Avatar użytkownika

Bassdriver

12
patronów
190 
miesięcznie
7 030 
łącznie
12
patronów
190 zł 7 030 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Piątal to może niedużo dla Ciebie, ale dla mnie znaczy ogromnie wiele. Dlatego co miesiąc zrobię Q&A specjalnie dla Ciebie i wszystkich, którzy zadeklarowali taką wpłatę. Pytajcie a będzie Wam odpowiedziane! Oczywiście jeśli znam odpowiedź na dane pytanie. A jak nie znam to też powiem. Ponadto zapraszam do mojej grupy, gdzie w doborowym towarzystwie możesz podyskutować o gratach i zadać dowolne pytania.
10 zł miesięcznie
Dycha to poważny temat, To już jest papier. Z królem. No, z księciem, za to jakim! Za dychę można już zrobić malutkie zakupy, a Ty postanowiłeś (lub postanowiłaś) przekazać ją mi! I za to strasznie Ci dziękuję. Tak jak Mieszko I jest istotny dla naszej historii, takie Twoje wsparcie ma znaczenie dla mnie. Poza wspomnianym już Q&A, będziesz mógł decydować razem z innymi patronami deklarującymi tę wpłatę o tematyce co miesięcznego artykułu na blogu dla patronów. Ponadto zapraszam do mojej grupy, gdzie w doborowym towarzystwie możesz podyskutować o gratach i zadać dowolne pytania.
20 zł miesięcznie
Chrobry jest dobry! Dlatego chciałbym Ciebie i wszystkich patronów deklarujących taką wpłatę wyróżnić comiesięcznym (w miarę możliwości nas wszystkich) spotkaniem dyskusyjnym albo fotospotem (do ustalenia), na którym będziemy sobie mogli pogadać. Póki co mogę zaproponować jedynie Warszawę i okolice, ale w przyszłości kto wie - może uda się też wypuścić w dalsze rejony kraju :-)Poza tym, będę przygotowywał dla Ciebie i innych patronów Q&A, pytał Ciebie o tematykę artykułu i zapraszał do dyskusji na naszej graciarskiej grupie. Dodatkowo każdy patron, który zadeklaruje taką wpłatę, zostanie wyróżniony rysunkiem basu lub grata, wedle wyboru (gdyż tylko to umiem rysować), który wyślę na wskazany adres :-)

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Bassdriver w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jeżdżę gratami, gram na basie. Przymierzam bas do gratobagażników. Testuję graty i orzekam, jakie basy pasowałby do ich bagażników. Ogrywam basiwa i stwierdzam, do jakiego bagażnika warto je wrzucić. Niegdyś Basista Za Kierownicą, teraz Bassdriver. Bo tak krócej :-)

Dzień dobry.

Jestem Bassdriver, dawniej Basista Za Kierownicą. Jeżdżę gratami, plumkam na basie a wszystko to składa się na mą twórczość blogerską i youtube'ową. Zastanawiasz się czy grat, którego chcesz kupić, przestawi Ci trzewia na studzience kanalizacyjnej, czy może resoruje tak, że nie poczujesz w nim przejazdu przez torowisko? Chcesz wiedzieć czy bas w usztywnianym pokrowcu wejdzie do jego bagażnika? A może nie masz jak przetestować basu, który sobie upatrzyłeś? Zajrzyj na moją stronę i kanał YT - istnieje szansa, że już go testowałem. A jeżeli to nie do końca Cię interesuje, zawsze możesz wejść na moją stronę pooglądać zdjęcia gratów lub przeczytać relację z graciarskiego rajdu. Gdyż albowiem czemu nie.

Zapraszam!

Cele Autora

Więcej testów!
  • 500 zł miesięcznie
  • 310 zł brakuje
38%
W miesiącu testuję zwykle kilka gratów, które myję i tankuję w podziękowaniu dla właścicieli. Taka miesięczna kwota pomoże mi nagrywać filmy o ciekawych samochodach oraz czasem dojeżdżać w bardziej odległe miejsca żeby nagrać jakiś ciekawy pojazd.
Jeszcze lepsze testy!
  • 750 zł miesięcznie
  • 560 zł brakuje
25%
Moje materiały publikuję na blogu, Facebooku, Youtubie i Instagramie. Dodatkowe 250 zł miesięcznie ponad niższy próg pozwoli mi sukcesywnie uzupełniać i modernizować sprzęt, którym nagrywam i obrabiam filmy oraz artykuły. Dzięki temu moje materiały będą jeszcze lepszej jakości!
Jeszcze więcej jeszcze lepszych testów!
  • 1 500 zł miesięcznie
  • 1 310 zł brakuje
12%
Dodatkowe 750 zł w ciągu miesiąca powyżej poprzedniego progu pozwoli mi wygospodarować więcej czasu na tworzenie treści i umożliwi szybszy zakup dobrego sprzętu nagrywającego, dzięki czemu moi widzowie (czyli Wy!) będą mogli obejrzeć i przeczytać więcej materiałów dotyczących samochodów, basów i graciarskich imprez. W skrócie - coraz więcej wysokogatunkowego kontentu!

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Bassdriver już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Artur Chmielecki
Artur Chmielecki
10 zł
Szymon Jakubiak
Szymon Jakubiak
20 zł
Ilona Marianna
Ilona Marianna
20 zł
Jakub Anderwald
Jakub Anderwald
10 zł
Adam Rybicki
Adam Rybicki
20 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.