Black Hat Ultra

W Patronite od 11.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 132

Liczba Patronów: 94

Zostań Patronem
Kup na prezent
206 patronów
Prowadzę podcast Black Hat Ultra i vlogi na YT. Rozmawiam ze sportowcami i podróżnikami o pasji, ambicji, przezwyciężaniu słabości. Do rozmów zapraszam również ekspertów z zakresu diety, treningu sportowego i psychologii sportu.

O Autorze

Witajcie na stronie podcastu BLACK HAT ULTRA. 

Jest to podcast, w którym spotykam się z niezwykłymi osobami obdażonyc cechami ULTRA. 

ULTRA to - pasja, ambicja, sportowe wyzwania, życie poza strefą komfortu, poświęcenie się idei.

Jeśli tu trafiliście to znacie mój podcast i wiecie czym dla Was jest każdy odcinek i jak bardzo lubicie spędzać intymny czas z moimi gośćmi. 

Projekt rozrósł się bardziej niż zakładałem. Wasze niesamowite reakcje i wsparcie jakie mi dajecie udzieliło się również mnie. Moim celem jest wypuszczanie teraz co tygodniowych odcinków. Nie zawsze mi się to udaje, ale staram się.

Każdy odcinek to podróże po Polsce, spotkania, potem montaż, przygotowywanie grafik i promocji. Praca nad traskrypcjami i obecnością w social mediach. To wszystko pochłania ogromne ilości czasu i energii. Nie wszystko potrafię zrobić sam, czasem zatrudniam osoby do pomocy.

Prowadzi mnie pasja i jak każda pasja potrzebuje wsparcia. Liczę na Was!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Arkadiusz Tomasz Wu
Arkadiusz Tomasz Wu
Próg: 5 zł
Łukasz Buhl
Łukasz Buhl
Próg: 5 zł
Anonimowy patron
Próg: 17 zł
Adrian Litkowicz
Adrian Litkowicz
Próg: 5 zł
Kinga Kopańska
Kinga Kopańska
Próg: 17 zł
Filip Ślęczek
Filip Ślęczek
Próg: 5 zł