Język Francuski dla Polaków - bonjourdefrance.pl

W Patronite od 20.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1188

Liczba Patronów: 1161

Zostań Patronem
Kup na prezent
12 patronów
340 miesięcznie
4 046 łącznie
Język Francuski dla Polaków to całkowicie darmowy portal do nauki języka francuskiego, ogarnięcia gramatyki języka francuskiego oraz poznawania kultury francuskiej.

O Autorze

BONJOUR! DZIEŃ DOBRY! 

Kim jesteśmy?

Portal Francuski dla Polaków Bonjour de France.pl powstał w roku 2002 w odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców. 

Strona Bonjourdefrance.pl jest polskim portalem edukacyjnym dedykowanym nauce języka francuskiego. Strona oferuje darmowe lekcje języka francuskiego dla osób na różnych poziomach zaawansowania, od początkujących do biegłych.

Na stronie znajdują się różne materiały do nauki, w tym lekcje gramatyki, słownictwa oraz popularne francuskie czasowniki. Portal jest nastawiony na całkowicie darmową edukację, z myślą o młodych ludziach, którzy mogą nie mieć środków na płatne kursy.

Strona oferuje również przygotowanie do matury z języka francuskiego, a także pomoc dla osób planujących wyjazd do Francji. Dodatkowo, na stronie można znaleźć informacje o francuskiej kulturze i społeczeństwie.

Strona jest interaktywna i zachęca do dołączenia do społeczności uczącej się języka francuskiego. Użytkownicy mogą się zarejestrować, aby otrzymywać bezpłatne materiały do nauki języka francuskiego.

Najlepsze miejsce do nauki języka francuskiego na każdym poziomie! 

Ucz się francuskiego z nami! Bonjour de France.pl to wspaniały kącik do nauki dla tych, którzy szukają samouczków francuskiego online, bezpłatnych lekcji francuskiego lub zasobów, aby ćwiczyć swoje umiejętności językowe.

Nasza strona internetowa jest otwarta dla wszystkich fanów języka francuskiego. Znajdziesz tutaj lekcje zarówno dla początkujących (A1, A2) jak i średnio zaawansowanych (B1, B2): gramatyka, słownictwo i popularne francuskie czasowniki. Aby w pełni wykorzystać swoją naukę, po lekcjach znajdziesz ćwiczenia praktyczne.

Wykonuj interaktywne ćwiczenia!


Nasz blog jest również doskonałym miejscem do szybkiej nauki i jest miejscem do uzupełnienia posiadanej przez Ciebie wiedzy. Tutaj dzielimy się francuskimi wyrażeniami, objaśnieniami gramatyki i wskazówkami do nauki.

Wszystkie te zasoby są dostarczane za darmo!

Dlatego życzymy szczęśliwej nauki i prosimy o wsparcie, które pomoże nam w rozpowszechnianiu nauki języka francuskiego!

Specjalne strefy edukacyjne

 

Strefa Gier- Oferujemy krzyżówki, quizy itp..

Strefa Nauczyciela - Pomagamy nauczycielom w edukacji

Strefa Języka ukraińskiego - Specjalna strefa, w której pomagamy Ukraińcom w nauce języka polskiego jak i francuskiego.

Strefa Języka angielskiego - Ucz się języka francuskiego i angielskiego jednocześnie!

Strefa Matury z języka francuskiego - Specjalna przestrzeń dla maturzystów. 

Poznawaj z nami Francuska kulturę!

Opisujemy różne dziedziny z tematyki nie tylko języka francuskiego, ale również francuskiej kultury!

Jakie są nasze cele? Do czego dążymy?

Naszym marzeniem jest, aby nasza strona internetowa nieustannie się rozwijała, a jednocześnie dostęp do materiałów pozostawał darmowy. 

Naszym marzeniem jest, aby dotrzeć do przede wszystkim młodego pokolenia: dzieci i młodzieży, którzy w szkole podstawowej i średniej rozpoczynają przygodę z językiem francuskim. 

♥️Dziękujemy wszystkim ,którzy do tej pory nas wspierali finansowo. Dzięki Wam ten portal istnieje!

Do tej pory za zgromadzone pieniądze

✅mogliśmy przebudować naszą stronę internetowa

✅zmienić jej wygląd,

✅zaopatrzyć w nowe rozwiązania technologiczne.

✅W ostatnim miesiącu przenieśliśmy na nowy serwer.

🔒Zbieramy wciąż środki finansowe na nową 🖨️🖨️Drukarkę kolorową o formacie A3. Prosimy Was o wsparcie! Drukarka pomoże w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych dla naszych uczniów.

💰Wystarczy, że co miesiąc wpłacisz symbolicznie 10zł to w ciągu roku uzbieramy aż 120zł. Potrzebujemy co najmniej 10 osób, które by w ciągu roku sfinansowali nowe urządzenie wielofunkcyjne.

👉Doceniasz naszą pracę? Zostań Patronem, czyli Sponsorem! 3️⃣zł, 5️⃣zł, 🔟zł, 2️⃣0️⃣zł, 5️⃣0️⃣zł,7️⃣5️⃣zł, 1️⃣0️⃣0️⃣zł na miesiąc? Tyle ile możesz… dla nas to ogromne wsparcie!

Dziękujemy za okazana pomoc!

Wejdź na naszą stronę internetową, zarejestruj się i korzystaj z darmowych materiałów do nauki języka francuskiego

https://www.bonjourdefrance.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Joanna Kurzaj
Joanna Kurzaj
Próg: 10 zł
Tomasz Kurowski
Tomasz Kurowski
Próg: 50 zł
Marta Terlikowska
Marta Terlikowska
Próg: 75 zł
Zbigniew Szafraniec
Zbigniew Szafraniec
Próg: 50 zł