AstroLife

W Patronite od 17.07.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 33

Liczba Patronów: 44

Zostań Patronem
Kup na prezent
430 patronów
11 680 miesięcznie

AstroLife ekipa!

12 500 zł

miesięcznie

93%

osiągnięto

820 zł

brakuje

Bycie miłośnikiem astronomii to jedno.
Bycie researcherem, redaktorem, scenarzystą, dziennikarzem, prowadzącym fanpage, montażystą, grafikiem, dźwiękowcem, operatorem kamery, osobą odpowiedzialną za ustawienie sprzętów, mówcą, streamerem, prezenterem, osobą od marketingu i stałego kontaktu z Wami - to drugie. 🙂 Do tego ciągle podwyższaj sobie poprzeczkę, bądź ze wszystkim na bieżąco, ciągle się ucz i... miej też życie prywatne!
To drugie dno, którego na pierwszy rzut oka nie widać 🙂 Wybrałem tę drogę świadomie i bardzo mnie to cieszy! To ciągłe stawianie przed sobą wielu wyzwań, choć stwarza też kilka ograniczeń.
Działając w pojedynkę i mając do dyspozycji tylko 24 godzinną dobę jestem w stanie zrobić ograniczoną ilość materiałów - mniej lub więcej, w zależności od stopnia ich skomplikowania.
Osiągnięcie progu "AstroLife ekipa!" pozwoli mi zaangażować nowe, kompetentne osoby, które będą mogły wspólnie ze mną współtworzyć ten projekt. Czy muszę pisać co to oznacza? A napiszę: znacznie sprawniejsze tworzenie treści, scenariuszy, postów i filmów, szerszy zakres omawianych tematów, możliwość stworzenia ramówki kanału!
Spróbuję to zrobić zanim uda się osiągnąć ten próg, ale wasze wsparcie na tym poziomie zagwarantuje nam spokój, wolność i komfort podczas pracy. BędzieMY bardzo wdzięczni
🙂

AstroLife (Wersja Demo)

4 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

AstroLife w wersji DEMO, to projekt niestety mocno okrojony. Zdecydowaną większość czasu muszę spędzać w pracy etatowej (praca fizyczna), z której Wy nie macie żadnej korzyści. Na tworzenie AstroLife przeznaczam swój czas wolny, po pracy. Pomimo moich ogromnych starań skutkuje to mniejszą ilością materiałów, odcinków, obserwacji, spotkań na żywo niż byłbym w stanie dostarczyć wam w "Pełnej wersji". To również mniej wpisów i obserwacji na żywo z patronami. Trudniej też być mi z wami w stałym kontakcie i odpisywać na wszystkie wiadomości. Wsparcie przeznaczam na rozbudowę zaplecza sprzętowego, opłatę programów do tworzenia filmów.

Przeczytaj co mogę zrobić w wersji DEMO 🙂
1. Seria "Niebo w..." co miesiąc + 1 lub 2 filmy z głównych serii (w tym AstroFlesze).
2. Codzienne wpisy na fanpage przypominające wam o nadchodzących zjawiskach na niebie/ciekawostki/wiedza/newsy/wydarzenia.
4. Dostęp do gadżetów, odzieży AstroLife wyłącznie dla Patronów.
5. Obserwacje LIVE tylko wtedy kiedy będzie dobra pogoda i nie będę akurat w pracy (lub będę mógł wziąć urlop). Mniej spotkań na żywo (z mojego domu) niż w przypadku pełnej wersji. Przygotowanie LIVE wymaga tak dużo pracy jak przygotowanie odcinka (prezentacja, materiały). Nie wystarczy włączyć kamerę i mówić, LIVE muszą być godne tego miejsca, odpowiednio dopracowane, a jest pewien standard poniżej którego nie zejdę 😉
6. Spotkania i zloty dla patronów.
7. Budowa obserwatorium, z którego będą mogli korzystać patroni. Teleskop, kamera, projekt i miejsce już są :)
8. Redakcja. Kolejne, kreatywne osoby w projekcie :)
9. Wiele innych ciekawych rzeczy, które pewnie wpadną mi do głowy!

