Avatar użytkownika

Boskie Karkonoskie

6
patronów
150 
miesięcznie
4 415 
łącznie
6
patronów
150 zł 4 415 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Wybierz 10 zł
49 dostępnych miejsc
Za tę kwotę wspierasz działania Fundacji Boskie Karkonoskie. Dzięki temu będziemy mogły nagrywać podcasty, zapraszając do nich fantastyczne kobiety rakiety naszego Regionu . Dziękujemy!

W ramach nagrody dla Patrona otrzymasz imienny certyfikat i trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www
15 zł miesięcznie
Wybierz 15 zł
49 dostępnych miejsc
Za tę kwotę wspierasz działania Fundacji Boskie Karkonoskie. Dzięki temu będziemy mogły systematycznie nagrywać podcasty, zapraszając do nich fantastyczne kobiety rakiety naszego regionu, uruchamiać kampanie reklamowe by informacja o tym jakie skarby tu mamy szła w świat. Dziękujemy!
W ramach nagrody dla Patrona otrzymasz imienny certyfikat i trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www
25 zł miesięcznie
Za tę kwotę wspierasz działania Fundacji Boskie Karkonoskie. Dzięki temu będziemy mogły systematycznie nagrywać podcasty, zapraszając do nich fantastyczne kobiety rakiety naszego regionu . Ponadto będziemy mogły realizować pomysł cyklicznych podcastów z psychologiem, Chcemy rozmawiać o presji, odwadze, przekraczaniu granic komfortu, hejcie, depresji, wracaniu do siebie, syndromie oszusta i wielu innych, z którymi nam kobietom przychodzi się mierzyć.
Mało tego chcemy Was zaprosić do ich współtworzenia. Dzięki wsparciu finansowemu mamy gwarancję systematyczności w ich tworzeniu. Dziękujemy!

W ramach nagrody dla Patrona otrzymasz imienny certyfikat, kubek patrona i trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www.
50 zł miesięcznie
Za tę kwotę realnie wspierasz działania Fundacji Boskie Karkonoskie. Dzięki temu będziemy w stanie nagrywać podcasty częściej, a także wyjeżdżać z wykładami motywacyjnymi do kobiet mniejszych i większych miasta i miasteczek naszego regionu. Dziękujemy!
W ramach nagrody dla Patrona otrzymasz imienny certyfikat, kubek patrona i trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www. Twoją sylwetkę przedstawimy także dedykowanym postem w naszych social mediach.
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
50 dostępnych miejsc
Za tę kwotę realnie wspierasz działania Fundacji Boskie Karkonoskie. Dzięki temu będziemy w stanie nagrywać podcasty częściej, a także wyjeżdżać z wykładami motywacyjnymi do kobiet mniejszych i większych miasta i miasteczek naszego regionu. Dziękujemy!
W ramach nagrody dla Patrona otrzymasz imienny certyfikat, kubek patrona i trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www. Twoją sylwetkę przedstawimy także dedykowanym postem w naszych social mediach.
200 zł miesięcznie
Wybierz 200 zł
20 dostępnych miejsc
Ten próg dodajemy na prośbę przedsiębiorczyń, które chcą wspierać naszą działalność jako firma.

Za tę kwotę konkretnie wspierasz nasze działania. Dzięki temu będziemy w stanie nagrywać podcasty częściej, a także wyjeżdżać z wykładami motywacyjnymi do kobiet mniejszych i większych miasta i miasteczek naszego regionu. Dziękujemy!
W ramach nagrody dla Patrona otrzymasz imienny certyfikat, kubek patrona i trafisz na listę darczyńców na naszej stronie www. Twoją sylwetkę przedstawimy także dedykowanym postem w naszych social mediach.
Mało tego, wasza firma będzie wymieniona w okresie trwania patronatu na finał odcinków podcastu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Boskie Karkonoskie w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Dlaczego Boskie Karkonoskie to wyjątkowe dziewczyny? Bo w czasach covid-19 założyły Fundację, która wspiera kobiety w biznesie, w podróży za marzeniami o byciu na swoim, w aktywizacji zawodowej i apetycie na życie. Poznaj Boskie "zDolnego Śląska":-)

Organizujemy szkolenia, poradnie biznesowe, warsztaty rozwojowe i manualne, spotkania networkingowe, konferencje biznesowe, aktywności na świeżym powietrzu, second torgi. Wszystko po to by w tym trudnym postpandemicznym czasie wesprzeć kobiety naszego regionu po utracie firmy, stanowiska pracy, wiary w siebie i własne umiejętności. By poprzez rozwijanie swoich kompetencji społecznych i zawodowych oraz budowanie wzajemnych relacji, tworzyła się sieć konaków, kooperacji i wzajemnego wsparcia.

