Bieszczady.Land

W Patronite od 17.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1245

Liczba Patronów: 940

Zostań Patronem
12 patronów
184 miesięcznie
1 253 łącznie
Na łamach Bieszczady.Land opisujemy Bieszczady, jakich nie znasz. Portal jest poradnikiem odkrywającym zakamarki tego regionu, który daje recepty na niezapomniany czas w Bieszczadach. Naszą misją jest krzewienie wiedzy na temat tego zakątka Polski i edukacja na temat przyrody, kultury oraz historii.

O Autorze

Naszą misją jest edukacja na temat tego najpiękniejszego i najdzikszego regionu Polski.

Dzięki wiedzy, jaką dostarczamy naszym czytelnikom, chcemy chronić niezwykłą karpacką przyrodę i edukować na temat kultury tego regionu, mówić o trudnej historii Bieszczad, promować lokalnych artystów i rzemieślników wraz z ich dokonaniami.

Twoje wsparcie pomoże nam rozwijać redakcję, publikować więcej materiałów, rozwijać nowe formaty, które jeszcze lepiej będą opowiadały o Bieszczadach i pokazywały magię tych gór.

Portal internetowy Bieszczady.Land to też sprawdzone źródło wiedzy dla miłośników gór z całej Polski:

 • Podpowiedzi, gdzie można zacząć swoją przygodę z Bieszczadami.

 • Opisy sposobów na aktywny wypoczynek w Bieszczadach – dla dziecka, dorosłego, seniora.

 • Informacje, co oferują turystom Bieszczady o różnych porach roku. Kiedy zorganizować wypoczynek w przypadku różnych oczekiwań co do jego formy.

 • Najważniejsze wydarzenia związane z regionem – wszystko, co może mieć wpływ na turystów i organizację czasu w Bieszczadach.

 • Informacje kulturalne na temat Bieszczad: koncerty, artyści, wystawy, ważne wydarzenia związane z kulturą i sztuką Bieszczad.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Marcin Miłkowski
Marcin Miłkowski
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 15 zł
Piotr Włodarek
Piotr Włodarek
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Agata Biernacka
Agata Biernacka
Próg: 39 zł