AstroLife (Pełna Wersja)

8 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

AstroLife w pełnej wersji to projekt, któremu mogę się poświęcić całkowicie. Dzięki temu otrzymujecie więcej, maksymalnie dopracowanych odcinków, nowe serie, częstsze spotkania na żywo, i bardziej rozbudowany "premium content" w postaci specjalnych spotkań na żywo oraz wpisów dla patronów.
Codziennie na fanpage będziecie mieć dostęp do najnowszych informacji, fascynujących zdjęć i ciekawostek. W pełni poświęcony projektowi będę mógł organizować zloty fanów oraz prelekcje, i mniejsze eventy, a także stale wdrażać nowe pomysły :)
Przeczytaj co daje pełna wersja 😊:
1. Kanał YouTube rusza na pełnych obrotach. Jeszcze więcej serii, odcinków i LIVE'ów. W tym seria ze sprzętem do obserwacji nieba i materiały dla całkowicie początkujących.
2. Codzienne wpisy na fanpage przypominające wam o nadchodzących zjawiskach na niebie oraz ciekawostki/wiedza/newsy/wydarzenia.
3. Fizyczne materiały dydaktyczne. Mapy nieba, kalendarze, biuletyny i... coś o czym nie chcę na razie publicznie pisać.
4. Sklep z gadżetami, ubraniami z logo AstroLife i motywami kosmicznymi.
5. Więcej LIVE'ów! Spotkania na żywo z Wami to rzecz, którą w ostatnim roku pokochałem. W pełnej wersji obserwujemy na żywo zawsze wtedy, kiedy chcemy. Nic (poza pogodą) nas nie ogranicza 🙂. Częściej będziemy spotykać się też na LIVEach z mojego domu, na których po prostu rozmawiamy o bieżących wydarzeniach na niebie i w astronomii. Takie LIVEy wymagają czasem dłuższego przygotowania niż zrobienie odcinka, ale w pełnej wersji będzie na to czas 🙂.
6. Podcasty.
7. Strona internetowa.
8. Spotkania i zloty dla patronów.
9. Budowa obserwatorium, z którego będą mogli korzystać patroni.
10. Redakcja. Kolejne, kreatywne osoby w projekcie.
11. Wiele innych ciekawych rzeczy, które przyjdą mi do głowy.

Zobowiązuję się, że na tym progu będę rozważać tylko te otrzymane oferty pracy, które będą dla mnie otwierać dodatkowe kanały działalności, np. w mediach.

AstroLife (Pełna Wersja PRO!)

10 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Rozwinięcie poprzedniego progu 🪐
Osiągnięcie tego celu pozwoli mi zachować wolność twórczą i prowadzić AstroLife ze spokojną głową, bez obaw o swoją przyszłość. To doskonałe warunki, by tworzyć dla was materiały najwyższej jakości.
Dzięki takiemu wsparciu nie tylko będę w stanie utrzymać AstroLife w pełnej wersji
, ale również swobodnie:
1. Rozwijać zaplecze sprzętowe:
*Teleskop Lunt 50mm. To teleskop przeznaczony wyłącznie do obserwacji Słońca. Pozwala na obserwacje w paśmie h-alpha, które ujawnia takie szczegóły jak protuberancje słoneczne oraz obszary aktywne wokół plam. Będziemy go używać do obserwacji Słońca na żywo w rozpoczynającym się 25 cyklu aktywności słonecznej oraz do transmisji na żywo z zaćmień Słońca!
*Kamera astronomiczna do planet. Wzbogaci LIVE'y o jeszcze lepsze obrazy planet (zwłaszcza w okresie coraz lepszej widoczności Jowisza i Saturna w nadchodzących latach.)
*Nowy statyw, montaż oraz obiektywy do Sony Alpha A7S II.
2. Rozpocząć "astropodróżowanie":
*transmisje na żywo z zaćmień Słońca, zórz polarnych i... nieba południowego!
3. Przyspieszyć budowę obserwatorium AstroLife.


Dziękuję ✨
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Daniel Jaskulski
Daniel Jaskulski
Próg: 10 zł
Mariusz Kowalski
Mariusz Kowalski
Próg: 75 zł
Dominik Skurzok
Dominik Skurzok
Próg: 50 zł
Robert Harezlak
Robert Harezlak
Próg: 10 zł
Magdalena Edyta Ryndak
Magdalena Edyta Ryndak
Próg: 10 zł
Grzegorz Czernecki
Grzegorz Czernecki
Próg: 10 zł