Bajanie na ścianie

W Patronite od 10.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1174

liczba Patronów: 895

2 patronów
15 zł miesięcznie
25 zł łącznie

Wysoko!

120 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

105 zł

brakuje

"Kliszoteka", z którą rozpoczynałem prowadzenie kanału, była dość obszerna, jednak kolejka tytułów, które czekają na swą premierę staje się coraz krótsza.

Aby kanał mógł funkcjonować konieczny jest stały dopływ nowych klisz z bajkami. Od pewnego czasu stały się one dość drogie, więc osiągnięcie tego celu pozwoli na regularny zakup nowych i tym samym utrzymanie "Bajania na ścianie" przy życiu. ;-)

Wyżej!

350 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

335 zł

brakuje

"Bajanie na ścianie" to przede wszystkim kanał na YT. Jedynym jego "medialnym przedłużeniem" jest fanpage na FB.

Osiągnięcie tego celu pozwoli na założenie i utrzymanie strony internetowej z zaimplementowanym mechanizmem do samodzielnego przeglądania bajek.

Najwyżej!

600 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

585 zł

brakuje

Bajaniowe filmy to nie tylko zeskanowane klisze, ale również podkłady lektorskie i muzyczne.

Dzięki osiągnięciu tego celu możliwe będzie stopniowe wzbogacanie biblioteki mediów, dzięki którym montowane przeze mnie filmy będą mogły stawać się coraz bardziej atrakcyjne. Chodzi tu głównie o zakup podkładów muzycznych, ale również grafik czy czcionek.

Zgromadzone środki pomogą ponadto w zakupie i utrzymaniu sprzętu, który umożliwi organizację spotkań "na żywo" z bajkami na kliszach (ekran, rzutnik wysokiej mocy i zapasowe żarówki, przenośny wzmacniacz tzw. piecyk z mikrofonem).