Astrofaza

W Patronite od 03.10.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 44

Liczba Patronów: 54

Zostań Patronem
Kup na prezent
367 patronów
9 620 miesięcznie

Stacja Kosmiczna Astrofaza

10 000 zł

miesięcznie

96%

osiągnięto

380 zł

brakujePrzy takim wsparciu mógłbym przerzucić tworzenie krótkich form na ekipę, a więc mógłbym w szortach i reszcie krótkich odcinków być jedynie prezenterem treści, a samemu zająć się pracą nad dłuższymi odcinkami.

Z takim budżetem moglibyśmy zrealizować dwa duże odcinki superprodukcji w roku (niestety po wyprodukowaniu Czarnych Dziur i Gwiazd widzimy jak wielkie są to koszta mimo cięcia budżetu na czym się tylko da. Nie można też wiecznie prosić ludzi aby pracowali za darmo, nawet jeśli w konsekwencji powstaje coś wartościowego).

Dodatkowo bedziemy musieli zmienic studio. Niestety opcja na pozostanie w tym miejscu powoli się kończy, budynek przeznaczony jest do rozbiórki. Będziemy musieli więc poszukać czegoś na normalnym rynku najmu. Wiąże się to też z dokończeniem scenografii, wnętrza statku kosmicznego, która posłuży do nagrania między innymi odnowionej, profesjonalnej serii o układzie słonecznym. Tak, tak, w końcu będzie odcinek o Ziemi i Księżycu i to właśnie Wy, Patroni, zobaczycie go pierwsi, przynajmniej miesiąc przed resztą widzów.

Oprócz tego na kanale nie zabraknie treści, a każdy miesiąc wypełnimy mniej więcej w ten sposób:

• Dłuższa tematyczna AstroFaza
• AstroSzort 2x w tygodniu
• AstroFon co tydzień
• Bliskie Spotkania 3 Stopnia co trzy tygodnie
• Odcinek serii Technologie Przyszłości
• Dwa odcinki SuperProdukcji w roku

Misja trwa nadal

2 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Osiągnięcie tego celu zagwarantuje utrzymanie obecnego poziomu Astrofazy i dostarczanie Wam materiałów w dotychczasowej liczbie. I już teraz bardzo Wam za to dziękuję - Wasze wsparcie to paliwo do baku Astrofazy, bez niego nigdzie byśmy nie polecieli... Ale - żadna kosmiczna misja nie ma na celu utrzymania status quo, idźmy więc do kolejnego celu (a potem na koniec (wszech)świata i jeszcze dalej)!

Nowy Statek Flagowy A.S.S. Otto Wurst

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!Obecnie problemem jest to, że w Astrofazie jestem sam jeśli chodzi o tworzenie treści (pisanie scenariuszy, tworzenie harmonogramów produkcji i generalnie cały pion produkcyjny) Kamil, czyli Pan Brazov, zajmuje się montażem i kręceniem rzeczy, których sam nie nakręcę, albo zwyczajnie brakuje na to czasu.

Ugrzązłem w krótkich formach typu AstroSzorty, które jednak jak najbardziej są potrzebne przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze i najważniejsze - To format, który pokazuje co dzieje się obecnie w tematach kosmiczno-technologicznych, po drugie tylko dzięki nim udaje się spiąć budżet i nie zamknąć projektu Astrofaza.

Uzyskując takie comiesięczne finansowanie udałoby się nam zatrudnić dodatkową osobę, która stałaby się swego rodzaju newsroomem i powoli przejmowała ode mnie pisanie AstroSzortów, a dzięki temu udałoby się nam zrealizować:

1. Regularną comiesięczną AstroFazę
2. Regularne comiesięczne Bliskie Spotkania 3 Stopnia (BS3S) z ciekawymi ludźmi związanymi z nauką, technologiami, przyszłością etc.
3. AstroSzort dwa razy na tydzień
4. Dwa AstroFony w miesiącu

Chcę również uruchomić specjalnego maila dla Patronów, na który będą mogli podsyłać ciekawe, znalezione przez siebie informacje i inspiracje dla kolejnych odcinków, a jeśli zostaną one wykorzystane to Patron zostanie wymieniony w czołówce odcinka. O ile oczywiście wyrazi zgodę.

Jeśli uda się zebrać kwotę to w ramach bonusu będziemy mogli zrealizować BS3S w siedzibie ESA z pewną bardzo interesującą osobą, która opowie Wam o pracy w agencji kosmicznej oraz nagrać tam pare innych odcinków dotyczących astronautyki. Patroni zobaczą te odcinki na długo przed resztą świata!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jan Szałański
Jan Szałański
Próg: 5 zł
Tomasz Romanczuk
Tomasz Romanczuk
Próg: 20 zł
Krzysztof Kęsy
Krzysztof Kęsy
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 200 zł
Ghosthead
Ghosthead
Próg: 50 zł