Basiolandia

W Patronite od 22.11.2017

WIECEJ PROJEKTOW

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Jesli nadejdzie taki moment , iz moja wsparcie miesieczne od Was bedzie wynosilo 1000 zl miesiecznie , to bede ogromnie wdzieczna , bo to da mi czas , na realizowanie moich fotograficznych projektow , czyli tego co mam w glowie, a bardziej w sercu =)
Bede sie mogla tym z Wami dzielic na moim blogu , ktorego wtedy mam nadzieje , bede miala czas prowadzic.

JESZCZE WIECEJ PROJEKTOW I DOBRA DLA INNYCH

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Po osiagnieciu takiego pieknego wyniku , comiesiecznego wsparcia , bede mogla jeszcze wieksza ilosc czasu przeznaczyc na realizacje moich szalonych pomyslow , ponadto chcialabym zrobic cos dla innych , dla Was =)
Zrobie kurs online - tematyle wybierzemy wspolnie na grupie na FB =)
Dwa razy do roku , chce sie z Wami spotykac na zywo , moze na jakims zlocie , aby podziekowac osobiscie i pokazac Wam moje postepy , abyscie mogli byc ze mnie dumnie =)

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Moim marzeniem od zawsze jest zaprezentowanie moich zdjec w wyjatkowy sposob. Bardzo starannie wyselekcjonowane , wydrukowane w najwyzszej jakosci , zaprezentowane w wyjatkowej oprawie i miejscu ... Jeszcze nie wiem , gdzie to dokladnie bedzie , ale jedno wiem napewno , bedzie tam pieknie ... W pelnym ciepla , klimatycznym miejscu , przy dzwiekach pieknej muzyki , cudowni Ludzie , beda cieszyc oczy i dusze, kawalkiem mnie w moich zdjeciach =) Jesli chcesz byc czescia tego wielkiego marzenia to, bedzie mi bardzo milo =)

Marzenia sa po to , aby je spelniac i tymi slowani kieruje sie w zyciu ... i wiem , ze to marzenie tez spelnie , ale dzieki Tobie moge to zrobic szybciej <3

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)