Bajanie na ścianie

W Patronite od 16.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1121

liczba Patronów: 729

8 patronów
80 zł miesięcznie
580 zł łącznie

Wysoko!

150 zł

miesięcznie

53%

osiągnięto

70 zł

brakuje

"Kliszoteka", z którą rozpoczynałem prowadzenie kanału, była dość obszerna, jednak kolejka tytułów, które czekają na swą premierę staje się coraz krótsza.

Aby kanał mógł funkcjonować konieczny jest stały dopływ nowych klisz z bajkami. Od pewnego czasu stały się one dość drogie, więc osiągnięcie tego celu pozwoli na regularny zakup nowych i tym samym utrzymanie "Bajania na ścianie" przy życiu. ;-)

Wyżej!

400 zł

miesięcznie

20%

osiągnięto

320 zł

brakuje

"Bajanie na ścianie" to przede wszystkim kanał na YT. Jedynym jego "medialnym przedłużeniem" jest fanpage na FB.

Osiągnięcie tego celu pozwoli na założenie i utrzymanie strony internetowej z zaimplementowanym mechanizmem do samodzielnego przeglądania bajek.

Najwyżej!

1 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

920 zł

brakuje

Bajaniowe filmy to nie tylko zeskanowane klisze, ale również podkłady lektorskie i muzyczne.

Dzięki osiągnięciu tego celu możliwe będzie stopniowe wzbogacanie biblioteki mediów, dzięki którym montowane przeze mnie filmy będą mogły stawać się coraz bardziej atrakcyjne. Chodzi tu głównie o zakup podkładów muzycznych, ale również grafik czy czcionek.

Zgromadzone środki pomogą ponadto w zakupie i utrzymaniu sprzętu, który umożliwi organizację spotkań "na żywo" z bajkami na kliszach (ekran, rzutnik wysokiej mocy i zapasowe żarówki, przenośny wzmacniacz tzw. piecyk z mikrofonem).
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni