BAJKOWE PODDASZE

W Patronite od 29.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 257

Liczba Patronów: 126

Zostań Patronem
Kup na prezent
173 patronów
2 380 miesięcznie
15 498 łącznie
Bajkowe Poddasze - to miejsce, które tworzę z ogromną pasją, po to, by rozwijać WYOBRAŹNIĘ Twojego dziecka. Znajdziesz tu przepiękne, autorskie audiobajki - wypełnione po brzegi autorską muzyką i piosenkami.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Kasia Hilbrycht:)

 

Jestem szczęśliwą żoną i mamą 5  👧👦👦👼👼. Odkąd pamiętam muzyka mi w duszy gra 🎶 Studiowałam wokalistykę jazzową w Katowicach. Kocham komponować,  uwielbiam sushi, podróże, lubię grać w piłkę nożną, uwielbiam UWIELBIAĆ 🙌 i spotykać się z przyjaciółmi. 

Jak każda Mama - chcę dla swoich dzieci jak najlepszych treści. Niestety w internecie natknęłam się na mnóstwo słuchowisk dla dzieci w których była nieodpowiednio dobrana muzyka (zbyt hałaśliwa, drażniąca, niepokojąca, niepasująca do sceny), treści były albo mało ciekawe, albo mroczne, albo nieadekwatnie dostosowane do wieku dziecka, pojawiały się także brzydkie słowa, które niestety małe dzieci wyłapują w mig! 

PODSUMOWUJĄC - postanowiłam zająć się sprawą na poważnie😆 

Niecałe 2 lata temu założyłam kanał YOUTUBE: Bajkowe Poddasze , który ma już ponad 34 tys. SUBSKRYBENTÓW, a najpopularniejsza audiobajka: "Lenka i zaczarowane domki" ma już ponad MILION wyświetleń❗️

 

Dlaczego PATRONITE?

 

Od ponad roku tworzę autorskie audiobajki dla dzieci na kanale YT BAJKOWE PODDASZE, które są całkowicie ZA DARMO dla wszystkich dzieci.

Chciałam, żeby bajki były ZA DARMO, ponieważ tworzenie audiobajek uważam za swoje POWOŁANIE, wręcz misję i bardzo, ale to bardzo chciałabym, by każde dziecko miało szansę ich posłuchać.

I jak to bywa w każdej branży, żeby coś powstało - trzeba najpierw w to mocno zainwestować. I tak też zrobiłam: profesjonalny mikrofon 🎤, komputery💻💻 , programy muzyczne 🎶, wtyczki, klawiaturę sterującą 🎹, dźwięki do bajek, a także w każdą grafikę 🖼 do bajki. Ostatnio razem z mężem wytłumiliśmy profesjonalnie pomieszczenie i zrobiliśmy takie nasze domowe mini studio. Powstają także kolorowanki do audiobajek, by jeszcze bardziej pobudzić dziecięcą wyobraźnię❤️

Stały dochód przyspieszy produkcję bajek, ponieważ będę mogła się tym zająć zawodowo i rozwijać Bajkowe Poddasze na każdym kroku❗️

❤️ Dziękuję za każdą złotówkę❗️

❤️ KAŻDY MÓJ PATRON otrzyma na wejście kolorowanki z audiobajki ❤️

 

Dlaczego moje audiobajki są wyjątkowe❓

 

Ponieważ są dopracowane pod każdym względem❗️

❋ Zaczynając od treści, która nie tylko ma być ciekawa dla dziecka, ale także ma nieść prawdę, pokazywać właściwe postawy, wybory - by po przesłuchaniu bajki dziecko jak najwięcej mogło się z niej nauczyć. 

❋ Do każdej audiobajki komponuję autorską muzykę i piosenki - co nie ukrywam - jest moim ulubionym momentem w całym etapie tworzenia bajki❤️. Muzyka ma dla mnie ogromne znaczenie, dlatego tak wielką wagę przykładam do niej. Moje wykształcenie  (ukończyłam Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego  w Katowicach na Wydziale : Jazz i Muzyka Estradowa - Wokalistyka jazzowa) - bardzo mi pomaga. Uważam, że muzyką można albo UBOGACIĆ bajkę, albo ją po prostu ZEPSUĆ. 

Każda nuta zagrana i zaśpiewana w moich audiobajkach jest przemyślana i niesie ze sobą ogromny wachlarz emocji.

 

Oto przykłady niektórych piosenek:

Z audiobajki: "Zimowa przygoda ze Świętym Mikołajem"

 

Z audiobajki: " Lenka i zaczarowane domki"

 

 

Zmieniam barwy głosu, bardzo przeżywam opowiadane przeze mnie historie, wczuwam się w każdą postać - tak, by od pierwszych sekund zainteresować małego słuchacza 🥰

❋ W miarę możliwości - staram się zapraszać różne osoby do współpracy, by urozmaicić bajki innymi głosami. 

❋ Na koniec każda bajka przechodzi proces edycji, miksu i masteringu - na szczęście tym - zajmuje się profesjonalnie mój Mąż ❤️

 

KTOŚ mógłby się zastanawiać:  czy audiobajki są aż tak istotne dla rozwoju dziecka? Po co w to tyle inwestować

 

A ja odpowiem tak: Tworzenie audiobajek to moja walka o WYOBRAŹNIĘ TWOJEGO DZIECKA, która jest kluczowa, by w przyszłości dziecko było kreatywne i odnosiło sukcesy.

Zobacz... co się dzieje w dzisiejszym świecie... Nasze dzieci bombardowane są z każdej strony mediami: przejaskrawione obrazy, krzykliwe, przebodźcowane bajki, komórki od najmłodszych lat - to wszystko zabiera naszym dzieciom WYOBRAŹNIĘ, bo dostają do ręki GOTOWCA. Nie muszą się wysilać, ich mózg jest non stop torpedowany... nie ma oddechu... nie ma przestrzeni....

I ja właśnie staram się to zmienić❤️

Dzięki słuchaniu moich audiobajek: Twoje dziecko nauczy się słuchania ze zrozumieniem, cierpliwości, poszerzy zasób słownictwa, rozwinie wyobraźnię, odpręży się, wyciszy, a przy tym dostanie dużą dawkę pięknej muzyki, która uwrażliwi go na piękno i nauczy nowych melodii. 

Czy są jakieś MINUSY słuchania audiobajek?              I właśnie o to chodzi, że NIE MA❤️

Całkowicie bezpieczna rozrywka dla Twojego dziecka❤️

 

✨ Jak słuchać audiobajek?✨

 1. ❋ ZA DARMO: na kanale YT (nie wszystkie audiobajki)
 2. TUTAJ NA PATRONITE: za 14 zł/miesiąc w aplikacji patronite audio: masz DOSTĘP do wszystkich audiobajek
 3. ❋ NA SPOTIFY: za 13,99 zł/miesiąc w aplikacji masz dostęp do wszystkich audiobajek
 4. ❋ SKLEP: możesz kupić dowolną audiobajkę mp3 w sklepie internetowym ⏩ https://bajkowepoddasze.com/

 

✨ Najbardziej korzystnym sposobem jest słuchanie na Patronite i Spotify. Za niewielką kwotę masz DOSTĘP do totalnie wszystkich audiobajek jakie powstaną!✨

❤️ LINKI DO NIEKTÓRYCH DARMOWYCH AUDIOBAJEK ❤️

 

 • Rozwój kreatywności i wyobraźni:

 

 • Rozwój empatii:

 

 

 

 

 

 • Na wyciszenie:
 

 

Chcesz wiedzieć nad czym teraz pracuję?

OBSERWUJ MNIE

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika