samemu zająć się pracą nad dłuższymi odcinkami.

Z takim budżetem moglibyśmy zrealizować dwa duże odcinki superprodukcji w roku (niestety po wyprodukowaniu Czarnych Dziur i Gwiazd widzimy jak wielkie są to koszta mimo cięcia budżetu na czym się tylko da. Nie można też wiecznie prosić ludzi aby pracowali za darmo, nawet jeśli w konsekwencji powstaje coś wartościowego).

Dodatkowo bedziemy musieli zmienic studio. Niestety opcja na pozostanie w tym miejscu powoli się kończy, budynek przeznaczony jest do rozbiórki. Będziemy musieli więc poszukać czegoś na normalnym rynku najmu. Wiąże się to też z dokończeniem scenografii, wnętrza statku kosmicznego, która posłuży do nagrania między innymi odnowionej, profesjonalnej serii o układzie słonecznym. Tak, tak, w końcu będzie odcinek o Ziemi i Księżycu i to właśnie Wy, Patroni, zobaczycie go pierwsi, przynajmniej miesiąc przed resztą widzów.

Oprócz tego na kanale nie zabraknie treści, a każdy miesiąc wypełnimy mniej więcej w ten sposób:

• Dłuższa tematyczna AstroFaza
• AstroSzort 2x w tygodniu
• AstroFon co tydzień
• Bliskie Spotkania 3 Stopnia co trzy tygodnie
• Odcinek serii Technologie Przyszłości
• Dwa odcinki SuperProdukcji w roku
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Artur Woznica
Artur Woznica
Próg: 10 zł
Michał Zygmunt
Michał Zygmunt
Próg: 100 zł
Adam Boguń
Adam Boguń
Próg: 10 zł
Łukasz Kurzawa
Łukasz Kurzawa
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Adam Kabalak
Adam Kabalak
Próg: 10 zł