AstroLife

W Patronite od 17.07.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 33

Liczba Patronów: 47

Zostań Patronem
Kup na prezent
434 patronów
11 780 miesięcznie

AstroLife EKIPA!

13 000 zł

miesięcznie

90%

osiągnięto

1 220 zł

brakuje

Bycie miłośnikiem astronomii to jedno.
Bycie researcherem, redaktorem, scenarzystą, dziennikarzem, prowadzącym fanpage, montażystą, grafikiem, dźwiękowcem, operatorem kamery, osobą odpowiedzialną za ustawienie sprzętów, mówcą, streamerem, prezenterem, osobą od marketingu i stałego kontaktu z Wami - to drugie. 🙂 Do tego ciągle podwyższaj sobie poprzeczkę, bądź ze wszystkim na bieżąco, ciągle się ucz i... miej też życie prywatne!
To drugie dno, którego na pierwszy rzut oka nie widać 🙂 Wybrałem tę drogę świadomie i bardzo mnie to cieszy! To ciągłe stawianie przed sobą wielu wyzwań, choć stwarza też kilka ograniczeń.
Działając w pojedynkę i mając do dyspozycji tylko 24 godzinną dobę jestem w stanie zrobić ograniczoną ilość materiałów - mniej lub więcej, w zależności od stopnia ich skomplikowania.
Osiągnięcie progu "AstroLife ekipa!" pozwoli mi zaangażować nowe, kompetentne osoby, które będą mogły wspólnie ze mną współtworzyć ten projekt. Czy muszę pisać co to oznacza? A napiszę: znacznie sprawniejsze tworzenie treści, scenariuszy, postów i filmów, szerszy zakres omawianych tematów, możliwość stworzenia ramówki kanału!
Spróbuję to zrobić zanim uda się osiągnąć ten próg (udało się, współpracuje ze mną Przemek!), ale wasze wsparcie na tym poziomie zagwarantuje nam spokój, wolność i komfort podczas pracy. BędzieMY bardzo wdzięczni
🙂

AstroLife (Pełna Wersja)

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zachować wolność twórczą i prowadzić AstroLife ze spokojną głową, bez obaw o swoją przyszłość. ZUS i podatki pochłoną istotną część wsparcia ale pozwolą mi dalej być tu gdzie jestem, i tworzyć materiały najwyższej jakości oraz organizować transmisje na żywo zawsze wtedy, kiedy będzie trzeba, a nie wtedy kiedy będzie można 🙂
Dzięki takiemu wsparciu nie tylko będę w stanie utrzymać AstroLife w pełnej wersji ale również swobodnie rozwijać zaplecze sprzętowe. Nowe obiektywy, statywy, filtry, kamery, akcesoria, okulary i... nowe teleskopy!

Dziękuję ✨
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
K K
K K
Próg: 10 zł
Hanna Jankowiak-Schütt
Hanna Jankowiak-Schütt
Próg: 30 zł
xc krzysiek
xc krzysiek
Próg: 10 zł
Krzysztof Pióro
Krzysztof Pióro
Próg: 10 zł
Marcin Sobczyk
Marcin Sobczyk
Próg: 100 zł