Pandemia pokazała jak bardzo taka organizacja jak nasza jest potrzebna. Sytuacja na rynku pracy [zwolnienia, niepewność zatrudnienia, zmiany przepisów podatkowych] uwidoczniły potrzebę diagnozy kompetencji zawodowych, wsparcia merytorycznego przy zakładaniu i rozwijaniu działalności gospodarczej, wsparcia w zakresie restrukturyzacji mikroprzedsiębiorstw, celem dopasowania do aktualnych potrzeb rynkowych. Organizujemy spotkania networkingowe i konferencje, których uczestniczki, oprócz zdobytej wiedzy pozyskują kontakty biznesowe, a w konsekwencji kooperują na rynku lokalnym. Odwołujemy się do dziedzictwa i bogactwa regionu poprzez wspólne wyprawy w góry, kije nordic walking, bieganie, shinrin yoku. Dzięki temu poznajemy region, integrujemy się, dotleniamy i redukujemy poziom stresu.

Namawiamy do tworzenia rękodzieła. Poprzez warsztaty manualne dajemy know how, by kobiety naszego regionu mogły zarabiać także z pasji do tworzenia. integrujemy je. Tworzymy wzajemną sieć kontaktów i współpracy. Dzięki czemu zlecenia nie są oddawane poza obszar działania. W planach mamy utworzenie sklepu internetowego z lokalnym rękodziełem.

 

Promujemy lokalne aktywistki. W 2022 zorganizowałyśmy trzy wystawy: Boskich powiatów lwóweckiego, lubańskiego i karkonoskiego. Po co? Chcemy pokazać kobiety, które postawiały w życiu na siebie. Uwierzyły w swój potencjał, możliwości i konsekwentnie realizują plan. Mają firmy, fundacje, działają w lokalnych społecznościach. Praca jest dla nich jednocześnie pasją. Lubią ludzi, nie potrafią usiedzieć na miejscu, roznosi je energia. Są odważne i kreatywne. Mają siłę, która inspiruje innych. Chciałyśmy by to co robią zostało zauważone i docenione. By to one na jedną chwilę stały się głównymi bohaterkami. Temu służą też nasze podcasty.

Fundacja Boskie Karkonoskie

https://boskiekarkonoskie.org/

Cele Autora

Utrzymanie biura w Jeleniej Górze/wsparcie roczne
  • 21 600 zł
  • 17 185 zł brakuje
20%
Znalazłyśmy miejsce. Wyremontujemy i umeblujemy go same, ale potrzebujemy Waszego wsparcia w utrzymaniu go.
Roczny czynsz wynosić będzie około 21.600 zł (w zależności ud cen energii). Zrobimy wszystko, żeby zarobić na jego utrzymanie, ale z Waszą pomocą będzie nam znacznie łatwiej.
Realizacja celów statutowych/wsparcie roczne
  • 30 000 zł
  • 25 585 zł brakuje
14%
Bo w trudnych dla wszystkich czasach założyłyśmy empatyczną społeczność skupioną na rozwoju kobiet i młodzieży. Dążymy do osiągnięcia równowagi w kwestiach edukacyjnych, zawodowych i społecznych. Naszym celem jest budowa świata, w którym kobiety i młodzież mają pełną wolność wyboru swojej ścieżki życiowej i są w stanie realizować swoje ambicje i marzenia. Znają swoją wartość i potrafią zadbać o zdrowie.

A po co to wszystko?
Bo widzimy świat, w którym kobiety są w stanie osiągnąć pełnię swojego potencjału zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Chcemy, aby Boskie Karkonoskie były liderkami w dziedzinie wsparcia kobiet w ich rozwoju, zapewniając dostęp do sieci kontaktów, programów szkoleniowych, wsparcia mentorek, które pomogą im uwierzyć w swoje talenty, umiejętności, możliwości. Marzymy, aby każda z nas dostawała potrzebne jej wsparcie i dawała wsparcie innym kobietom.

Od finansowego wsparcia Darczyńców zależy skala i rozmach naszych działań. Przy Państwa wsparciu możemy organizować fantastyczne wydarzenia, docierać z naszymi usługami do większego grona odbiorców.
Myśleć kategoriami potrzeb, a nie finansów.

TY TEŻ MOŻE SZ DOŁĄCZYĆ DO TEGO GRONA!
Poprzez zostanie naszym patronem w serwisie Patronite lub wesprzeć nasze działania bezpośrednią darowizną na konto.
Jeśli masz firmę i chcesz nasz wspierać jako przedsiębiorca - daj znać. Wspólnie znajdziemy sposób na połączenie Twoich potrzeb z naszą misją. Jeśli Ty lub Twoi pracownicy chętnie angażują się w działania charytatywne w ramach wolontariatu pracowniczego – z przyjemnością przyjmiemy Was do grona naszych wolontariuszy.

Projekty niekomercyjne, które realizaujemy w ramach celów statutowych to:
• Plebiscyt „Boskie, pokażcie się”
• Boskie Zdrówko
• Boski Podcast
• Boskie ONTour

Z góry dziękujemy za każdą kwotę przekazaną na realizację naszych celów statutowych.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Boskie Karkonoskie już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Marianna Ostrowska
Marianna Ostrowska
50 zł
Anonimowy patron
10 zł
Agnieszka Toros
Agnieszka Toros
25 zł
Elwira Wójcik
Elwira Wójcik
25 zł
Maja Korycińska
Maja Korycińska
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.