Krynickie Studio Baletowe im. Władysława Szlęka

W Patronite od 02.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 780

Liczba Patronów: 1809

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
586 miesięcznie
10 725 łącznie

Zakup kostiumów

2 000 zł

miesięcznie

29%

osiągnięto

1 414 zł

brakuje

Zespołowi obecnie brakuje kostiumów co ogranicza nasz repertuar. Chcielibyśmy zbudować bazę kostiumów do podstawowych układów choreograficznych, które mamy w repertuarze. W zespole jest nas już 51 - jedna sukienka kosztuje od kilkuset do kilku tysięcy złotych - większość jest szyta na miarę, a szycie teatralne jest znacznie bardziej skomplikowane od "zwykłego" (m.in. każdy kostium musi być bardzo trwały i podatny na jak największe przeróbki). Pomóż nam budować własną bazę kostiumów

Funkcjonowanie zespołu

7 000 zł

miesięcznie

8%

osiągnięto

6 414 zł

brakuje

7 000 - tyle miesięcznie chcielibyśmy mieć na funkcjonowanie zespołu. Czy to dużo? To dwie pensje minimalne, ze wszystkimi narzutami.
Mając taką kwotę moglibyśmy zatrudnić naszą Panią choreograf, tak aby mogła zajmować się jedynie naszym zespołem. Ponadto chcielibyśmy zatrudnić asystentkę instruktora. Chociaż teraz radzimy sobie bez niej stanowisko takie jest niezbędne do profesjonalnego treningu. Asystentka pomaga w zajęciach korygując ćwiczące dzieci, tak aby należycie wykonywały polecenia instruktorki. Jest to szczególnie ważne w pracy z najmłodszymi. Poza tym w przypadku niedyspozycji Pani choreograf może ją zastąpić i w ten sposób nie tracimy zajęć. Kwota 80 000 zł pozwoli zabezpieczyć funkcjonowanie zespołu w przyszłym roku szkolnym.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sylwia Kałuzińska
Sylwia Kałuzińska
Próg: 3 zł
Marcin Król
Marcin Król
Próg: 80 zł
Karol Smulski
Karol Smulski
Próg: 3 zł
Marek Miczulski
Marek Miczulski
Próg: 500 zł
Anonimowy patron
Próg: 3 zł
Anonimowy patron
Próg: 80 zł