BAJKOWE PODDASZE

W Patronite od 29.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 263

Liczba Patronów: 130

Zostań Patronem
Kup na prezent
171 patronów
2 366 miesięcznie
15 918 łącznie

Mogę zająć się tym zawodowo!

3 000 zł

miesięcznie

78%

osiągnięto

634 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi zawodowo zająć się produkcją bajek, a co za tym idzie? W końcu będę mogła pracować w ciągu dnia, co w efekcie wprowadzi systematyczność pojawiania się kolejnych audiobajek.
W planach mam zamiar stworzyć wiele serii, m.in: bajki na dobranoc, kołysanki dla najmłodszych, bajki edukacyjne i wiele wiele innych. Myślę, że otrzymując takie wsparcie jestem w stanie wypuścić jedną, krótką bajkę raz na tydzień.

Tworzenie WIELKICH audiobajek!

5 000 zł

miesięcznie

47%

osiągnięto

2 634 zł

brakuje

Mam tu na myśli duże przedsięwzięcia, czyli audiobajki które:
- angażują większą ilość osób użyczających głosu (którym będę mogła zapłacić za ich pracę)- co wpłynie na różnorodność bajek
- przepełnione są autorską muzyką i piosenkami
- zazwyczaj będą kilku - odcinkowe
Taka kwota pomoże nam także poprawić akustykę w naszym mini studiu i rozwijać zaplecze sprzętowe, a także pozwoli inwestować w nowe instrumenty wirtualne i oprogramowania audio, co przełoży się na lepszą jakość bajek.

Marzenie staje się realne!

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ta kwota pozwoli mi poczuć, że takie treści są potrzebne Wam i Waszym dzieciom! Z jeszcze większym zaangażowaniem będę siadała do pracy już nie tylko w nocy, ale także trochę w ciągu dnia :) Będę starała się wdrożyć systematyczność w pojawianiu się nowych bajek. Z tej kwoty będę mogła także opłacić grafikę.