Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

225 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
677
miesięczne wsparcie
564
liczba patronów

  Bohan to wielowymiarowy projekt edukacyjny skupiający się na nauczaniu języka chińskiego i budowaniu polsko-chińskiego pomostu kulturowego. Wspierając nas, pomagasz w: - tworzeniu największego polsko-chińskiego słownika - tworzeniu animowanych lekcji chińskiego - wydawaniu tradycyjnych słowników papierowych oraz podręczników

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
Słownik HSK
Bardzo potrzebny słownik dedykowany osobom uczącym się języka chińskiego i planujących przystąpić do jedynego oficjalnego egzaminu z tego języka - HSK. Od jakiegoś czasu pracujemy nad treścią, ale aby wydać słownik, oprócz chęci, potrzebne są też środki finansowe.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 795 zł
Chiński na przetrwanie - wyjazd biznesowy do Chin
Tworzenie lekcji języka chińskiego jest niezykle czasochłonne. Robimy to po godzinach i w weekendy, bo to nasza pasja. Stawiamy sobie coraz ambitniejsze cele, ale aby im sprostać potrzebne jest nowoczesne oprogramowanie, sprzęt (kamery, oświetlenie, dźwięk), serwer i pewnie można by tak jeszcze wymieniać. Osiągnięcie tego celu pozwoli na płynne i zgodne z założonym harmonogramem publikowanie kolejnych odcinków i serii na naszym kanale YouTube!

O Autorze

Bohan to wielowymiarowy projekt edukacyjny skupiający się na nauczaniu języka chińskiego i budowaniu polsko-chińskiego pomostu kulturowego. Projekt Bohan powstał w lutym 2010 roku i nieprzerwanie rozwija się przy zaangażowaniu pasjonatów pochodzących zarówno z Polski, jak i z Chin. Bohan to przede wszystkim największy i najszybciej rozwijający się chińsko-polski i polsko-chiński słownik online przeznaczony dla osób uczących się, uczących innych oraz pracujących z językami polskim i chińskim.  

 

Głównym założeniem Bohan jest promowanie języka chińskiego i pomoc w jego przyswajaniu. Dlatego też wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom własnym nakładem wydajemy książki! Wydane do tej pory pozycje obejmują m.in. Słownik chińsko-śląski Marka Jachymskiego, Zabawy z chińskim smokiem Anny Masnej, Wenjuan Xi i Dylana Guerrero oraz Chińsko-polski i polsko chiński słownik biznesowy Marleny Achinger i Antoniego Radziwiłła. W przygotowaniu są również kolejne pozycje słownikowe i pomoce edukacyjne, m.in. Słownik górniczy, Słownik HSK oraz gra planszowa!

 

Słownik Bohan stale rośnie dzięki zaangażowaniu sporej grupy studentów z kilkunastu(!) uniwersytetów w całej Polsce z kierunków sinologicznych i kulturoznawczych.

 

W kwietniu 2015 roku powstał najnowszy projekt Bohan.tv, który skupia się na nauczaniu języka chińskiego poprzez praktyczne poznawanie Chin i kultury chińskiej. Kanał edukacyjny online (na YouTube) cieszy się olbrzymią popularnością i rosnącą liczbą widzów. Treść prezentowanych filmów obejmuje m.in. dokładne objaśnienie części gramatycznych języka chińskiego z wykorzystaniem licznych przykładów, przedstawienie wybranych zabytków i ciekawych miejsc w całych Chinach, jak również aktywny udział w chińskich wydarzeniach kulturalnych i świętach narodowych. Wszystkie filmy opatrzone są napisami, które pomagają w przyswojeniu nowego słownictwa i utrwaleniu ciekawostek związanych z danym tematem. 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Twoje wsparcie jest fantastyczne! Bardzo Ci dziękujemy za okazany gest oraz życzlliwość! W zamian za Twoją pomoc w tworzeniu Projektu Bohan, chcemy Cię wynagrodzić skromnym upominkiem w postaci pocztówki z Chin.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Niezmiernie nam miło, że wspierasz nas w tym progu! To dla nas ogromny zaszczyt, że tworzymy projekt, który Ci się podoba. Serdecznie dziękujemy! W zamian za Twoją pomoc w tworzeniu Projektu Bohan, chcemy Cię wynagrodzić skromnym upominkiem w postaci kartki z Chin oraz umieszczeniem Twojego nicku lub imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy, że nas doceniasz! Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Twoim oczekiwaniom w nadchodzących filmach i wydawnictwach! W zamian za Twoją pomoc w tworzeniu Projektu Bohan, chcemy Cię wynagrodzić skromnym upominkiem w postaci kartki z Chin oraz umieszczeniem Twojego nicku lub imienia i nazwiska w napisach końcowych 2 filmów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Pięknie dziękujemy za Twoją szczodrość! To nas wręcz onieśmiela. Dzięki Twojemu wsparciu Projekt Bohan będzie jeszcze lepszy. W zamian za Twoją pomoc w tworzeniu Projektu Bohan, chcemy Cię wynagrodzić skromnym upominkiem w postaci kartki z Chin, umieszczeniem Twojego nicku lub imienia i nazwiska w napisach końcowych 3 filmów oraz do wyboru jedną z książek wydanych naszym wspólnym wysiłkiem!
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś prawdziwym meecnasem! To wspaniałe uczucie wiedzieć, że są osoby, które tak nam ufają i tak nas wspierają! Dziękujemy! W zamian za Twoją pomoc w tworzeniu Projektu Bohan, chcemy Cię wynagrodzić skromnym upominkiem w postaci kartki z Chin, umieszczeniem Twojego nicku lub imienia i nazwiska w napisach końcowych 4 filmów, do wyboru jedną z książek wydanych naszym wspólnym wysiłkiem oraz... 1-godzinną lekcją języka chińskiego przez Skype z nativem!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni