W Patronite od 20.06.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1883

Liczba Patronów: 2923

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
110 miesięcznie
898 łącznie

Wydanie "KRYMINAŁ WIERSZEM PISANY"

5 000 zł

-63%

osiągnięto

8 102 zł

brakuje

Powstaje nowy tomik poezji jako kryminał pisany wierszem. Jest to ciąg historii opartej na wydarzeniach, losach bohatera kryminalisty-mordercy, który po dokonaniu ostatniej krwawej zbrodni zostaje zabrany przez Anioła Śmierci do Przedsionka Piekła. Tam morderca trafia jako upadły do Bezpieki w Krainie Głębian i wykonuje prace, zadania, polecenia Nergala - szefa Bezpieki w/w krainie. Spotyka go szereg przygód i wiele interesujących sytuacji, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Kryminał jest pisany wierszem i jest ciągiem zdarzeń bohatera. Jest historią człowieka, którego po śmierci czeka "wyrównanie rachunków". W trakcie redagowania nowych historii opieram się na szeregu materiałach zaczerpniętych z historii tortur,czy morderstw średniowiecza i pozostałych późniejszych epok oraz na religoznastwie.
Książka jest w trakcie redagowania. Kolejne fragmenty są publikowane na fanpage "Przystań poetycka", na tej stronie Patronite oraz na moim blogu "Sztuka oczami śliwki".

Wydanie książki pt. "Pamiętnik mojego dziadka"

5 000 zł

-63%

osiągnięto

8 102 zł

brakuje

Moje marzenie z dziecięcych lat :) Od małego chciałam zredagować i wydać książkę, którą napisał mój dziadek - żołnierz AK, partyzant i Żołnierz Wyklęty. Pamiętnik, który pisał mój dziadek jeszcze na maszynie ma blisko 500 stron i zawiera jego wspomnienia jeszcze z czasów przedwojennych, podczas szalejącej wojny i po dołączeniu Polski do bloku państw wschodnich. Książka powstaje z dnia na dzień ujawnia tajemnice świata przedwojennego, prostych ludzi. Fragemnty z książki były publikowane w piśmie literacko-artystycznym BEZKRES. Ponadto zostanie zapreentowana na spotkaniu w Domu Kultury Sędziszowa Maopolskiego podczas spotkania autorskiego - poetykiego w paździeniku 2020roku. Książka zostanie wzbogacona zdjęciami zrealnych miejsc , w których odbywa się akcja fabuły, oparta na faktach.

Wydanie tomiku "Derilium"

5 000 zł

-63%

osiągnięto

8 102 zł

brakuje

Planuję wydanie kolejnego nowego tomiku pt: "Delirium". Systematycznie kolejne wiersze pojawiają się na fanpage Przystań poetycka jak i blogu http://sztukaoczamisliwki.pl. Temat obejmuje szerokie spektrum życia człowieka. Zapraszam

Wydanie tomiku "Fale dźwięku"

4 500 zł

-69%

osiągnięto

7 602 zł

brakuje

Wydanie tomiku wraz z własnoręczną grafiką z poezją o człowieku i jego emocjach z dnia codziennego jak fala sinusoidalna niosąca wzloty oraz upadki. Ludzie emocje burz, nawałnic, wzniesionych gór, sukcesów, szczęścia i miłości oraz nierozerwalnych odczuć żalu, nienawiści, smutku, rozstań i cierpień. Tematyka wierszy dotyka naszego życia na ziemi i związanych z tym rozterek emocjonalnych.
Wiersze jak pozostała poezja są prezentowane na spotkaniach i wieczorach poetyckich i autorskich.

Wydanie tomiku "Krysztalowa łza"

4 000 zł

-78%

osiągnięto

7 102 zł

brakuje

Tomik "Kryształowa łza" - w trakcie readagowania, nieopublikowany. Zawiera poezję emocjonalną związaną z przeżyciem chwili tych dobrych jak i zły. Powiązany z tematem sytuacji w kraju a także odczuć, emojonalnych stanów związanych z sytuacją epidemiologiczną. Nowe warunki życia, odmienne sposoby funkcjonwania zmieniają naszą codzienność. Kolejne wiersz udostępniane są tak z pozostaych tomików udostępniane na moim blogu https://sztukaoczamisliwki.pl, fanpage Przystań poetycka. Zapraszam do czytania. Tomik został ukończony z sukcesem. Uzyskał wyróżnienie konkursie Wydawnictwa Poligraf. Czeka na ukazanie się światu :)
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dariusz Styczeń
Dariusz Styczeń
Próg: 110 zł
Anonimowy patron
Próg: 32 zł