W Patronite od 03.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1205

Liczba Patronów: 846

Zostań Patronem
14 patronów
195 miesięcznie
1 340 łącznie
Jeżdżę gratami, gram na basie. Przymierzam bas do gratobagażników. Testuję graty i orzekam, jakie basy pasowałby do ich bagażników. Ogrywam basiwa i stwierdzam, do jakiego bagażnika warto je wrzucić. Niegdyś Basista Za Kierownicą, teraz Bassdriver. Bo tak krócej :-)

O Autorze

Dzień dobry.

Jestem Bassdriver, dawniej Basista Za Kierownicą. Jeżdżę gratami, plumkam na basie a wszystko to składa się na mą twórczość blogerską i youtube'ową. Zastanawiasz się czy grat, którego chcesz kupić, przestawi Ci trzewia na studzience kanalizacyjnej, czy może resoruje tak, że nie poczujesz w nim przejazdu przez torowisko? Chcesz wiedzieć czy bas w usztywnianym pokrowcu wejdzie do jego bagażnika? A może nie masz jak przetestować basu, który sobie upatrzyłeś? Zajrzyj na moją stronę i kanał YT - istnieje szansa, że już go testowałem. A jeżeli to nie do końca Cię interesuje, zawsze możesz wejść na moją stronę pooglądać zdjęcia gratów lub przeczytać relację z graciarskiego rajdu. Gdyż albowiem czemu nie.

Zapraszam!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adrian Byrdziak
Adrian Byrdziak
Próg: 10 zł
Dorota Nowaczewska
Dorota Nowaczewska
Próg: 20 zł
Patryk Damian Lewandowski
Patryk Damian Lewandowski
Próg: 10 zł
Artur Chmielecki
Artur Chmielecki
Próg: 10 zł
Szymon Jakubiak
Szymon Jakubiak
Próg: 20 zł
Stanisław Jaxa-Małachowski
Stanisław Jaxa-Małachowski
Próg: 20 zł