Bartosz Bazok Zelek

W Patronite od 12.03.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 45

Liczba Patronów: 38

Zostań Patronem
444 patronów
9 330 miesięcznie

Wolny i niepodległy Bazok

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jak doskonale wiecie moja działalność (z której żyje) polega na prywatnym nauczaniu innych gry na gitarze, pełnienia zawodu muzyka oraz tworzenia materiałów sponsorowanych dla dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego na platformie YouTube.

Z bycia muzykiem nigdy nie zrezygnuję, uczyć uwielbiam - ale moją największą pasją jest popularyzacja gry na gitarze i udostępnianie wiedzy, która przez długi czas była dla wielu tajemna ;)

Otrzymując 1500zł miesięcznie będę w stanie częściowo zrezygnować ze zleceń sponsorowanych, na które poświęcam bardzo dużo pracy i czasu i skupić się na edukacyjnym contencie. Kwota 1500 pozwoli pokryć koszty utrzymania firmy (ZUS, Internety, Księgowość, Licencje Oprogramowania) i skupić się bardziej na tworzeniu inspirujących filmów – o motywacji, gitarowym lifestyle i tego jak być lepszym muzykiem – również amatorem!
Nie ukrywam, że jeśli znajdą się naprawdę fajne deale – będę z nich korzystał, ale nigdy kosztem regularności materiałów dla Was!

Bazok na swoim

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

"Bazok na swoim" to cel, który pozwoli mi bez problemu utrzymać się z jutubowej działalności i ograniczyć niedoczas i brak snu.

Osiągając ten pułap będę w stanie poświęcać się inspirującym projektom – również wyjazdowym i nagrywać filmy o zdecydowanie ciekawszej tematyce niż twarde lekcje gry na gitarze.

Rozwój

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Gitarowo daje Wam wszystko co mam i nie oszczędzam się w tej kwestii. Codziennie staram się nadążać za pytaniami i potrzebami Patronów. Przy okazji nie stoję tylko działam w różnych projektach muzycznych, rozwijam swoje umiejętności i cisnę gitarowo-muzycznie na ile jestem w stanie.

Kwota 5000zł pozwoli rozwijać się sprzętowo i w przyszłości może nawet będę w stanie zatrudnić kogoś do pomocy.

Rozwój nigdy się nie kończy, a dzięki Wam mogę ciągle iść do przodu!


Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adrian Czerwiński
Adrian Czerwiński
Próg: 10 zł
Ziemniaq
Ziemniaq
Próg: 50 zł
Wojciech Leśniewski
Wojciech Leśniewski
Próg: 10 zł
Włodek Dusiński
Włodek Dusiński
Próg: 20 zł
Bartłomiej Nowicki
Bartłomiej Nowicki
Próg: 20 zł
Mazal
Mazal
Próg: 10 zł