Bezkres - pismo literackie

W Patronite od 03.04.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
50 zł łącznie
BEZKRESjest pismem literacko-artystycznym. Drukujemy współczesnych nieznanych autorów, w tym liczne tłumaczenia z różnych języków. Znajdziesz tutaj poezję, prozę, dramaty, publicystykę. Wydanie drukowane oferuje unikalną wkładkę literacką: plakat oraz arkusz literacki.

O Autorze

Jestem poetą. Piszę wiersze. Chcę pisać wiersze. Wydałem trzy książki we współpracy z wydawnictwem Miniatura. Chciałbym wydać kolejne.  Pisze od lat. Od ponad 20 lat. Podporządkowałem moje życie twórczości.  Poezja jest mnie najważniejsza. Staram się nieustannie w niej rozwijać. Nieustannie tworzyć. Nigdy nie było łatwo być poetą. Także współcześnie. Ale nie poddaję się. 

BEZ{KRES}

"Bezkres" to pismo literacko-artystyczne. Aby móc je wydawać, założyłem Wydawnictwo "Dobrota". Wraz z grupą przyjaciół-zapaleńców chcemy tworzyć pismo literackie dostępne dla każdego w dwóch postaciach: e-wydania oraz wersji drukowanej ubogaconej wkładką poetycką.

Prowadzenie miesięcznika nie jest proste. Pisma literackie znikają i zamykają swe redakcje. My podejmujemy wyzwanie. Aby przetrwać — trzeba dostosować się do wymogów prawa. Profil ten powstał, abyście mogli wspierać naszą inicjatywę.

Pierwszy nasz problem to niski nakład wydania papierowego. Mały nakład to drogi egzemplarz. Pismo nie ma szans na siebie zarobić — byłoby za drogie. Tym bardziej że trzeba płacić obowiązkowy ZUS. Jeśli wesprzecie nas swoimi darowiznami — rozwiąże się ten problem i skupimy się na wydawaniu kolejnych numerów pisma.

Jeśli okaże się, że wsparcie przerośnie nasze oczekiwania — część zebranych co miesiąc pieniędzy przeznaczymy na darmowe egzemplarze, które roześlemy po różnych bibliotekach. Kto wie — może kiedyś pozwolicie nam pójść krok dalej i dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli obniżyć koszt pojedynczego egzemplarza zamawiając dużo wyższe nakłady i potem - zapewne też z waszą pomocą powoli będziemy je rozprowadzać.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!