Bartosz Bazok Zelek

W Patronite od 12.03.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 49

Liczba Patronów: 44

Zostań Patronem
Kup na prezent
427 patronów
9 010 miesięcznie
307 728 łącznie

Producent Bazok

10 000 zł

miesięcznie

90%

osiągnięto

990 zł

brakuje

Osiągając ten niewyobrażalny pułap 10 tysięcy miesięcznie - będę w stanie dorywczo zatrudnić ludzi do pomocy i realizować bardziej skomplikowane produkcje filmowe. Sam zawsze wyciskam ostatnie soki z każdej doby i jestem dla siebie sterem żeglarzem i okrętem, ale wiele pomysłów, które chciałbym zrealizować po prostu mnie przerasta. Często brakuje czasu, odpowiedniego sprzętu, czy wiedzy jak coś poprawnie zrealizować. Czasami zwyczajnie pomocnej ręki, która mogłaby przez chwilę potrzymać kamerę i pokazać całą sytuację z innej perspektywy.

Po osiągnięciu kwoty wsparcia 10 000 obiecuję wprowadzić serie wyjazdowe i wywiady z ciekawymi ludźmi w ciekawych miejscach. Dodatkowo spotkania z Patronami w całej Polsce + dodatkowy odcinek co tydzień (łącznie 3)

Daily Bazok

15 000 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

5 990 zł

brakuje

15 000 to kwota kosmiczna, ale w pełni wystarczająca, żeby rzucić wszystkim i zająć się codziennym dostarczaniem treści muzyczno-gitarowych . Oczywiście sam tego tematu nie udźwignę na wystarczająco wysokim poziomie, a pomysłów na nowe serie mam sporo - w tym bardziej dziennikarskich, newsowych, czy talkshow. Wasze wpłaty pozwolą na stałe wynająć ludzi do pomocy, którzy odbiorą z moich barków najbardziej czasochłonne czynności takie jak management i montaż filmów.

Jeżeli kiedykolwiek dobijecie do tej kwoty obiecuję codziennie materiały + nowe serie, które jeszcze nie pojawiły się na kanale. Gdy będziecie zbliżać się do tego progu - opowiem o tym szerzej.

Wolny I Niepodległy Bazok 2

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jak doskonale wiecie moja działalność (z której żyje) polega na prywatnym nauczaniu innych gry na gitarze, pełnienia zawodu muzyka oraz tworzenia materiałów sponsorowanych dla dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego na platformie YouTube.

Z bycia muzykiem nigdy nie zrezygnuję, uczyć uwielbiam - ale moją największą pasją jest popularyzacja gry na gitarze i udostępnianie wiedzy, która przez długi czas była dla wielu tajemna ;)

Otrzymując tak dużą kwotę miesięcznie będę w stanie częściowo zrezygnować ze zleceń sponsorowanych, na które poświęcam bardzo dużo pracy i czasu i skupić się na edukacyjnym contencie. Kwota 3000zł pozwoli pokryć koszty utrzymania firmy (ZUS, Internety, Księgowość, Licencje Oprogramowania) i skupić się bardziej na tworzeniu inspirujących filmów – o motywacji, gitarowym lifestyle i tego jak być lepszym muzykiem – również amatorem!

Bazok Na Swoim 2

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Osiągając ten pułap będę w stanie całkowicie poświęcić się kanałowi i wrzucać 2 montowane i dopracowane filmy w tygodniu.

Za kwotę 5000zł nie tylko spokojnie się utrzymam, ale także całkowicie zrezygnuję ze współprac, które są neutralne/niekorzystne dla mojego kanału. Mam dość robienia filmów, które nic nie wnoszą, albo pojawiają się w innych miejscach w internecie. Chcę tworzyć tylko dla Was!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
DawnKai
DawnKai
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Marcin Krzywicki
Marcin Krzywicki
Próg: 10 zł
Dominik Baryłowicz
Dominik Baryłowicz
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
래후
래후
Próg: 10 zł