Bartosz Bazok Zelek

W Patronite od 12.03.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 42

liczba Patronów: 34

317 patronów

Wolny i niepodległy Bazok

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jak doskonale wiecie moja działalność (z której żyje) polega na prywatnym nauczaniu innych gry na gitarze, pełnienia zawodu muzyka oraz tworzenia materiałów sponsorowanych dla dystrybutorów i producentów sprzętu muzycznego na platformie YouTube.

Z bycia muzykiem nigdy nie zrezygnuję, uczyć uwielbiam - ale moją największą pasją jest popularyzacja gry na gitarze i udostępnianie wiedzy, która przez długi czas była dla wielu tajemna ;)

Otrzymując 1500zł miesięcznie będę w stanie zrezygnować ze zleceń sponsorowanych, na które poświęcam bardzo dużo pracy i czasu i skupić się na edukacyjnym contencie. Kwota 1500 pozwoli pokryć koszty utrzymania firmy (ZUS, Internety, Księgowość, Licencje Oprogramowania) i skupić się bardziej na tworzeniu inspirujących filmów – o motywacji, gitarowym lifestyle i tego jak być lepszym muzykiem – również amatorem!
Nie ukrywam, że jeśli znajdą się naprawdę fajne deale – będę z nich korzystał, ale nigdy kosztem regularności materiałów dla Was!

Bazok na swoim

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

"Bazok na swoim" to cel, który pozwoli mi bez problemu utrzymać się z jutubowej działalności i ograniczyć niedoczas i brak snu.

Osiągając ten pułap będę w stanie poświęcać się inspirującym projektom – również wyjazdowym i nagrywać filmy o zdecydowanie ciekawszej tematyce niż twarde lekcje gry na gitarze.

Pomysły na serie kiełkują mi w głowie, jednym z nich jest np.
Psychika Dzika – seria o tym jak motywować się do ćwiczeń i nie przestawać (wywiady ze znanymi muzykami oraz z innymi ludźmi, którzy trwają w pasji i się nie poddają).

Innym pomysłem jest seria z muzykami grającymi na instrumentach znacznie odbiegających od gitary (saksofoniści, pianiści, perkusiści itd.), aby oni też mogli przedstawić swój punkt widzenia na temat muzyki i ćwiczeń :)

Oprócz ciekawszego contentu gwarantuję regularne 4 materiały w miesiącu (do ustalenia z Patronami!).

Kuchcik Bazok

5 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Gitarowo daje Wam wszystko co mam i nie oszczędzam się w tej kwestii. Codziennie staram się nadążać za pytaniami i potrzebami Patronów. Przy okazji nie stoję tylko działam w różnych projektach muzycznych, rozwijam swoje umiejętności i cisnę gitarowo-muzycznie na ile jestem w stanie.

Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że niektórzy oglądają mnie tylko przez moje zamiłowanie do kuchni.


Mam bogate doświadczenie w robieniu wykwintnego jedzenia, choć jak doskonale wiecie specjalizuje się w śniadaniach i obiadach.
Ten cel pozwoli mi zrealizować moją pasję dzielenia się arkanami kulinariów z Patronami.

Po jego osiągnięciu - raz w miesiącu pojawi się Gotuj z Bazokiem
Tylko dla Patronów, nikt inny nie będzie miał prawa tego oglądać...

Zostań Patronem